Top

Poze facute in casa

Pe hi5 mi-a dat ieri add o fata. E blonda, e dragutza, dar .. ceva parca nu-i bine la poza asta, corect?

poza fata covor

Ea e sexoasa, dar ce naiba e cu covorul ala acolo si cu partea aia de pat care se vede in stanga pozei??Am vazut tot felul de poze ciudate pe hi5, cu tevi de calorifer, cu candelabre, cu televizoare, birouri cu calculator pe ele etc.

Feteloooor!! Daca n-aveti unde sa faceti poze si nu gasiti un decor mai bun, inercati un perete alb, un peisaj frumos, orice altceva, dar nu covoare si tevi! Multumesc!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • .marius 18 December 2009, 08:44

    transformi blogu in blog cu poze de pitipoance?

  • miriam957 18 December 2009, 08:35

    “e sexoasa”? E pitipoancaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

  • miriam957 18 December 2009, 08:37

    si…am uitat: a ajuns pe blogul tau. Deci…o vede muuuuuuuuuuuulllllttttttttttaaaaaaaa lume.

  • Cladyy 18 December 2009, 08:43

    Pe tine te intereseaza cum arata fata sau casa in care locuieste? :-)) Ce fata intreaaga la cap isi face poze cu cizmele incaltata in casa pe presul unde doarme cainele?

    Oricum, fetele bune, inteligente, frumoase, implinite, bogate (sau cum vrei tu) au lucruri mult mai bune de facut decat statul pe hi5! Hi5 deja e OLD. E plin de pitzi. Poate ca unele arata bine… dar sunt PROASTE (80% din ele)

    Poate am fost prea rea… dar am dreptate :)

  • natalia 18 December 2009, 09:07

    Chiar ca arata urat! Mie imi place foarte mult sa fac poze in natura, imi plac peisajele pe care le intalnesc pe unde merg, iar un exemplu sunt cele de pe Transfagarasan si nu numai. :)

  • FloRyn 18 December 2009, 09:17

    mai , tipa e ok, e piti, si ai dreptate in leg cu poza don`shoarei chiar nu arata bne coltul de pat si covorul ala(park ar fi d la tsara);)) si poze ciudate p hi5;))! imi ofer eu peretii mei pt ca fetele sa-si faca poze:)) fara colturi de pat, fara presuri de pe la bunicutsa samd. deci , care dorestee??:)) ma gasiti voi;) app. OLIX ms de add pe hicinci:)

    “Ce fata intreaaga la cap isi face poze cu cizmele incaltata in casa pe presul unde doarme cainele? “chiar k ai fost rea/rau aici :)):))

  • denisa 18 December 2009, 09:22

    mai fata ee ok ee frumusyca nu am ce sa zic da vorba ta olix chiar mergea sa faca poza aia in alta parte tot eee acum peisajul asta de iarna cu zapada putea sa isi faca poza afara prin zapada

  • nashu_mare 18 December 2009, 09:32

    Merge o data. Fatza e totusi cam naspa si lucioasa, dar ce conteaza fatza?

  • tunelos 18 December 2009, 10:27

    Dupa pozitie si coltu ala indoit la covor zici ca-si ia zboru cu covoru;)!
    Oare la tine?

  • bek00letz 18 December 2009, 10:29

    Ma dezamagesti olix…Cum sa-i pui poza pe blog?

  • RazorX 18 December 2009, 10:40

    mai! parerea mea e k o durea burta dupa felul cum tine mana si dupa fatza aia constipata… cred k un/o prieten/a a pozat-o in momentul nepotrivit :P
    oamenii intregi cum s faca poze in halu asta in casa????? oare s fie kiar asa deteriorati mental toti tinerii de azi:-?
    oare de la manele???? sau care e treaba?…

  • Ramona 18 December 2009, 11:27

    100% Pițipoancăăăăăăăăăăăăăăăă!!!! :))))))))
    genul ăsta de fete numai decoruri nașpha își aleg .. :)))

  • nashu_mare 18 December 2009, 11:43

    Pai cine se uita la fata ei? Conteaza chestiile pe care le vezi in momentele importante.

  • HQ2 18 December 2009, 15:43

    Inca un exemplu de pitipoanca proasta care a avut norocul sa arate bine.

  • sorin 18 December 2009, 15:57

    E sexoasa dar e proasta…pardon de expresie…Senzuala poza, mai ales patul.

  • Lucian 18 December 2009, 16:08

    Sau pot veni la noi la studio si se pot alege cu o gramada de fotografii pro! :D

  • Alin 18 December 2009, 19:42

    Te bate alecsa bai :lol:

  • florinL 19 December 2009, 11:16

    @denisa: afara in aceeasi tinuta? Se topea toata zapada si o luau autoritatile locale sa ajute la deszapezire :))

  • denisa 19 December 2009, 11:40

    asta nu prea cred ,mai rau incurca la dezapezire se si vede dupa cum ee inbracata

  • anca 19 December 2009, 11:49

    Nu inteleg care-i smecheria cu blonda. Nu e prima si nici ultima care se pozeaza in casa inainte sa mearga in club sau la “mol”. Nu-i vad locul pe blogul asta mai ales dupa ce “ti-a dat add”. Sa intelegem ca asta-i soarta tuturor blondelor care iti dau add pe “mess” ? Care e scopul postul: amuzament, controversa, ironie?

  • natalia 19 December 2009, 11:56

    @OLiX: Bine spus! :)

  • florinL 19 December 2009, 12:09

    @denisa: Cizmulițe am,haine ce-mi mai trebuie?

  • anca 19 December 2009, 12:13

    @olix: e o lupta pierduta. campania anti-pitzi dureaza de vreo 2 ani. unde am ajuns? nicaieri. pozele in casa pe covor sau in oglinda din baie inca populeaza site-urile. in fond si la urma urmei, reclama proasta tot reclama e :) toate bune

  • denisa 19 December 2009, 13:01

    da alte poze nu avea si fata aia pe hi5??tocmai pasta ai gasito si tu olix .ma da acu fata poate vroia sa se dea mare cu covorasul ei

  • Arhigfx 19 December 2009, 13:18

    nu fi rau bre cu saraca fata, judeca fata cu teava din spatele ei, ca hi5-u nu e site de modelling :)

  • nashu_mare 19 December 2009, 14:33

    Eu zic ca daca ar fi avut doar cizmele alea pe ea, nu ar fi zis nimeni nimic de pat si de covor.

  • miriam957 19 December 2009, 18:34

    bueeeeeeeyyyyyyyyy, daca voua vi s-a partut faina…ma rog.

    In rest…nici cel care scrie asa:

    “mai , tipa e ok, e piti, si ai dreptate in leg cu poza don`shoarei chiar nu arata bne coltul de pat si covorul ala(park ar fi d la tsara);)) si poze ciudate p hi5;))! imi ofer eu peretii mei pt ca fetele sa-si faca poze:)) fara colturi de pat, fara presuri de pe la bunicutsa samd. deci , care dorestee??:)) ma gasiti voi;) app. OLIX ms de add pe hicinci:)”

    nu e prea departe.

  • veru 19 December 2009, 21:43

    iti dai seama ca acum si-ar fi dorit sa nu iti fi dat add pe hi5, nu?

  • phidas 20 December 2009, 08:30

    Ce buna e blonda. Se potriveste cam pe sub mine. :)

  • Moni 20 December 2009, 09:49

    Nu e nici ok si nu e nici piti, e uratica si incearca sa iasa si ea in evidenta cu ceva, cum altfel decat cu poze de pisica salbatica intinsa pe covor?

  • Aida-Marina Sararu 20 December 2009, 13:01

    OLiX e OLiX..!! :)))

  • Ovidiu Stanescu 20 December 2009, 19:48

    =))))) Foarte tare poza, gagica e misto rau de tot, nu mi se pare deloc pitzipoanca. Si, apropo, care e definitia pitzipoancei si cum va puteti da seama dintr-o singura poza ca e asa? :))
    Olix a comentat doar decorul, care, intr-adevar, e foarte Home made, dar v-ati gandit poate ca asa a vrut fata sa iasa? Pun pariu ca o colectie de poze facute in casa si un Concurs in care sa le pui ar atrage multi vizitatori si multe premii. Va pup,

    Ovidiu, colegul lui Olix

  • Ovidiu Stanescu 20 December 2009, 19:55

    aaa, si inca ceva: miriam957 vad ca a inceput toata polemica asta cu pitzipoanca. Fara suparare, dar cred ca esti doar invidioasa. Poza ta spune multe ;)

  • M1cuTzU 21 December 2009, 23:27

    Mai bine se baga sub covor. :)

    @ miriam957 scuze ca ma bag , dar pitipoancele nu sunt sexy ?
    @ Moni nu e deloc urata fata , si tu esti invidioasa?:))

  • Moni 22 December 2009, 11:59

    @@M1cuTzU: :)) Serios, chiar ma intrebi daca sunt invidioasa? Chiar de loc, e parerea mea personala, si nu vad de ce ar trebui sa fiu de acord cu ceilalti. Din punctul meu de vedere, o femeie frumoasa are anumite trasaturi, trasaturi care pot fi scoase in evidenta fara a te tranti pe covor. Fiecare cu gusturile lor.

  • bianca_b 23 December 2009, 23:05

    e naspa :))))

  • djsebi 27 December 2009, 22:49

    suupr sexi fata e buna as vrea sa o combin

  • dragosgrijincu 28 December 2009, 09:33

    E o fata simpla, care nu e atenta la detalii. A vazut si ea ca daca iti iei cisme noi e bine sa pui si o poza pe hi5 cu ele si atunci s-a aliniat la tendinte. :))

  • FloRyn 5 January 2010, 06:55

    @miriam957: stiti cva, dak va luati dupa scrisul meu si ma consideri k si pers din poza treaba voastra,dar asta e limbajul pe kre am obisnuit sa il fol. des pe internet. L-) si in plus nu va bagati dumneavoastra peste tineretu d azi :P si qm zice si Ovidiu Stanescu:”Fara suparare, dar cred ca esti doar invidioasa. Poza ta spune multe ;)”

  • vibus 4 February 2010, 15:44

    olix, spune-ne si noua numele ei ca sigur mai are si alte poze “sexoase” cu covorasul ei :D

  • ionut 18 April 2010, 14:27

    fata ? faci sex? sunt disponibil

  • ssjhdf DJ ionut 18 April 2010, 14:32

    super fata vrei sa ne combinam fack un miliard pe saptamana am case multe in italia,romania,franta,germania,siamerica vreau sa ma combin cu tine am 23 ani

  • y 19 June 2010, 11:17

    Ba da ce pui mei va doare unde face poze cum le face sau unde le pune. Nuti place nu te uita,dar vasi intreba unde sa fi facut poza in baie,si poate si dezbracata era mai bn ptr voi cred. Uitativa la barna din nasul vostru ,macar fata are ce arata voi aveti? Pacat ptr ca daca vasi intreba de unde este loata si daca fata stie de ea vati inghiti limba,asa ca hai sa fim seriosi,face poze unde vrea cum vrea.

  • YoiMan 19 June 2010, 11:20

    Si chiar este dragutza fata nu cumva vreti so faceti vedeta sa va dati la ea?

  • Leu666 11 October 2010, 04:00

    Daca nu avea cizme probabil va luoati de chiloti ei
    Este foarte frumoasa fata de fetele care sant paci
    Credeti ca tarancile nu sant bune sau ce
    Daca era o urata probabil ca nu comentau fetele naspa deacilea
    Haidet pa hi5 ca acolo sant fetele mai naturale ,frumoase ,destepte ,iubarete ,si nu sant scortoase pretentioase ca aici
    Numai bine si vise placute taica