Top

Furt de identitate (cazurile 2 si 3)

Acum vreo 2 saptamani un cretin lasa comentarii cretine pe blogul lui Dj Rushen (despre care am auzit abia cand a ajuns el la mine pe blog sa ma injure inapoi), iar azi aflu ca un manelist retard si-a deschis un chat pe adresa asta http://xat.com/DJ_OVE_OLIX?p=5 si combina fete in numele meu!

Se da drept OLiX, pune poze cu mine si videouri de pe contul meu :))

Bravo tata! Tine-o tot asa!

p.s. Fetelor daca ati vorbit cu cineva pe adresa aia si se dadea drept OLiX sa stiti ca nu eram eu.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • wOlf 9 December 2009, 18:46

    N-ai ce sa le ceri…:-s…niste tarani!
    Astia sunt genul de oameni care au creierul inlocuit cu o bucata de guma. :))

  • George 9 December 2009, 18:47

    crede-ma ca s-ar fi prins oricine cand ar fi citit “DAWNLOAD IN WINAP” si cand a auzit ca se browdcasteaza manele :))

  • Radu 9 December 2009, 19:20

    ce nesimtit !!! cum sa se dea drept tu pe siteul ala cu manele !???? nu poti sa afli cine e, sa-i tragi niste bobarnace ??? :)

  • miriam957 9 December 2009, 19:23

    Bucura-te! Ai ajuns vedeta si in randul manelistilor. Si aia asculta KissFm pentru ca: “cea mai buna muzica…”

    Noi sa fim sanatosi!

    In rest de acord cu commenturile de mai sus.

  • natalia 9 December 2009, 19:53

    Acum am inteles mult mai bine, la ce se referea dj-ul respectiv, in acele comentarii.

  • Cristina Cirstea 9 December 2009, 20:39

    chiar as vrea sa inteleg persoanele astea care fura identitatiile altora,dar sincer nu pot si nici nu as avea cum…chiar nu au minte….

  • Razvy 9 December 2009, 21:48

    Ar trebui banat site`ul…sau sa il blocheze altfel retardatu face misto in continuare…

  • Gabr13l 9 December 2009, 22:06

    …daca n-au o viata ce sa le ceri ?:)

  • Alex 9 December 2009, 22:12

    Noa las ca nu a omorat pe nimeni te superi si tu asa repede… iti face omul reclama :D bafta

  • TheBoss 10 December 2009, 10:02

    acolo era oNics sau oNix :))

  • dordetinedordenoi 10 December 2009, 11:10

    mda..probabil am cazut in plasa asta intinsa de nu stiu ce om….imi pare foarte rau..oli iti doresc mult succes in ceea ce faci..esti cu adevarat bun..te pup

  • Aida-Marina Sararu 10 December 2009, 13:00

    lasa-i mah si pe ei sa se simta vedete .. :))))

  • emarian 10 December 2009, 13:57

    ar fi tare sa aiba si numarul tau de telefon :))

  • A.I. 11 December 2009, 08:38

    eu zic sa iei masuri. daca tot ai ajuns pe un site de manele, poate iti schimbi si tu numele. ce zici, cum suna “olix de la timisoara” sau “olix – dj’ul de aur”? te percepe lumea mai valoros. :))

  • Ela 14 December 2009, 20:34

    @Alex Poate ca ii face reclama,in bataie de joc. Daca tu i-ai face reclama unei persoane cunoscute in tara ti-ai bate joc de acea persoana,punand exact inversul muzicii preferate?

  • miriam957 14 December 2009, 23:39

    @Ela…era o gluma! Oricum azi se fura orice…asa ca…

  • DJ Rushen 2 February 2010, 11:20

    Salut, nu luati in seama mesaje ofensatoare sau impertinente din partea oricui foloseste in acest scop numele DJ Rushen.

Post a comment