Top

La radio si LA MULTI ANI!

Astazi KissFM facem 6 ani de la intrarea in FM! Eu am “decat” 2 ani si ceva aici, dar ma simt excelent! Am niste colegi foarte tari, dar si ascultatori la fel!

Mai devreme prin studio a trecut Puya cu care am facut un interviu foarte haios! Puya ne-a povestit despre “Change”, colaboraril, concerte, baluri de boboci si a venit si cu doua noi piese in premiera!

Tot Puya a venit sa-i spuna “LA MULTI ANI” colegului nostru Ovidiu!!

puya 2

puya 5

puya 8

Ceva mai tarziu, la Kiss Kiss in the mix, vine in studio si DJ Cyclon cu care am petrecut toata vara la Summer Kiss!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam957 5 November 2009, 15:13

    la anu’ mereti la scoala! V-ati inscris?

    Hai…la mai mare!

  • Pandutzu 5 November 2009, 14:41

    multi ani traiasca !! mult ani traiasca !! laaaa muuulti ani ! :d la multi ani kiss fm :D

  • Radu 5 November 2009, 15:53

    LA MULTI ANI KISS FM !!!!

  • cristina 5 November 2009, 16:33

    la multi ani kiss fm

  • Timea 5 November 2009, 16:54

    LA MULTI ANIIIII!!!!!!!!!!!!1

  • natalia 5 November 2009, 17:07

    La Radio si LA MULTI ANI! Ma bucur ca ma numar si eu, printre ascultatorii vosrti! :-* :x :)

  • bogdan 5 November 2009, 18:07

    la multi ani kis ….si lui ovidiu la fel,si cîți mai multii anii alaturi de kis.

  • iliana 5 November 2009, 21:05

    La multi ani! :*:x I LoVe KiSs Fm :x
    6 ani de cand va ascult ;)si raman in continuare pe frecventa -> 91,8 Kiss fm Sibiu :)

  • rochii de mireasa 5 November 2009, 19:14

    LA MULTI ANI!!! Sunteti super! Va ascult peste tot!Tineti-o tot asa!

  • bubulik 5 November 2009, 19:16

    La multi ani!
    aveti primul dintisor permanent……….:))
    a big kiss!!!!!!!!!!!!!!

  • florinL 5 November 2009, 20:27

    La multi ani si la multi ascultatori!Buna ideea de a face un tur al departamentelor.Cu o alta ocazie poate va ganditi la un maraton al DJ-ilor Kiss FM,ca formati cea mai tare echipa.

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  • Florin 5 November 2009, 20:57

    La radio si la multi ani!! La multi ani Kiss FM & Co :)) .

    P.s. : eu astept poze de la “party” . Doar sunt 6 ani, nu? It’s time to parteee!

    Sa nu uitam, Cea Mai Buna Muzica Se Asculta la K I S S FM!!

  • Cosmin21 5 November 2009, 21:10

    La multi ani,you are kul.

  • sorin 8 November 2009, 03:19

    La multi ani si multa muzica buna, multi ascultatori fideli, multe premii eetc..

  • phidas 9 November 2009, 13:37

    LA MULTI ANI! ::)

Post a comment