Top

Timisoara here we come!

Deseara decolez catre Timisoara! Finally! N-am mai fost din martie si nu cred ca va puteti imagina ce dor imi este de orasul asta!

Maine n-am nicio treaba in principiu, adica sunt deschis la cafele/sucuri/apa plata in oras si sper si party pe seara!

Sambata se anunta nebunie! Eu sper si visez sa fie cea mai tare petrecere de Partyd de pana acum! Pe langa rezidentii de Partyd, adica eu si Dan Fintescu, ii vom avea alaturi de noi si pe Geo DaSilva si pe Lady Trisha (o MC-ita foarte tare din Italia)!

Ne vedem si ne auzim live dupa miezul noptii din Vanilla Club! Petrecere de Halloween si .. de ziua mea! :D

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 29 October 2009, 13:49

    Sper sa ai un week-end asa cum iti doresti! :)
    LA MULTI ANI! :-*
    Abia astept Partydul de sambata! :)

  • AndreeA 29 October 2009, 14:26

    Acolo as vrea si eu sa mai ajung.. frumos orasul..:D:D…dar tocmai din Constanta, e mult pana acolo ;)) … ooricum, am sa ascult la radio, ca de obicei…:D…Distractie placuta!!

  • simonik 29 October 2009, 16:04

    Daca e si Geo e clar ca o sa fie super show.
    Iti spun de pe acum LA MULTI ANI! Sa ne traiesti si sa ti se implineasca toate dorintele.

  • nashu_mare 29 October 2009, 17:39

    Te asteptam. :D

  • maya 29 October 2009, 19:45

    week end asta ajung si eu prima data in tm :D
    la multi ani de acum

  • Marius. 29 October 2009, 21:39

    Week-end placut olix :). Timisoara nu e orasul in care te-ai nascut? :)

  • Raluca 29 October 2009, 22:08

    O sa fie super! o sa vezi :)
    eu sigur o sa fiu acolo cu prietenii mei pt k imi serbez ziua la miezul noptii, fac 20 de ani pe 1 Nov. :) :)
    oricum imi anuntasem prietenii k vreau sa merg la Partydul KissFm cand ajungeti in TM!
    La multi ani & let’s partyyyyyyyy!

  • BabyRacy 30 October 2009, 00:24

    O sa te transfooooormi:-ss…

  • GHERGHINA 30 October 2009, 10:23

    La multi ani cu sanatate,si la multi baniiiiii!!! cat despre Timisoara si Halloween;eu sunt foarte patriotica si nu petrec pentru o sarbatoare tipic americaneasca. in fine, distractie placuta si inca odata La Multi Ani!!!

  • Florin 30 October 2009, 20:50

    La Multi Ani pt. maine in primu randu ( 26, right? ) si in al doilea rand, abia astept Partydul Kiss FM editia One 0 Two , OLiX’s Birthday + din aceesi oferta, Hollowen Party.

    The Offer sounds good :) .

Post a comment