Top

La Multi Ani Inna @ KissFM

Astazi este ziua Innei! Face 23 de anishori! Anul trecut Inna a venit in studioul KissFM si mi-a cantat “La Multi Ani” de ziua mea, astazi facem schimb! Inna vine in studioul KissFM de ziua ei (de la ora 14), iar eu impreuna cu Ovidiu ii vom canta in direct “La Multi Ani” si ii vom face tot felul de surprize pe care i le-am pregatit impreuna cu colegii de la marketing!

Asadar reminder pe telefon, azi de la ora 14, Inna in studioul KissFM la Kiss Kiss in the mix!

LA MULTI ANI INNA!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Bobe (xZibitBMN) 16 October 2009, 01:06

    La multi ani

  • adi 16 October 2009, 01:18

    La Multi Ani <:-P <:-P <:-P

  • sorin 16 October 2009, 01:22

    La multi multi ani si multe concerte, piese si albume! :)

  • cosmin 16 October 2009, 08:21

    Hopa…inna isi sarbatoreste ziua in aceeasi zi cu mine..si eu azi 16 octombrie implinesc 17 ani:D

  • simonik 16 October 2009, 09:56

    La multi ani, Inna!!!!

  • natalia 16 October 2009, 10:07

    La multi ani Inna, sanatate fericire si toto ce-si doreste sa i se implineasca! Mult succes!
    @cosmin: La multi ani si tie!

  • Radu 16 October 2009, 11:51

    La Multi Ani, Inna !!!

  • Cristian 16 October 2009, 14:02

    dak nu va suparati,vreau sa-i spun si io innei un La Multi Ani,sa traiasca 100 de ani de acum in colo,sa fie fericita, k doar o viata avem si tot ce isi doreste ea.! e in aceeasi luna k mn si de aceea am vrut sa -i spun “”LA multi Ani”.!pwps.!innnA!

  • any 16 October 2009, 14:24

    Un zambet are puterea de a indrepta totul si de a umple totul de lumina. Sper sa ai parte de cat mai multe zambete in viata… La multi ani!

  • adriana-iulia 16 October 2009, 16:46

    cu ocazia zilei de nastere iti doersc tot binele din lume si succe in toate.
    LA MULTI ANI! INNA

  • alina_tiri 16 October 2009, 16:56

    La multi ani!!!

  • natalia 16 October 2009, 19:35

    Olix, piesa a carei titlu nu ti-l aminteai era “Left Right”.

  • Leasu Daniel 16 October 2009, 20:24

    Super la multi ani Inna ,deci e balanta :D

  • Guest 27 October 2009, 12:14

    Inna pentru Romania!

    Inna, marea castigatoare Romanian Music Awards, este cel mai bun produs muzical al momentului si face cinste Romaniei in tari ca Bulgaria, Polonia, Rusia, Ungaria, Turcia si Grecia.
    Suntem fani, ii ascultam muzica, ii apreciem interpretarile si show-urile si vrem ca Inna sa reprezinte Romania in Europa.

    Intra pe SITE si voteaza Inna sau pe unul dintre site-urile http://ema.mtv.ro/, http://www.mtvema.com sau pe situl WAP la m.mtvema.com.

Post a comment