Top

Idila cu Dadaca Mea / The Rebound #lafilm

Miercurea asta am fost in sfarsit la un film care ne-a placut tuturor! A fost o comedie si chiar una buna, chiar daca a avut cateva parti putin plictisitoare.

IMG_4253

Am fost 24 de data asta. Filmul asta ne-a placut, i-am dat nota 9+ si vi-l recomandam cu caldura!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Pandutzu 15 October 2009, 15:50

    poate te amendeaza astia pentru ca ai filmat in timpul filmului :)))

  • Pandutzu 15 October 2009, 16:17

    @OLiX: a iesit frumos :d pare rau ca n-am putut sa vin si eu :d data viitoare ce vedem ?:D

  • natalia 15 October 2009, 16:25

    Da se vede ca ti-a placut, Abia astept sa gasesc o variant care sa se vada cat de cat acceptabil sa-l vad, (torentul e baza, asta e).

  • Bobe (xZibitBMN) 15 October 2009, 16:43

    chiar a meritat
    Gasca recomanda :D

  • Andreea 15 October 2009, 17:41

    Si eu am vazut promo undeva intr-o revista si abia astept sa il difuzeze si la Constanta, la cinema..ca din ce am vazut eu in trailer, era interesant:D..pt ca nu vreau sa il vad acasa..

  • BabyRacy 15 October 2009, 19:18

    yohoo:) cel mai tare review de pana acu. Data viitoare filmam si in St. Patrick’s?:P

  • Acsymo 15 October 2009, 19:24

    rectificare: nu e prietenul meu in sensul de bf :))….just a good friend…..

  • Amalia 15 October 2009, 21:57

    super filmul, l-am vazut si eu…si chiar daca e o comedie (cu super faze) sfarsitul e foarte serios…

  • adi 15 October 2009, 22:36

    filmu acuma a aparut as vrea sa il vad si eu zimi si mie numele in engleza

  • Kenzo 16 October 2009, 00:46

    olix face soooopăăăăă!!! :))) (si la film??) :))

  • Simona 16 October 2009, 01:19

    CIOCOLATA BUDINCOASA! :))
    trebuia sa o filmezi pe tanti ospatarita :D

  • sorin 16 October 2009, 01:19

    Super tare tot:), insa ma abtin la film ca inca nu l-am urmarit…Sper ca data viitoare sa nu intervina altceva:)…Pana atunci ne vedem la carcoteli:)..

  • Ionut Bunescu 16 October 2009, 01:36

    ce tare a fost ca ai cenzurat ce am zis :)) bine ca vorbesc repede si nu s-a putut citi pe buze :D

    Deci:
    1. nu trebuia sa-mi dau barba jos
    2. propun sa mergem la comedii in general
    3. tare tare reviewul
    4. masaj cu sperma? :)))

  • Kenzo 16 October 2009, 17:02

    ăsta îi pentru fete numai….așa-i?? :)))))
    the sperm massage is great only for girls/women!! :)))))))))

Post a comment