Top

E frumos la Jou-Jou Filiasi

Asta a fost aseara. Jou Jou Filiasi vineri impreuna cu Dan Fintescu.

IMG_3498

IMG_3503

IMG_3536

Party in Jou-Jou pana la 2 si ceva, apoi after cu Emil Lassaria clubul Motive din Craiova. Azi am ajuns in sfarsit sa vad Craiova pe timp de zi si ne-am plimbat putin prin parcul “Nicolae Romanescu”, un parc foarte frumos.

IMG_3573

IMG_3600

La “Ciobanasul” am baut o bere buna si am mancat niste mici, iar apoi am plecat spre Oktober Fest unde ..

IMG_3642

am mixat 2 ore in warm-up-ul warm-up-ului :)

IMG_3688

IMG_3680

IMG_3631

E frumos la Craiova! In seara asta petrecem din nou la Filiasi (15 minute de Craiova). So, stay tuned on Partydul KissFM!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 10 October 2009, 22:45

    Animatoarele sunt cele de data trecuta?:). Salutari si lui Emil:)

  • natalia 10 October 2009, 22:56

    @OLiX: Vezi ca iar ajungi subiect de articol. :)) Warm-up warm-up-ului?
    Foarte frumoase pozele din parc! :)

  • Florin 11 October 2009, 12:09

    Faine pozele :) Da’ si fetele au meritu lor :))
    P.S. : Ce fatza o facut Dooomnu’ Dan :)))
    P.S.2 : Numaru ar fi trebuit sa fie DJ 09 PKF ( Partydul Kiss FM) :)

  • alina_tiri 11 October 2009, 16:36

    Da,a fost un party de zile mari!Sunteti cei mai tari!Si aveti o gramada de fani in Jou Jou Club!!! :)

  • Andrada 11 October 2009, 17:54

    woooow! superbe fetele!! deja mi-a crescut libidoul de nu mă mai pot ține la el… (im bisexuală).
    P.S. I like you OLiX as well and i like very much your clothes and accessories, too.

  • Andrada 11 October 2009, 18:31

    u make me horny. :P

  • JOujou Club.. 11 October 2009, 19:13

    Salutare olix….a fost super petrecere de ieri seara(sambata)…ati reusit sa ne transmiteti si noua buna dispozitie si distractie de care erati dominati . Buna treaba si sa ne vedem curand… GooD job KISS FM…

  • natalia 11 October 2009, 21:10

    Intr-adevar a fost foarte frumoasa petrecerea de aseara din Jou-Jou, dar imi pare rau de un singur lucru, ca transmisia nu a durat decat 2 ore.

  • Kenzo 12 October 2009, 01:49

    deci.. OLiX rulz! :)

  • Kenzo 12 October 2009, 01:51

    ahh.. si ce fomei buuneee.. mi-sa ridicat catargul already! :))))
    norocosule. :P :P :P

  • adi 12 October 2009, 02:51

    Olix multam pentru poza facuta :* si tie Ovidiu dak te uiti pe aici

    Olix poti sa imi tr si mie poza de am facuto da la rezolutie mare aia deabia se vede multumeSSCCC

    OliX Face Supa

    Va mai asteptam la Filiasi In joUjoU

  • nashu_mare 12 October 2009, 09:32

    Eu comentez doar ca am vazut prima poza. Sa mai pui!

    PS: Andrada exista cu adevarat sau esti doar tu care iti pui comentarii pe blog? :D

  • waZDer 12 October 2009, 14:59

    Salut, olix o sa pui toate pozele de lea facut fotograful tau la partidul kiss fm de la filiasi 11 oct ? daca nu o sa le pui as dori si eu pozele de le’am facut sus cu tine daca poti sa mi le tirmiti si mie te rog pe wazder_ro@yahoo.com ! Kiss Fm the best !

  • Andu 12 October 2009, 20:52

    Ce-ai ma cum sunt oltencele alea…

  • mei 12 October 2009, 23:02

    Indeed, parcul ala e foarte frumos :). Noroc ca unchiul meu sta in Craiova, asa pot sa vad parcul mai des >:)

  • iliana 14 October 2009, 01:02

    fain :) eu de-abia astept sa veniti la Sibiu :D sunt sigura ca o sa iti placa orasul ;) iar la petrecere iti voi pregati o oala mare ptr supa :))
    PARTY ON

Post a comment