Top

Iasi is fun!

Week-end-ul asta am fost pentru prima data la Iasi si trebuie sa recunosc ca mi-a placut foarte mult! Mi s-a mai spus ca seamana putin Iasul cu Timisora, dar eu chiar m-am simtit ca acasa!

cer misto drum iasi

Partydul KissFM in Club Skye Iasi 3 octombrie 2009

IMG_3022

Clubul Skye in care am facut show-ul impreuna cu “Mc Dan” aka Dan Fintescu mi-a adus foarte usor aminte de fostul Discoland din Timisoara, iar cei peste 1000 de oameni care au fost sambata acolo si s-au distrat cu noi pana dupa 4 dimineatza mi-au adus aminte de super petrecerile la care mergeam eu pe vremea facultatii!

IMG_2915

Iasul stie sa se distreze! Iasul are oameni foarte faini si o gramada de fete foarte frumoase! See ya soon! PARTY ON!

p.s. daca vreti sa reascultati emisiunea de sambata seara o puteti face mai jos sau o puteti descarca de aici.


Partydul KissFM ed98 part2 – ON TOUR Club Skye Iasi
Asculta mai multe audio Muzica

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Bogdan 5 October 2009, 03:12

    Ma bucur man ca ti-a placut la Iasi. Sper sa-l vizitati mai des.

  • natalia 5 October 2009, 10:07

    Filmuletul si pozele, arata cel mai bine, ceea ce s-a intamplat la Iasi. :) Superba atmosfera! :)

  • irina 5 October 2009, 10:31

    sunteti cei mai tari .arati cool nu am ratat nici o emisiune dea ta .ai facut o super atmosfera . bravooooooooo

  • George 5 October 2009, 11:24

    adevarul e ca e misto!
    hai mai des!

  • mihdel 5 October 2009, 14:47

    cat ma bucur ca te-am simtit bine in iasi..come back again:D..avem si alte cluburi super tari:p

  • mei 5 October 2009, 14:49

    Uaaaau :D. Pozele sunt suuuper.

  • Dragos micu'd 5 October 2009, 16:03

    Taree.V-a placut la iasi.Multumim,veniti mai des..

  • Madalina 5 October 2009, 17:13

    Nu stiu daca ai fost si ziua sa-l vizitezi, sa vezi ce frumos este orasul. Fetele sunt frumoase ca na e o vorba despre moldovence… si ce e fain e ca multe de acolo sunt si destepte in comparatie cu unele din B. Pe langa asta tinerii care au fost in club sunt studentii veniti la facultate la iasi, care sunt in numar foarte mare. Strazile Bucurestiul nu se compara niciodata cu o zi de facultate la Cuza pe B-dul Copoului :D.
    Ma bucur ca ti-a placut la Iasi, chiar e foarte frumos acolo, acolo am facut facultatea si hoinarit in acel timp, de care acum imi este foarte dor!

  • Rox 5 October 2009, 18:01

    nu se compara nimic cu urcatul pe copou la 3 dimineata :)
    chiar sper ca ati avut timp si de vizitat.

  • sorin 5 October 2009, 23:16

    In iasi sunt fete frumoase…adevar graiesti. Moldovencele sunt o natie aparte…:)

  • Cristii 6 October 2009, 17:41

    Olix …o intrebare mixezi cu mixmeister ? :D

  • Eparu Cosmin 7 October 2009, 13:00

    Salut Olix!!!Ar fi aiurea sa te intreb ce mai faci?:)) ca toata lumea stie ce faci:))Ai dreptate chiar e un oras foarte frumos Iasul si cand vine vorba de fun e chiar super…

  • cristiana 7 October 2009, 22:07

    Buna, imi pare foarte rau ca am ratat petrecerea dar sper ca ne vei onora si alta data cu prezenta ta. Regret ca nu am reusit sa ne vedem dar e posibil sa vin la Bucuresti pana la sfarsitul lunii. Ma bucur ca ai reusit sa vezi Iasul avem foarte multe locuri frumoase unele poate chiar necunoscute pt unii ieseni ;;) .iti doresc o seara frumoasa in continuare si spor in tot ceea ce faci H.Cristiana

  • Cosmin 8 October 2009, 16:32

    mandru ca sunt iesean :D

  • barosano 9 October 2009, 14:52

    olix nu esti bun esti DIVIN
    !!!!!!!!!!!
    am fost si eu sambata in Skye
    sa stii ca niciodata de cand e skye-u deschis nu a fost asa o petrecere
    ati facut un super SHOW
    va mai astept la iasi
    ms ca ai pus pozele sunt si eu acolo
    OLIX face sooooooooopa :))

  • Oana 9 October 2009, 21:08

    Toata lumea stie ca moldovencele is cele mai fumoase asa ca…mai veniti pe la noi:)Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung:(

  • fruog ;x 11 October 2009, 19:40

    pacat ca nam reusit sa ajung si eu p’acolo …dar e bine ca tia placut iasul ..>!!!<

  • MuertE 14 October 2009, 03:28

    Olix fi un bun cetatean si zi-mi si mie cum se numeste melodia de la inceputul mix.Multumesc anticipat