Top

Tu faci Partydul!

Sambata la Partydul KissFM tu esti invitatul special! Am terminat cu transmisiile de la mare, asa ca revenim in studio si facem impreuna editia de sambata asta!

Daca ascultati Partydul, daca va place muzica de dans va invit pe blogul Patydului si sa lasati cate un comentariu care sa contina o piesa pe care vreti sa o auziti sambata dupa ora 22 la KissFM!

p.s. nu lasat aici comentarii cu piese, ci doar pe blogul emisiunii

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • George 2 September 2009, 11:57

    dupa mare e cam nasol sa faci in studio… da’ macar si studio-ul e un loc foarte foarte primitor :))

  • Gaby 2 September 2009, 12:09

    olix ma poti ajuta si pe mine cu o melodie am inxarcat-o pe trilulilu am inregistrato la vro 1 noaptea la kissfm dar u stiu cum se numeste ceva cu stefan nu e din romania http://www.trilulilu.ro/gabybcr/d280581bcad889 nu cred k o sa intelegi mai nimica sau daca e sa cauti in playlist la radio si sa imi zic te rog

  • natalia 2 September 2009, 12:20

    E foarte buna ideea, asa fiecare isi poate asculta melodia preferata. :)

  • Florin 2 September 2009, 12:21

    Cum zicea cineva, ” Partydul e cel mai bun lucru care mi s-a intamplat vara asta” Eh, acuma se continua. WE LOVE 2 PARTY!

  • M1cuTzU 2 September 2009, 14:06

    Cu siguranta ca cea mai tare emisiune de la kissfm e partydul . Dar nu faceti si voi streaming video live cum facea Andreea Berghea?:D

  • Gaby 2 September 2009, 14:41

    nu e de la partyd e de aseara la radio ieri am auzit-o

  • Gaby 2 September 2009, 14:57

    da o idee foarte ok

  • rOoCkErItZa 2 September 2009, 16:35

    sooper tare ideea mai ce de oameni cu imaginatie…:))

  • king 2 September 2009, 19:30

    a fost acum ceva timp cu streaming video si chat :D ar fi misto sa revenitti la ideea asta …We love 2 PARTY

  • Ela 2 September 2009, 21:14

    Numai o piesa putem?

  • natalia 2 September 2009, 21:21

    Intra pe blog si citeste regulile.

  • Ela 2 September 2009, 21:36

    Nu trebuia sa ma arunc cu comentariile inainte. Trebuia intai sa citesc regulamentul. Multumesc mult!

  • natalia 2 September 2009, 21:39

    Cu placere!

  • tunelos 3 September 2009, 08:54

    marfa ideea cu playlistul la partid!
    si beton ca se vad si melodiile din playlist;)
    as vrea si eu 4 the love of music varianta cu dj-ii kiss fm
    poate dai un link!
    ms

  • Gaby 3 September 2009, 10:16

    OLIX ANUNTA-TI PE AIA CARE SE OCUPA CU SITE-UL SA SCHIMBE LA PROGRAM LA KISSFM MUSIC SA SCRIE CA AVETI SI PREZENTATOARE SCRIE DOAR KISSFM MUSIC

  • sorin 4 September 2009, 21:09

    Foarte tare…ascultatorii fac playlist-ul:)…Interesanta editie:)

  • IntenCity 6 September 2009, 00:27

    salu` imi plake mixurile tale si le mai ask cum prind cate unul ar fi frumos daka o sa ne dai linkure` de unde putem sa downladam mixu` intreg si melodiile noii si tare. am si eo playlisturi foarte tarii si creca ar rupe pe KISS FM(MIUSIC) tineo tot asa bafta!!!

  • tunelos 7 September 2009, 11:06

    ms Ela! Aici e toata editia! Am majoritatea pieselor! Vroiam doar 4 the love of music cu dj-ii kiss!

  • Marius 25 September 2009, 11:09

    am ascultat o melodie pe care kiss fm o difuzeaza din cand in cand, e din 2004 si si pe vremea aceea o auzeam mai des dar nu stiu cine o canta sau macar cum se numeste. Stiu doar ca in refren vorbeste o fata mai in soapta si zice ” i got to be togheter, stay with me” cred. melodia cred ca e house, si am auzit-o si ieri pe la 11:00. Stie cineva??????

Post a comment