Top

Elena paraseste DJ Project

As putea spune ca-i o veste trista pentru fanii muzicii dance/house, dar e adevarata: Elena paraseste trupa Dj Project!

De multe ori marginalizata in cadrul trupei si tratata ca un instrument mai degraba decat ca un artist ce a pus o amprenta vocala extrem de distincta pe DJ Project, Elena a decis sa nu mai apara impreuna cu trupa pana in momentul in care ii vor fi recompensate toate drepturile cuvenite. Ea nu s-a prezentat aseara la concertul pe care trupa l-a avut in Tg Mures, fiind in Austria.

Citat si mai multe detalii gasiti pe Monden.info

Parerea mea? E mai bine asa! Go go Elena!! Prietenii stiu de ce :)

p.s. Elena are mai nou si blog!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • al3x 29 August 2009, 20:40

    f bine.
    desteapta fata.

  • natalia 29 August 2009, 20:51

    La asta nu ma asteptam. Mult succes Elenei in tot ceea ce va face de-acum inaite.
    Astept cu nerabdare sa ascult primul ei single, ca artist solo!

  • Dany 29 August 2009, 21:08

    Bai sa fie, cand ai facut anuntul pe post ma asteptam sa gasesc aici un adevarat articol scris cat mai profesionist posibil! Da’ de unde, am gasit 3 propozitii iar stirea e preluata din alta parte!

    Pai asta e blog, ma?! :))

  • rox 29 August 2009, 21:09

    elena de la dj project nu s-a prezentat. la targu mures, eh! austria?! stiu din surse sigure ca “a avut una ccident pe la brasov” :)) cate speculatii.. cel putin asa se vorbea in clubul in care trebuia sa cante aseara elena impreuna cu colegii ei :) have fun!

  • Dany 29 August 2009, 21:19

    Hai ca am fost si eu prea dur. Imi cer scuze! Dar incearca sa dezvolti si tu ceva mai mult ideile. Nu e suficient sa arunci doua propozitii si sa iti faci reclama pe post la blog.
    Bafta multa si nu mai fi suparat! :))

  • anna 29 August 2009, 21:35

    nu stiu eu care ii sunt motivele adevarate pt kre va parasi trupa dar cert este k muzica ei nu va fi ascultata si iubita k pana akm…sau poate k da…eu ii doresc numai bine in viitoarea ei cariera solo!

  • Timonelu 29 August 2009, 21:53

    bravo ei…au fost acum cativa ani si in Curtea de Arges si cei 2 baieti erau asa tare aroganti in timp ce ea era o dragutza…si la mare i-am mai prins si aceeasi parere…or fi ei buni in ale muzici dar ca persoane “dei suc” :))

  • Cristi 29 August 2009, 22:47

    Nu vreau sa par carcotas dar Elena nu are o voce asa impresionanta da cu efecte si electronica multa dadea bine,totusi este un gest urat din partea baietilor sa nu o plateasca si mai ales sa o puna pe bara dar stiti cum e sant destule pitipoance care i-ar vrea locul Elenei si astfel si cei doi ar da mai putini bani.Nu stiu cat de oficiala e stirea o sa aflam ce se va intampla…

  • Rafael 30 August 2009, 02:55

    Desi toate piesele Dj Project au acelasi mesaj,iti dau o stare anume si asta prinde.Sound-ul e foarte bun,dar cred ca imaginea trupei este asociata cu vocea Elenei.Vara trecuta se zvonea ca este insarcinata si formatia se va destrama.Orice ar face,sa aiba bafta in noul proiect,muzical sa speram,ca eu auzisem acum ceva timp ca a primit o oferta in televiziune.Au multi fani si in afara si e pacat ca se mai duce inca o trupa de succes.

  • Emil Trifa 30 August 2009, 11:22

    DJ Project fara Elena se va duce pe apa sambetei…. E pacat! Va fi ca un CRUSH fara Alexandra Ungureanu …sau cum e acum Mandinga fara Elena Gheorghe.

  • PaTRySs 30 August 2009, 11:51

    trista stirea … dar poate k asa e mai bine :)

  • codita89 30 August 2009, 13:07

    e nasol tare… ea e tot ce inseamna dj project… dar are multa dreptate, are o voce extraordinara si pentru asta trebuie rasplatita ca atare

  • Fata din umbra 30 August 2009, 14:16

    pai Elena face toata trupa frate!
    adica:-??

  • Jay Criss 30 August 2009, 19:31

    foarte corect din partea ei. am avut ocazia sa fiu in spatele scenei la 4-5 concerte live de-ale lor. elena este o tipa de nota 10. Restul … Ginno un personaj ironic si plin de el … in timp ce Maxx este “cel mai bun dj din Romania” daca e sa-l recit pe Ginno … yeah, right.Elena a fost piesa lor de rezistenta.

  • codita89 31 August 2009, 19:16

    ea e totul! cand spun dj project spun elena! nu stiu cum sa iti explic!
    daca pleaca ce ramane din formatie? (excuzand faptul ca ar putea sa gaseasca alta fata) nimic…

  • granyta_ade 2 September 2009, 11:09

    lasa olix, stii cum esti tu? ride ciob de oala sparta. si tu esti destul de arogant, la radio esti “dragut” pt k tre sa iti faci meseria si sa dai bn dar in realitate esti altfel. nu prea vorbesti cu oamenii de rind, cum sunt eu de exemplu.kiar dak nu sunt vedeta am studii si un bun statu social
    asta nu inseamna ca nu ai dreptate in privinta elelnei

  • granyta_ade 2 September 2009, 11:22

    am id-ul tau in lista de mess si de kte ori am incerkt sa vb cu tn, m-ai respins politicos. nu vreau sa ne certam si nici sa te explici.
    respect ceea ce faci si kndva te ascultam cu placere.

  • codita89 2 September 2009, 18:18

    granyta_ade nu stiu cat de bn il cunosti pe olix dar eu cand am avut nevoie de vreo informatie ma ajutat (eu nu il cunosc decat de la radio) mai mult ceilati nu raspund la mesaje si alte chestii dar olix e taree!

Post a comment