Top

Dedikiss-ul serii!

Fara niciun comentariul va las sa ascultati dedicatia serii si va rog sa imi spuneti si mie ce piesa vroia pustiul asta sa asculte ca eu nu am inteles :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Dragos 28 August 2009, 21:54

    “Detestetest live” :)) only he knows:D

  • carmen 28 August 2009, 22:00

    vruia puia undeva-n balcani iar ce a zis el face partre din refren

  • bogdan 28 August 2009, 22:05

    puia undeva în balcani,vroia pustiu

  • al3x 28 August 2009, 22:12

    aia e. puia cu balcanii.

  • cipoc 28 August 2009, 22:12

    deja la 12 ani asta asculta pe telefoane:))

  • A.Dragos 28 August 2009, 22:40

    Ehe, daca el vroia detestetete life , asta vroia, bine ca era hotarat :D

  • Rafael 28 August 2009, 23:34

    sigur undeva-n balcani,dar daca nu asculti intreaga convorbire,ci doar acel “detestetest life” ai zice ori ca se face un test ca esti in direct,ori e vreun pusti emo care detesta viata :))).Dar de ce nu l-ai lasat sa te lamureasca despre ce e vorba?

  • Deejay Still 28 August 2009, 23:37

    ce tare a fost pushtiu’ :))

  • KornNT 28 August 2009, 23:59

    Ce hotarat era el acolo ;)) Creca vroia sigur Puya.

  • myrcea 29 August 2009, 01:37

    Daca askulta pe telefon melodia nu putea sa nu stie cum se numeste…..oricum la 12 ani nu zicea asha aberatzii…era mai mic….ce parinti lasa un copil mic sa sune la radio?

  • sorin 29 August 2009, 01:59

    Puya vroia:)…insa mie mi-a atras atentia modul de exprimare:)..fain

  • cristi din lugoj:) 29 August 2009, 07:59

    :))Olix vezi ca lugojenii mei sunt haiosi:)).Eu cred ca vreea sa ii canti tu live:)))

  • natalia 29 August 2009, 09:08

    Pustiul a fost foarte tare! :))

  • rOoCkErItZa 29 August 2009, 10:56

    kat d truuu detest et est life… mai multe limbi combinate chair nu pricepetzi?? detest(romana) et(franceza) est(franceza/spaniola) life(engleza)…deci av rog..putzina apreciere…pustiul stie foarte multe limbi…in traducere…detest aceasta viata?? /:) stai ca sunt si eo confuza akuma…EMO la 12 ani?? :> ei bine…detestetestlive seamana cu this is this is the life… sau nu?? ma rog…Respect alex din lugoj! :)) :)) :)) INCURAJATII GENIILE IN DEVENIRE! :)) :)) PeAcE oUt!

  • anna 29 August 2009, 13:25

    tare baietelul…eu cred k totusi era prea mic si kiar dak piesa este cunoscuta poate pentru el kiar nu era asa cunoscuta,ci doar stia cateva cuvinte din refren…si dak ne mai gandim k poate suna d undeva de la tara!this is it!!!

  • anna 29 August 2009, 13:27

    orikm tare faza..te pup olix:*

  • M1cuTzU 29 August 2009, 16:12

    Pustiul vroia sa te testeze cum canti live ! :))

  • Andrei 29 August 2009, 18:54

    era un site cu cap de taur un fel de telefonul fara fir.. baiatul asta tre sa-si puna deteste life-ul acolo =))

  • al3x 29 August 2009, 19:08

    puya -Undeva in balcani era melodia maI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si ai bagat ceva asemanator??pt dedicatie sau nai inteles:)) super radio

  • Cornnel_2005 29 August 2009, 19:10

    baiatu voia sa asculte puya – undeva in balcani. apropo, as vrea sa-mi zica si mie cineva dak stie, cum se numeste o piesa pe care am ascultat-o la kiss fm costinesti, si care contine urmatoarele versuri : “bloody bitch, i love this bitch”. este house, super tare. please raspunde-ti-mi dak stiti. poop

  • natalia 29 August 2009, 19:17

    Piesa pe care o cauti este, Dj Ralmm & Ciprian Robu – I Love This Beat

  • cremsnit 30 August 2009, 09:40

    super tare :)))

  • B 30 August 2009, 14:58

    Din ciclul ‘Udi budi budautchiuuu’.

  • Andrei Bardita 30 August 2009, 18:52

    tare pustiu,am pus si la mn pe blog :))

  • silviu din severin 31 August 2009, 13:37

    detestestes te laif :))=)) … prea tare pustiu … :)) asa e… vroia…puya…undeva-n balcani ;))

  • Ela 31 August 2009, 21:59

    ‘Teste live’?Vocalize cred ca..:))

  • Ralk 3 September 2009, 13:29

    e din Lugoj baiatu’. Categoria asta (din Lugoj) e mai “special”..

  • luty 10 April 2010, 03:24

    era beat pustiu iar voi eratzi mahmuri de nu ati intzeles

  • oana 16 April 2010, 20:28

    Buna baietzi sunteti cei mai tari.Va iubesc:x:xDak puteti datimi shi mie remixul ala de la ”dada”va rog frumos.Tineti-o tot asa!

  • alexatix 13 May 2010, 18:31

    pai el la is this ,is tiis the life..ii spune detestesde live