Top

Logo-ul oficial la Partydului KissFM

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • al3x 13 August 2009, 19:32

    super tare.
    imi place.

  • Florin Grozea 13 August 2009, 19:45

    Îmi place pentru că… ai păstrat propunerile mele :-)

    Succes!

  • Sholy 13 August 2009, 20:36

    foarte tare

  • Florin 13 August 2009, 20:38

    Foarte tare asa. Sa nu-l schimbi. We love to do the logo :))

  • natalia 13 August 2009, 20:38

    Foarte frumos! :) Acum chiar imi place! :)

  • danutzel 13 August 2009, 21:12

    dexci…ti-am,ai zis…e superrrrrrrrrrrrrrrr

  • Ramona 13 August 2009, 21:41

    Aaaa… !!!!!!!!!! Ce frumosssssssssss !!!!!!!!!! Imi place si mie,mai ales ca se vede , mare, ceea ce trebiie sa se vada : sigla Kiss Fm ! Bun. :)

  • Andrei Neagu 13 August 2009, 21:45

    frumos logo dar ma asteptam la ceva mai wow ! Banuiesc ca il veti mai upgrada …

  • Ani 14 August 2009, 07:41

    Simplu si la obiect … foarte fain logo-ul!!!

  • Florin 14 August 2009, 11:13

    Logo-ul e misto pentru ca e interpretabil : o data :Partydul Kiss FM , apoi We love Kiss FM si dupaia We love Partydul si we love to party . So, you guys did a great job. I Like it :)

  • Raducanu 14 August 2009, 11:15

    Super logo , super emisiune. Tineti-o tot asa :> We Love To kissFM

  • Lori 14 August 2009, 13:47

    La multi ani Partydului!!! si la cat mai multe editii de acum incolo:)

  • Gabr13l 14 August 2009, 17:42

    Foarte tare .. :P Bravo !

  • sorin 14 August 2009, 21:19

    Super dragut:). Se pare ca am avut si o parere constructiva, ca toti ceilalti:)

  • alexandra 16 August 2009, 02:03

    adorm pe muzik de la kiss , ma trezesc tot cu muzik kiss , deci kiss e cel mai tare. mai ales olixxxxxxxxxx

  • Bogdan 16 August 2009, 19:17

    foarte fain logoul, chiar imi place, la multi ani partydului in multe seri ascult partydul… si live si de acasa, cel mai mult imi place editia 51 part2 :), am fost si in Ring Discotheque vreo 4 seri vara asta si a fost super atmosfera si show mare bv voua pt toata munca pe care o faceti, e foarte buna :), remeber “We Love To Party” :D
    Olix face supa si GeoDaSilva face grataru’ :P

  • Gaby 16 August 2009, 20:36

    m-am uitat duminica seara la prima tv la emisiunea hipnoza si mi s-a parut super ok prima tv si cred si protv-ul sunt singurele emisiuni independente bravo Prima TV aveti cele mai bune shouri

  • Gaby 16 August 2009, 20:38

    tin sa completez cele mai bune shouri de la tv iar pe radio dupa mine ati fii pe locu 2 iar pe 1 radio21 fara suparare

  • newdada 19 August 2009, 08:23

    “Partidul Kiss FM” suna bine! Bafta!

  • fLn 24 August 2009, 18:52

    Logo aveti, pe cand un site pe domeniu propriu ? :D

  • AdDa 27 August 2009, 15:18

    La cat mai multe editii! Si felicitari pentru logo-ul ce se potriveste perfect emisiunii. :D

  • alex 9 December 2009, 11:43

    foarte tare va ascult de cand sunteti partydul hiss e foarte tare multi ani inainte felicitari intregii echipe lui alice si olix bv succes in continuare i love partydul hiss.

  • Dami 15 March 2010, 21:19

    gaby:O esti cumva critic de show`uri?

    de`ti bagi atata nasu`?

    daca e pe primul loc radio 21 lasa`le lor comm nu lui OLIX…

    stai tu linistit kiss Fm`ul e cel mai bun post de radio din Romania:P

    tare logo`ul:P

Post a comment