Top

Inna – Amazing

Inna – Singleul cu numarul 3! Imi place, chiar daca as putea spune ca partea instrumentala e putin inspirata din Chris Lawyer & Thomy – We Gonna Feel It ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • al3x 6 August 2009, 19:22

    misto mel <3

  • natalia 6 August 2009, 19:27

    :) Tot ceea ce a scos Inna pana acum, a avut succes, asa ca vad aceasta piesa, un viitor hit. :) Si ca tot veni vorba de ea, cand imi aduc aminte de interviul pe care l-a dat televiziunii ungare, nu ma pot abtine sa nu rad. :)) A facut senzatie cu asta. :))

  • Acadea 6 August 2009, 19:30

    aseara am descarcat melodia asta …si imi place :D …da ce parere aveti de
    B.U.G Mafia Feat. Jasmine – Cu talpile arse ????

  • Ramona 7 August 2009, 10:38

    Cand am auzit piesa Innei-“Amazing” , m-am gandit la acelas lucru, si anume : da, seamana cu “We Gonna Fell It” .

  • Andrei 7 August 2009, 19:25

    Boring,Boring,you know

  • Esemdi 7 August 2009, 22:10

    Artistul original e Deep Dish nu Chris Lawyer & Thomy.

  • oanavio 7 August 2009, 22:16

    Eu nu inteleg cum de mai canta in engleza, dupa ce s-a facut de rahat cu interviul ala.
    Apropo, i-a spus si ei cineva ca a scos numai balarii pe gura?

  • Mike 7 August 2009, 22:30

    Eu as zice ca seamana cu toate melodiile produse de Play & Win. Nimic nou…

  • olas 8 August 2009, 00:25

    we gonna feel it ….imi place ce canta ea …

  • sorin 8 August 2009, 02:38

    mai mult imi place cea in Romana, dar nici asta nu e rau pentru vara asta:)

  • MyRuNa 8 August 2009, 11:35

    Inna , nu prea ma omor eu cu piesele ei , dar asta e ok . Ceva ce merge sa o asculti atunci cand stai la plaja sau pe terase .
    Oricum se simte ca marca Play & Win .

    @Acadea mie una imi place :) .

  • Gaby 9 August 2009, 17:25

    Nu imi place dar daca vreti sa o ascultati o puteti asculta in exclusivitate la Radio21

  • Cristina 10 August 2009, 21:45

    ai dreptate ca seamana cu Chris Lawyer & Thomy – We Gonna Feel It .. in fine…mie oricum mi se pare fitzoasa asa ca faptele vorbesc de la sine:P

  • deea 11 August 2009, 16:30

    oare cat toceste ea versurile astea?;))
    avand in vedere ca are o engleza scoasa din beci:|

  • Gaby 11 August 2009, 17:24

    eu am auzit-o la radio21 amazing asta dar eu oricum nu ascult inna si play win

  • Lori 14 August 2009, 13:42

    Dupa primele secunde de ascultat m-am gandit la “we gonna feel it”(ce mult mi-a placut melodia!) seamana izbitor de mult la inceput, dar apoi mai putin:)
    mie imi place inna, desi toate melodiile ei sunt foarte comerciale si deja dupa ce trec cateva saptamani de cand apare un sigle ma plictisesc de el :) cam asa e toata muzica de la noi…

  • Zappy 19 August 2009, 13:26

    Putin inspirata?! How about “aceeasi, pusa pe slow motion” :))
    Eniuei.. lumea plagiaza, viata continua.

  • Ady3rei 24 August 2009, 01:02

    Salutare tuturor.Piesa e destul de buna…dar…mai baieti de la play and win…chitara aia e 100% Deep Dish – We Gonna Feel It..ma poate contrazice cineva??? e km plagiata…uite k de data asta nu a mai mers…

  • Ama Cullen 26 August 2009, 17:56

    Am fost acolo,e la vulcanii noioroshi:D

  • STaycu 28 August 2009, 11:37

    misto :D

  • cristina 8 September 2009, 16:52

    faina piesa . se potriveste cu starea mea de spirit de acuma deoarece is melancolica .

  • Po 8 November 2009, 04:02

    Ppf :))) am auzit si eu in sf piesa :)) Da,”fantasic”.Deep Dish- We gonna feel it .Rusinica inca o data, draga Inna-hot .Eu cred ca se inspira de la minimal-ul pus de Armin Van Buuren :>

Post a comment