Top

Pentru fanii Roxy Rocks

Acest post este dedicat celor 4 fani Roxy Rocks!

Nu-mi mai spamati blogul cu mesaje de genul “Da si tu la radio piesa lui Roxy Rocks” pentru ca nu rezolvati nimic. Orice radio are un playlist pe care djii trebuie sa-l respecte. Noi asteptam sa ajunga piesa ei oficial de la casa de discuri la noi la radio, iar daca noua si ascultatorilor KissFM le place piesa atunci va intra pe radio. Bafta!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 31 July 2009, 16:59

    Bine spus! Pana azi nu am auzit de ea. Abia acum am ascultat o piesa cantata de aceasta domnisoara.

  • simonik 31 July 2009, 17:30

    Deci, sunt peste tot. Am primit si eu un mail de la o persoana de care nu am auzit in viata mea legat tot ce aceasta Roxy Rocks sa ma inscriu in fan club. Habar nu am cine e.

  • sorin 31 July 2009, 17:50

    Unii cred ca radioul e o joaca. “Punem muzica si gata”. Oamenii inca mai au multe de invatat in democratia asta prost inteleasa.

  • Androasa 31 July 2009, 18:32

    Ahhaaa!!! om rau!!! Deci nu ai de gand sa o dai pe roxy care rrooocckkssss …hahahahahaha ….

  • Florin 31 July 2009, 19:15

    Cine?? Cine-i asta…n-am auzit in viata mea de ea( pana acuma). De unde o mai rasarit si asta? Parca era numai Roxy Manelista, nu? :))

  • Ramona 31 July 2009, 19:18

    Roxy Rocks, cred ca este acea tipa care facea parte din trupa romaneasca “Heaven”. Zic bine ??

  • Oana 31 July 2009, 19:55

    daca vreti sa aflati mai multe de roxy rocks intrati pe forumul ei oficial: http://www.rocks.myforum.ro

    (inca nu s-a lansat oficial de acea nu ati auzit de ea pana acum)

  • cristi din lugoj:) 31 July 2009, 20:48

    Sunt mai multe piese pe care kissomanii ar dori sa le asculte:(.
    Decat sa repetati de 10 ori aceasi melodie mai bine ati relua si melodii din iarna trecuta:).
    Un ultim zvon ce l-am auzit ,indica faptul ca la Kiss unele piese sunt interzise!!

  • Androasa 31 July 2009, 21:20

    Cristi , zi tata ce ai auzit ca asa de zvonuurii.. vorba aia , e plina Dunarea, zi pe nume, sunt sigura ca Olix ar putea confirma sau infirma.

  • Ana 31 July 2009, 22:02

    Am facut ce am crezut ca este bine(si am dat foarte putini din cati suntem mesaje). Multumim, Olix ca ne-ai spus ce trebuie sa facem! Speram sa le placa piesa celorlalti!

  • mitzi 1 August 2009, 02:15

    din cate o cunosc pe individa in cauza isi face si trimite singura mailurile…ca alta sansa isi da seama ca n-are. mai bine ramanea in heaven,facea niste bani “cinstiti”=))))))))))))))

  • cristi din lugoj:) 1 August 2009, 09:46

    pai ar fi multe de spus pe acesta tema:).Una din trupe ar fi wassabi daca e sa vorbesc despre trecut:).Si in prezent ,unele formatii si mai ales unele melodii sunt refuzate de kiss:).
    Daca Olix neaga,atunci credeti-l pe el:))

  • Androasa 1 August 2009, 10:26

    Asteptam raspunsul lui olix in privinta wassabi,caz concret…

  • cristi din lugoj:) 1 August 2009, 11:35

    Nu vreau sa discreditez eu pe kiss fm,plus k cine s-ar lua dupa mn:)).
    Dar majoritatea kissomanilor sunt sigur ca ar vrea sa nu se repete o melodie de nush cate ori , ci ar vrea multa varietate:).
    Sper sa ne lamureasca Olix in final:)

  • marius 1 August 2009, 13:35

    eu sunt sigur kiss fm refuza multe piese.uite o sa fac un caz concret si va tin la curent ok?cu dovada cu tot!o sa bag o piesa la kiss sa vedem daca intra!si apoi nu mai trebuie sa confirme sau sa infirme olix.directorul de program face legea si cateodata acesti directori nu au nimik in comun cu muzica.

  • cristi din lugoj:) 1 August 2009, 18:26

    Asteptam Marius:).Daca vei reusi jos palaria;))

  • cristi din lugoj:) 1 August 2009, 18:29

    Olix acu ceva timp am vb cu Ovidiu de la voi, si chiar ma mirat faptul ca unele piese d’ale lui urmau sa se difuzeze pe R21 , dupa spusele lui.L-am intrebat mirat cum un dj de la un post concurent ajunge in playlistul altui post si mi-a zis k am mentalitate de mitic sau asa ceva:(.
    Atunci o astfel de mentalitate ati avut si voi , pt k dak aceea trupa a avut niste piese bune trebuia sa le difuzati c, chiar daca a facut nush c imn:).

  • laurentiu 2 August 2009, 18:44

    Nico a lansat de curand,o super piesa care este difuzata pe unele radiouri,unde deja se afla in topuri pe pozitii mai mult decat onorabile.Piesa suna f.f.bine si este foarte bine apreciata de ascultatori,in plus este un stil nou pe piata muzicala din Ro.(gen Amy Winehouse,Oceana,Duffy etc..)Cu toate acestea,pe Kiss…inca nu se difuzeaza.Oare trebuie neaparat sa se cante numai clubbing,sau trupa sau interpretul sa fie sub 30 de ani ca sa fie pe kiss?! Daca intr-adevar,aici se difuzeaze cea mai buna muzica,aceasta piesa (Love Mail)interpretata de Nico, merita fara discutie sa intre in playlistul oricarui radio respectabil.Este poate cea mai buna piesa made in Romania din acest an.

  • Andu 3 August 2009, 00:23

    Până azi am primit spam de tot felul, legat de orice produs, prin orice metodă. Dar să primesc spam din industria muzicală? Dă-o încolo de treabă. Cred că o să ajungem să batem din uşă-n uşă şi să împărţim fleyere că Roxy Rocks au scos o nouă piesă.

  • Ana 3 August 2009, 09:29

    :)) Daca ea trimite mailurile, ce rost am avea noi. Nu dau link-uri, daca te intereseaza ceva, cauta pe net si vezi fanii ei

  • nashu_mare 4 August 2009, 10:36

    Asta imi aduce aminte de perioada cand spamau niste prosti pe forum la radio … ca “de ce nu baga Mandinga (sau era Alb-Negru? Hmmm! Memoria ma lasa)?”. Le dadeam delete si atat! Ce atata tura-vura? Hai, intrebi o data, intrebi de doua ori dar mai ho! Esti doar un spammer atunci cand te bagi in alta discutie cu astfel de interventii si meriti tot ce merita un spammer.

  • Danz3l 7 August 2009, 10:41

    Te-as ruga important sa modifici postul!!! Cu mine suntem 5!!!fani Roxy Rocks =)))

Post a comment