Top

Costinesti 24-27 iulie

Am revenit in Costinesti dupa aproape 2 saptamani de absenta de aici :) Aseara am pus muzica in Gossip (din pacate nu s-a auzit pe radio pentru ca au fost probleme cu internetul) si a fost foarte tare!

Azi am stat cu burta mea (mare) ba la soare, ba in studioul mobil la un mic somn in spatele Andreei Berghea care facea emisie pe plaja.

olix in studioul kiss de pe plaja

E deja 18.30 si pentru ca nu am un webcam sau nimic de genul asta am zis ca dupa ora 19 am sa intru in direct cu Alice pe KissFM sa va mai povestesc care este atmosfera pe aici si ma voi urca (sau am sa incerc) pe acoperisul hotelului vecin sa ma vedeti pe webcamul asta :) Ascultati KissFM si faceti click pe linkul de mai sus ca sa ma vedeti acolo :P

Dupa ora 22 transmitem live din Disco Ring partea a doua a editie 88 a Partydului KissFM impreuna cu Dan Fintescu, Geo Da Silva, Dj BigIce, Dj Zet, Dj Saftik, Dj Suspectu, Dj Bazooka, Dj Jungle si Dj Flipper! Nebunia se va asculta live in toata tara, iar Alice va incinge atmosfera la butoanele din studioul KissFM!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Radu 25 July 2009, 18:05

    ce bine o fi de unii…. se disreaza, dorm… :D
    si nu oriunde ci la mare :D

  • natalia 25 July 2009, 18:15

    Mi-ar fi placut sa ascult mixul tau, dar asta e. O sa fiu cu ochii pe webcam. Distractie placuta!

  • Ramona 25 July 2009, 18:18

    Frate !!! Poza aia trebuie sa “minta”… M-ai lasat…masaca, tablou !! Nu pot sa cred ce burta ai; ca te-ai ingrasat in asa scurt timp…cel putin de cand te-am vazut eu ultima oara… ! Pune mana si fa ceva ! Repede ! :(

  • eRRmy 25 July 2009, 18:45

    cand apar tricourile?

  • Valy 25 July 2009, 19:02

    o duci bine timisorene, ca vad ca te-ai ingrasat serios :)

  • emmann 25 July 2009, 19:07

    ce burtaaa :O
    Tu stai cu ea la soare si altul incearca sa o intretina :P

  • Rafael 25 July 2009, 19:22

    De vreo 9 luni,de cand mi-am schimbat locul de munca,sunt nevoit sa imi petrec 8 ore pe zi aproape non-stop pe scaun la birou,si cei cu care nu m-am mai vazut de mult raman socati de cat m-am ingrasat,fiindca pana acum la cei 23 ani pe care ii am nu am avut niciun fel de probleme de genul asta,ba din contra.Si cel mai grav e ca in zona burtii!!!Am facut scurt timp sala,dar am renuntat din lipsa de timp si,recunosc,lene…Si o alta consecinta a noului job e ca am devenit dependent de Kiss Fm si va invidiez pentru “datoria” voastra de serviciu sa va deplasati la mare cate o saptamana.Nu v-ati gandit sa faceti un reality show gen “Big Brother” cu DJ-ii Kiss Fm?
    Distractie maxima in continuare si ar fi fost super ca Partydul de vara sa fi avut loc in fiecare seara!

  • maya 25 July 2009, 22:14

    esti pufos nu cu burta :D

  • sergyu 26 July 2009, 02:09

    off ce bine yo fi lu’ oliX la mare :D

  • Alex 26 July 2009, 09:06

    Dar ku fetele cum stai la mare?

  • M1cuTzU 26 July 2009, 09:26

    Aoleu OLiX , ai investit ceva serios in burtica aia:))

  • adidas 26 July 2009, 10:49

    lasa stai asa ca stai bine:)

  • nashu_mare 26 July 2009, 13:59

    Burta ai, table ai, lant ai… Ce iti mai trebuie? :D

  • Tina 26 July 2009, 14:18

    vara asta se cere abdomen :))

  • eMagie 27 July 2009, 12:05

    Omu investeste in burta lui si voi nu ai dati pace..

  • George 27 July 2009, 14:25

    camera e down…

  • Gabr13l 27 July 2009, 20:40

    …nu urma si o continuare ?:)

  • Andrei Bardita 27 July 2009, 22:52

    Pareai tare obosit ;)) ,apropo uitate si pe blogul meu si da un comm :d

  • George 28 July 2009, 09:39

    … spam :|

  • Maus 28 July 2009, 16:23

    Esti tare distrat omule! :)) Si e foarte bine asa!

  • sorin 28 July 2009, 22:11

    Odihna placuta la mare:d Imi place cum muncesc unii:)

  • Onics 29 July 2009, 13:07

    mno, toata lumea se ia de burta ta… oameni, chiar a investit in ea! :)) eu nu zic nimic
    uite… cand ajung in costinesti, iti propun sa jucam table

    accepti provocarea?:))

  • Laura 1 June 2010, 00:28

    mai am 4 saptamani de stat acasa si vin si eu orin in Mamaia, ori in Costinesti!

Post a comment