Top

Hangover?

Cu riscul sa-mi sara multa lume in cap va spun ca am vazut Hangover si mi se pare un film .. Un film.

the-hangover-movie-poster-aloofkid-dot-comMulta lume l-a laudat, ca e super comedie, ca s-au uitat de 3-4 ori la el etc. Pe mine trailerul m-a impresionat si ma asteptam sa rad cu lacrimi, cum am ras de exemplu la Sex Drive, dar nu a fost deloc asa. Ori eram eu prea obosit sau fara chef, ori trebuia sa-l vad in gasca sau la cinema.

Daca-i dupa mine i-as da nota 6.5. Am vazut comedii mult mai bune si cu glume mult mai bune decat cele din filmul asta.

Voi l-ati vazut? V-a placut mult sau sunt eu singurul caruia i se pare aproape o porcarie filmul asta?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Mike 22 July 2009, 08:21

    Pai eu l-am vazut si mi s-a parut foarte OK. E adevarat, din trailer parea a fi si mai bun.
    L-am vazut cu gasca la cinema si poate ca si asta a contat, cum ai zis si tu.

  • George 22 July 2009, 09:09

    Bai eu l-am vazut… Ce sa iti spun, mie mi-a placut… Pe langa ultimile filme gen “Pineapple Express” sau “Fanboys” asta e chiar bun. Nu e ca sexdrive, insa e ok.

    M-a amuzat teribil cand a sarit chinezul ala dezbracat din portbagaj, cand s-au trezit si era tigrul lui Mike Tyson in baie, etc.

    Totusi, cele mai tari sunt pozele de la final :)) =))

  • costin 22 July 2009, 10:10

    cateva comedii bune fatza de aceasta :
    american high school
    american pie (
    18 Year Old Virgin 2009
    College Unrated 2008
    Eurotrip
    Fired Up
    Harold and Kumar Escape from Guantanamo
    Harold And Kumar Go To White Castle
    Superbad
    Van Wilder 2
    Van Wilder Freshman

    comedii tari/super tari

  • Timonelu 22 July 2009, 10:17

    l-am vazut si eu dupa indelungi asteptari si sincer m-a cam dezamagit pt ca asa cum zici si tu multi l-au laudat…in schimb m-a multumit Transformers 2 :P

  • George 22 July 2009, 11:39

    Eu personal recomand cu incredere Fired Up, m-am tavalit pe jos de ras!! E prea bestial filmul plus ca se conteaza si pe un umor subtil.

  • djmhyru 22 July 2009, 11:57

    Am vazut la cinema filmul, si mi’a placut. E chestie de gusturi, The Hangover e film de vazut cu prietenii.

    Personal, nu am ‘gustat’ Fired Up, ca am vazut ca ti’a fost recomandat.

    Sincer, The Hangover mi s’a parut cea mai buna comedie din ultimul timp, deci..

  • carmen 22 July 2009, 13:21

    vazut… nu placut!

    un film anuntat cu mare tam tam… ma asteptam la mai multe… insa cum toate fazele interesante erau in trailer.. ce sa mai ramana din film..

    mai funny mi s-a parut Ice age 3… si am 24 de ani :D

  • adidas 22 July 2009, 17:28

    nu l am vazut treb sa l iau si eu zilele astea

  • costin 23 July 2009, 00:37

    madagascar e tare :D

  • M1cuTzU 23 July 2009, 20:29

    Hmm mie unu mi-a placut filmu , nu m-am tavalit pe jos de ras dar mi-a placut atunci cand ajutat de acel domn bebelusul de masturba:))

  • cosmin 24 July 2009, 20:31

    ma am vazut si eu filmu asta si mi sa parut destul de dragutz…nam ce sa zic nu e de zece da nici de 6,5 un 7,5-8 credca ar fi cel mai bine:D

  • ella 25 July 2009, 07:26

    mie una nu mi-a placut deloc..dezamagitor rau de tot

  • Abi 25 July 2009, 13:18

    L-am vazut si eu, tot asa la insistentele unei prietene care-mi zicea ca e foarte misto. Pe mine m-a cam plictisit, dar m-am uitat ca eram curioasa unde era mirele :)) . ce mi s-a parut foarte comic a fost partea de sfarsit cu pozele :)) .
    Daca e vorba de comedie la care as rade de fiecare ceasta e “pisica alba pisica neagra” =))

  • Ani 25 July 2009, 19:22

    Mmm… eu i-as da un 6… cel mult 6,5. E destul de plictisitor si previzibil in anumite faze pentru o comedie care parea mult mai tare din reclame!!!

  • catalin craiova 29 July 2009, 12:15

    pararerea mea ca e comedie foarte completa si foarte foarte reusita…eu unu si singur am ras cu lacrimi la filmu asta..nota mea la film 8.50 , de mult timp nu am vazut o comedie atat de reusita..

  • Bogdan 29 July 2009, 20:14

    Sincer si pe mine m-a dezamagit….despre poveste ce sa spun…am vazut multe filme legate de petreceri ale burlacilor….poate ca ne-am asteptat noi la mai mult de la acest film…astept sa vad The proposal….sper sa nu ne dezamageasca si acesta;))

  • oLLy 27 November 2010, 19:28

    E foarte bun filmul…Insa ca comedie cel mai tare e OLD DOGS…Fara indoiala cea mai tare comedie…Ii inca o data mai buna decat HANGOVER.

Post a comment