Top

KissFM – Summerradio

M-am intors de la mare si deja vreau sa ma intorc inapoi acolo!

Timp de 2 saptamani am facut Summerradio pe plaja din Costinesti, mai exact am emis pe plaja muzica, buna-dispozitie si multe raze fierbinti de soare!

Au fost 2 saptamani in care pur si simplu am uitat de Bucuresti, am uitat de probleme si de orice lucru care putea sa-mi strice buna dispozitie. Au fost 2 saptamani in care somnul nu prea a existat in programul meu, pentru ca in fiecare seara petreceam in cluburile din Costinesti! 2 saptamani in care am avut 99,7% parte de soare, mult soare! Am avut parte de plimbari pe plaja, apa calda in mare, cateva zile cu valuri mari si o statiune intreaga pusa pe distractie!

Sambata am filmat si 2 promo-uri pentru Summerradio! Fetele din clipuri sunt animatoarele din Disco Ring :X – niste fete de nota 10!

Am facut si cateva poze fierbinti la filmari .. :D

DSC06749DSC06826DSC06801

DSC06752 DSC06767 DSC06758 DSC06837

DSC06798

Vara asta va asteptam la mare, la marea romaneasca! Ascultati cu cata pasiune ne povesteste Alice cat de bine ii este ei acolo la mare!

Nu uitati ca in fiecare vineri si sambata transmitem live Partydul KissFM de pe litoral!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 14 July 2009, 09:37

    :) Foarte frumoase ambele clipuri, imi aduc aminte de cei care umbla printre oamenii care stau pe plaja si vand tot felul de suveniruri si nu numai, :) dar si pozele! :)
    Cu cat entuziasm povesteste Alice despre ceea ce se intampla la mare! :) Acelasi lucru il pot sune si despre tine. :)

  • Alex 14 July 2009, 09:44

    Te mai intorci vara asta in Costinesti?

  • Ani 14 July 2009, 10:49

    Uuuu… ce fain ca o sa fi tu primele doua sapt din augusta acolo… chiar vroiam sa te intreb cine o sa fie la inceputul lunii.. ca atunci am si eu o sapt concediu si merg chiar in Costinesti… deci… see u there!!!

  • Ani 14 July 2009, 11:37

    O intrebare off topic pe care poti sa o si stergi dupa ce imi raspunzi ;;) … cum pot sa imi pun poza in locul “imaginii” din stanga?
    PS Ai uitat un m in titlu!

  • Abi 14 July 2009, 12:16

    Spotul e dragut, dar am o problema :D . Nu comentez nimic la adresa fetelor… dar ma intreb, “DE CE NUMAI FETE?” , daca e dezmat,sa fie dezmat pana la capat :P.
    Tu si Fintescu sunteti niste draguti, dar de ce nu vedem si niste pectorali “naturali” de masculi? :)) CE DISCRIMINARE… :))

  • cristi din lugoj:) 14 July 2009, 12:16

    normal, unde sunt fete frumoase e si olix;)).

  • DeX 14 July 2009, 14:05

    pozele si clipurile sunt foarte misto.

    prin Tineretului nu treci?
    Vii in Costinesti si sa nu treci prin Disco Tineretului ;)).

    See ya there .

  • bek00letz 14 July 2009, 20:56

    Viata grea ce aveti si voi ;-)

  • nashu_mare 15 July 2009, 09:53

    Bre, era cam frig acolo sau se bucurau fetele ca le faci tu poze?

  • Lungu Alin 16 July 2009, 00:57

    Numai fete frumoase pe acolo :P