Top

Casa mea pentru urmatoarele 2 saptamani

Am ajuns la Costineti si m-am si cazat la hotel Forum, un hotel de 2 stele dar care nu arata deloc rau, nu in camere. Gresie pe jos, asternuturi curate, totul curat si dezinfectat. Imi place!

Cam asta e casa mea incepand de azi si pana in 12 iulie, plus fiecare week-end pana in septembrie si primele 2 saptamani din august!

Ne vedem si ne auzim la Costinesti si ne auzim in fiecare sambata seara dupa 22 pe KissFM live de aici de la mare :)

M-am gandit ca daca tot sunt pe aici sa fac si un video log. Aici este doar primul episod, iar continuarea va fii pe jurnal, asta ca sa nu incurcam treburile personale/viata mea (neinteresanta pentru unii cititori) cu chestiile uneori interesante de pe blogul asta :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 27 June 2009, 20:14

    Casa mea in de azi? :))
    Iti urez distractie placuta si vreme buna, ca la Focsani azi a cam plouat.
    Merci ca ne-ai aratat marea! :) Nu o mai vazusem cam de mult!

  • emarian 27 June 2009, 20:17

    Mi-ai facut dor de concediu … din pacate eu doar prin august intru in concediu :(

  • alina 27 June 2009, 21:36

    sa ne aduci si noua niste scoici :))

  • Bobe (xZibitBMN) 27 June 2009, 21:37

    f tare. Iti urez distractie placuta si sper sa scap si eu de Bucurestiul asta cat mai repede si sa ne revedem cu bine pe litoral (cum scap de ultimele examene acolo am sa vin)
    Because we love to party \m/
    Have fun pana atunci

  • Andra 27 June 2009, 21:38

    ce tareee vreau si eu la mare :(( ai zapp easy huh? :P

  • Timonelu 27 June 2009, 21:56

    n-am reusit sa vad nimic…invalid parameters:(

    rectific merge acum…sunt curios cum e plaja(apa) pt ca eu m-am razgandit(dupa vizionarea catorva reportaje la stiri) in legatura cu litoralul de la noi anul asta si as vrea sa plec cu prietena undeva in afara spre sfarsitul sezonului cand mai scad preturile

  • Florin 27 June 2009, 21:57

    Daca te brozezi, tre’ sa-l schimbi pe OLiX de pe norisor :)) Trebuie sa fie si el bronzat. Ca tractoristii sau nu, da’ bronzat :D

  • Florin 27 June 2009, 22:09

    OLiX, e off-topic, I know…da’ cand incepe Partydul? Ca ce se aude la radio ( kissfm.ro/live) nu prea pare a fi in stilul Partydului…I wanna know..

  • fani 27 June 2009, 22:32

    am ascultat la kiss vineri noapteape la 00:15 o melodie hause superba dar nu stiu cum ii zice …Cum pot da de ea..de unde pot lua informatii ..cine o canta

  • iliana 27 June 2009, 23:51

    ce fain! distractie placuta :):*
    p.s. sa-mi trimiti o vedere :))

  • MovieTime 28 June 2009, 00:07

    (poate ca ai zis dar nu am citit) Singur la mare?

  • Julia 28 June 2009, 05:08

    Have fun! X

  • alina_tiri 28 June 2009, 16:15

    Pare foarte curata si ingriijita camera,deci e ok din punctul asta de vedere!Sa te vedem la sfarsit cat de tare te bronzezi daca tot ameninti!P.S. Vezi ce inimi frangi pe acolo,sa ai grija cu admiratoarele infocate! :)
    Have fun!!

  • AdDa 28 June 2009, 22:03

    Hmm… draguta casa. :D Distractie placuta.
    Vreau si eu la mare. :)) Dar ajung abia peste o luna. :(

  • danutzel 30 June 2009, 14:36

    Daca va fi o furtuna teribila pe mare, va arata frumos vazuta de pe terasa, cu un paharel de whiskey sub nas, mai mult, poate faci si un clip spectaculos (ca la http://www.youtube.com/watch?v=oNpH5tx4Pu8 – de cate ori il vad, ma trec fiori!). Da’ haleala este pe-acolo? Oricum, patul e prea mare…

  • A.I. 1 July 2009, 07:49

    peste o saptamana o sa te caut prin costinesti :D. eu o sa stau in constanta :P

  • sorin 1 July 2009, 17:51

    Distractie placuta. Draguta camera:). Ne vedem la mare:D

  • Ioana Capanu 20 July 2009, 17:48

    asa de rau a ajuns hotel forum? ultima data cind am fost eu (ei…aveam 16 ani) se intra acolo cu super-pile! Era tot ProTV-ul cazat la Forum!

  • Oliver Simionescu 20 July 2009, 18:00

    zici tu ca a ajuns rau? mie mi se pare ok pentru un hotel de 2 stele

  • Ioana Capanu 20 July 2009, 18:10

    pai a ajuns f rau, tinind cont ca acum vreo 10 ani era super fitza sa stai acolo…nu imi mai aduc aminte cite stele avea pe atunci!

  • Oliver Simionescu 20 July 2009, 18:16

    hmm .. inteleg ce zici :)) da.. i guess ca a ajuns rau :) cu toate ca si noi am ajuns pe pile, daaar recunosc ca m-am simtit foarte ok acolo si a fost bine

Post a comment