Top

Inca un apus

De cand lucrez seara in radio pot sa spun ca m-am indragostit de privelistea superba pe care o avem pe geamul radioului. In sediul vechi, eram mai departe de Lacul Morii, dar acum, cu sediul nou al radioului ne-am apropiat cu vreo 2km de lac. Apusul?

DSC05527 edit

Superb! Ma simt ca si la mare! Aseara eram in radio si aveam in sfarsit aparatul foto la mine. Dezavantajul fata de vechiul sediu? Aici nu se deschide niciun geam in toata cladirea si nici pe acoperis nu ne putem urca :( Pozele de aseara sunt facute prin geam, dar sunt mandru de ele, au iesit bine :)

DSC05522 edit DSC05538 edit DSC05557 edit

In week-end plec 2 saptamani la mare (primele 2 saptamani) si acolo, in caz ca o sa ma trezesc mai devreme, o sa fac multe poze cu rasaritul.

DSC05587 edit

O saptamana faina va doresc!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Stiffler 22 June 2009, 14:23

    Super frumos :X vreau si eu la kiss :)) …

  • al3x 22 June 2009, 14:27

    awesome :)

  • natalia 22 June 2009, 14:30

    Superbe pozele! :) Sa tot admiri asemenea priveliste! :)
    Cat despre rasaritul vazut de pe malul marii, e ceva unic. :)

  • Dany 22 June 2009, 14:38

    Ce fain :X Dacă acestea sunt făcute prin geam, fără sau pe acoperiş cum ar fi ieşit?

    Cum să nu fie o plăcere să lucrezi la radio cu o astfel de privelişte?

  • Florin 22 June 2009, 14:47

    Gata…imi iau sac de dormit si ma mut pe acoperis la Kiss FM :)) Super faine pozele.:X

  • Andrrada 22 June 2009, 15:04

    O priveliste minunata :) o mai spun o data! Parca ar fi pe malul mariiiii .

    P.S: Daca vrei sa prinzi rasaritul la mare iti dau un sfat ca sa nu te trezesti devreme: sa trebuie culci numai dupa rasarit, clar :))!

  • AdDa 22 June 2009, 15:06

    N-am mai vazut un apus asa frumos de vrun an cred. :(
    Sunt superbe pozele. Distractie placuta la mare. :D
    SI o saptamana frumoasa si tie. :)

  • alina_tiri 22 June 2009, 15:11

    Superb!

  • bek00letz 22 June 2009, 15:27

    Noroc ca aveti geamurile curate in noul sediu :-)

  • WeeGee 22 June 2009, 18:21

    It’s darn beautiful! Misto si faptul ca il poti vedea seara de seara… am prins si eu unul fain cu cateva zile in urma, dar ajung mai rar ca tre sa bat ceva distanta pana la el.
    Vreme buna si distractie pe cinste la mare!

  • Adrian O. 22 June 2009, 18:59

    Frumos apus. Poate nu ar fi stricat să pui aparatul pe un suport/stativ/trepied si să lași o expunere mai lungă. Ai fi evitat zgomotul de imagine. Spun și eu ce mai fur meserie de pe la alții :)

  • Anne 22 June 2009, 18:59

    sunt deosebite pozele, frumos apus !

  • Dan 22 June 2009, 22:08

    Domnu` “Dan”, sa vezi cum e cu rasaritu`, domnu “Dan”… E un motiv in plus pentru care am inceput sa ma bucur mai mult de fiecare dimineata. Soarele rasare exact in programul meu. :-)

  • Florin 22 June 2009, 22:09

    Stai ca acuma am descoperit ceva…CUm NU SE DESCHIDE NICIUN GEAM? nu muriti acolo? :))…mi se pare o prostie sa nu se deschida niciun geam…:-s

  • Hilkee 22 June 2009, 22:33

    Rasaritul am reusit sa il vad de acolo … apusul inca nu. Geniaaaaaal!

  • deea_19 22 June 2009, 22:49

    foarte frumos.. la mare nu-l ratez niciodata…

  • RazvanC 22 June 2009, 23:35

    Distractie placuta la mareeee! Sa ne alinti cu poze in fiecare zi, sa vedem marea prin ochii tai. You Za Best!

  • Ani 23 June 2009, 07:38

    Foarte tare apusul…

  • tibi 23 June 2009, 12:38

    Ce imagini pitoresti! Ma bucur ca ni le-ai aratat si noua!

  • oana 23 June 2009, 12:53

    Apus de Bucuresti…foarte fain,jur!

  • wassup 23 June 2009, 13:22

    Sa vedem cum va iesi SUPA vara aceasta! :>

  • cristi din lugoj:) 23 June 2009, 15:58

    Si cu liftul aveti probleme , daca am auzit eu bine;)).Asa e la inceput pana te acomodezi;)).Faine pozele , de aceea ti-ai ales ora 19 la radio sa mai faci o poza una alta:))

  • Stiffler 23 June 2009, 22:24

    =)) vin si eu cu tine :))

  • razvan 24 June 2009, 15:26

    sa ma chemi sa iti fac poze …la rasarit :P

  • madu 24 June 2009, 17:08

    superb…superb:x…tu vezi apusurile,iar eu in timpul scolii vedeam toate rasariturile :x care erau superbe,adica sunt si acum,dar numai ca suntem in vacanta:P.

Post a comment