Top

WOW! Am schimbat look-ul!

Finally! Am schimbat tema! Multumesc Cristi @ Mediajuice & Thankyou Timisoara pentru design si multumesc Buddha pentru codare si rabdare :) Pentru cine nu si-a dat seama inca, blogul este acum undeva sus .. pe un norishor.

E vara, ne relaxam, eu o sa fiu vreo 4 saptamani la mare si o sa cam bloghez de acolo. Enjoy the summer!

OLiX – in summer mood!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • RazvanC 20 June 2009, 01:07

    Felicitari, misto tema, de cand ai zis pe twitter ca o schimbi am tot dat refresh ca am vrut sa fiu primu care o vede ;) . Distractie placuta la mare , dar pana atunci rupem boxele maine seara la partyd! Vreun partyd pe plaja? Live? …Ziceam si io..poate cine stie :D

  • thespy 20 June 2009, 01:09

    imi place tema! era si timpul…devenise cam plictisitoare tema aia intunecata…4 saptamani la mare in concediu sau cu treaba?

  • anku 20 June 2009, 01:23

    super tare,tema!! imi place :x
    ehee…distractie placuta la mare..vin si eu pe plaja sa te ascult :D

  • eRRmy 20 June 2009, 01:26

    nu stiu de ce avea senzatia ca v-a fi ceva cu verde :D, dar ador si tema aceasta de vara :D, mai ales cultul din dreapta sus :))

    “OLIX fara AAA”

  • Reghi 20 June 2009, 01:45

    Lovely! :)

  • Florin 20 June 2009, 08:38

    din ce ince mai bine … prima tema era foarte banala si folosita de toti, a doua a fost tare dar pe final mi se cam “acrise” de ea, iar acum asta noua e foarte tare. Nu prea-mi plac alea cu “Olix face supa” si Olix fara AAA, dar nu-i nimic.

  • komAk 20 June 2009, 10:20

    E perfect! De vara asa. Te racoreste! :)). Fraza din header: “Olix fara aaaa” face totul =))

  • natalia 20 June 2009, 09:25

    Foarte frumoasa noua tema! :) De fiecare data, cand voi intra pe blog, voi avea senzatia ca sunt la mare. :) Acolo nu va fi doar distractie, ci si munca.

  • aia mik si faina :* 20 June 2009, 10:11

    summer time! foarte potrivita tema! ;)

  • emarian 20 June 2009, 10:14

    Imi place mult designul. Felicitari autorilor. Codarea e la fel ok. Bafta cu blogul :)

  • alina_tiri 20 June 2009, 10:27

    Foarte fresh!Frumos,felicitari! :)

  • cristi din lugoj:) 20 June 2009, 10:52

    Imi place noul design:)Poate agati pe cineva acolo la mare;)).Mai stiu o persoana cu un blog important care iti sufla in ceafa pe trafic.ro si avea si el degand sa isi schimbe designul,dar i-ai luat-o tu in fata:))(poate si de frica);))
    Bafta in cont:)

  • cristi din lugoj:) 20 June 2009, 11:01

    Unu de la concurenta radio;)).Pi atunci ai grija la ispite;)).Daca vreti sa imi castigati inima voi kiss fm(dupa ce am fost aproape sa va iua 1400 de euro)vreau rezolvariile la bac in direct:)).
    Bafta deseara la partyd:)

  • cristi din lugoj:) 20 June 2009, 11:08

    oky:).Dar nu te mai tachina cu dinculescu , nu da bine deloc:(.Scz k nu am vb la subiect:).Daca vrei sa sti scopul meu e sa vad acel ”radio Zu” sub Kiss si 21.in rest numai bine si sanatate plus credinta, credinta , credinta:D

  • Claudiu 20 June 2009, 11:09

    e chiar frumos…simplu dar dragutz…unde o sa fi la mare?in ce statiune?

  • cristi din lugoj:) 20 June 2009, 11:16

    App Olix sa nu uit scuze pentru micile jigniri care ti le-am adus pe alt blog:(.Si de acu o sa apar mai des pe blogul tau ca sa ma revansez:P.Gata k umplu o stire numai cu comm mele:))

  • George 20 June 2009, 11:30

    E dragut acest nou look, imi place ca adopti acest stil de tema 3 column. Cat despre Radio ZU, tre sa fii cretin sa ii asculti. Asa cum a zis si zoso – dupa ce ca fura stirile cu nerusinare de pe alte bloguri, Morar tot face pe virgina.

    OLiX, tu vezi-ti de treaba ta, de blogul tau, si ai sa vezi ce bine te vei simti. Nu le mai da si tu satisfactie dai in …

  • George 20 June 2009, 12:10

    ah, si mai am si eu o intrebare… De unde iti cumperi tricourile astea bestiale?!

  • George 20 June 2009, 12:28

    Iti dai seama ca m-am prins ca nu din piata :)) Normal ca din mall. Ma intrebam mai mult din ce magazine :)) Bershka, Pull and Bear, de unde? Ai tu o sursa secreta si nu vrei sa o faci publica :))

  • Drinni 20 June 2009, 13:29

    Olix , super tema. Imi place mult de tot.
    Deci esti “In summer mood”?
    Place mult…Sunt curios urmatoarea cnad vei schimba cum va arata…

  • George 20 June 2009, 12:34

    Good to know :) Te vad in fiecare poza cu cate un tricou bestial si chiar ma intrebam de unde naiba le iei :)). Nu stiu daca in Iasi este S.Oliver dar Pull and Bear este sigur. Trag o raita prin mall azi, ca de, ca si tine, maine plec la mare… si eu nu sunt cuplat :D.

  • Claudiu 20 June 2009, 12:34

    pentru ciutanu` asta de George care se baga si el in seama…ai grija cum vorbesti,fiecare asculta ce vrea numai tot comentati voi despre ZU(da eu recunosc ca ascult ZU,si kiss doar sambata seara)…inca mai ai de invatat cum sa te comporti si sa vorbesti…pun pariu ca acei “cretini” au un vagon de carti peste tine si nu esti tu in masura sa zici cine e cretin si cine nu.ai inteles cum sta treaba?mai ai de iesit prin societate ca sa mai inveti si tu cum sa vorbesti…FIECARE ASCULTA CE VREA…eu nu am comentat ca tu asculti kiss(ca pot si eu sa injur asa dar nu da bine,tine de prestanta fiecaruia)…inca esti mic din cate am vazut pe “blogul” tau…ciocu mic si educate ca o sa cresti mare si o sa te faci de ras in societate nu in cartier ;))…

  • Claudiu 20 June 2009, 12:38

    gata…dar cand recurgem la jigniri nu e bine ;) …fecare cu ce poate ;)

  • sorin 20 June 2009, 12:38

    Foarte de vara aceasta tema. Eu am vazut-o inainte s-o implementezi si chiar mi-a placut de la prima vedere:)…In curand sper sa vina si tema mea…dar cred ca acest “curand” se va intind pana prin iulie:)

  • George 20 June 2009, 12:44

    Claudiu, smechere, nu te apuca sa arunci cu vorbe daca nu stii despre ce e vorba. Sunt in blogosfera de mult mai multa vreme insa doar acum 2 zile m-am gandit sa imi fac blog personal. Si imi cer scuze daca o vei considera o insulta, dar la tine ortografia sufera rau, nu gluma. Nu stii sa inchei o propozitie, nu stii sa incepui una si scrii “educa-te” fara cratima. Cred ca se adevereste ipoteza mea, si spun asta fara nici un fel de insulta. Deci, eu recunosc… mai am multe de invatat, insa nu ai infinit mai multe decat mine. Si daca ai o problema cu mine, o discutam pe privat, nu pe blogul lui Oli.

  • George 20 June 2009, 12:45

    sa incepi*
    Ah, si Oli, am o obiectie la tema. Pe acel norisor, vezi ca nu e bine cropat si se vede urat. Te pot ajuta sa nu se mai vada asa daca vrei.

  • Cristina 20 June 2009, 13:37

    coooooool :X
    sper in ce statiune la mare ? :D

  • Radu 20 June 2009, 13:52

    E SUPERRR TAREEE NOUL LOOK !!!!! :)
    Bafta! ;)

  • simonik 20 June 2009, 16:18

    imi place. e fresh. si vorba cantecului “ne vedem vara asta la Costinesti” :)

  • Pandutzu 20 June 2009, 17:04

    imi place noua tema :d s-o stapanesti sanatos :))

  • AdDa 20 June 2009, 19:59

    OLiX, esti un ingeras de acum, sa inteleg?! :)) Foarte tare noul look. :D Love it.

  • alex 20 June 2009, 20:13

    misto noul look. super tare

  • George 20 June 2009, 20:29

    ah, si pune frate si un search bar :))

  • Florin 20 June 2009, 21:51

    FOarte misto :X I LoVE to party & I love the theme . si e tot albastru :X

  • miriam 20 June 2009, 23:42

    mamaaaaaaaaaaaa…eu ce sa mai spun?

    I LIKEEEEE ITTTTTTTTTTTTTT! I LOVE ITTTTTTTTT!

    si…referitor la tricouri: mi se pare corect sa cumperi de la S. Oliver. Aia ar trebui sa iti faca reducere ca doar le porti numele. Le faci reclama gratuit.

  • wassup 21 June 2009, 00:05

    uh… chiar ca arata summer, parca inspira “racoare” in arsita zilei :))

  • ZeList (ZeList) 21 June 2009, 04:32

    Top 5 Posturi: WOW! Am schimbat look-ul! (olix.ro) http://tinyurl.com/nrvrb3

  • madu 21 June 2009, 10:10

    soper noua tema:X…daca e vara….vara sa fie:D….bafta in continuare>:D<

  • oana 21 June 2009, 13:00

    imi place mai mult asa:)have fun!

  • tibi 21 June 2009, 19:21

    Frumoasa noua tema desi nu-mi displacea nici vechea.
    Distractie placuta la mare!

  • Alina Gadoiu 21 June 2009, 20:49

    FELICITARI. Foarte dragut blogul tau. Ca sa nu mai zic de vocea ta si de emisiunile pe care le faci.

    MULTTA BAFTA in continuare!

    Cu drag,

    Alina – Oradea

  • Hilkee 22 June 2009, 02:37

    Ce frumos arata acum :X Bine, si inainte arata, doar ca aspectul de acum te reprezinta mult mai mult. Love it :X:X:X

  • KornNT 22 June 2009, 09:24

    E foarte racoritor noul look. Bravo OLIX!! ;))

Post a comment