Top

Plaja? Leneveala? Munca?

lazy weekend

Vine week-end-ul! Tu ce ai de gand sa faci?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Ani 19 June 2009, 10:16

    e vara, e cald afara… asa ca toata lumea merge la mare… in concluzie… noi mergem la munte :-d la cabana… da nu-i nici o problema, ptr ca e cald si acolo, si o sa avem timp si de soare/”plaja”!!! :P

  • laura_18 19 June 2009, 10:23

    :) buna olix….! .. bineinteles club,plaja,(distractie nu?) ca doar e week-end….:) :) :) :)

  • simonik 19 June 2009, 10:24

    merg la Snagov la niste prieteni. poza pe care ai pus-o e cumva de la o piscina din Buftea? seamana la perfectie

  • aia mik si faina :* 19 June 2009, 10:24

    din pacate sunt in sesiune…:-<

  • natalia 19 June 2009, 10:30

    Eu de obicei nu-mi fac planuri de week-end, singurul lucru pe care il stiu sigur, e ca voi petrece noaptea de sambata ascultand Partydul. :)

  • Iutza 19 June 2009, 10:43

    Sambata outdoor activity pentru ziua lui frate meu, noaptea Flavy mixin’, iar duminica … relaaaax ;-)

    Bazinele si plajele nu prea apar in vizor unfortunately [-(

  • laura_tm 19 June 2009, 11:23

    :) buna OLiX.. !! LA MARE WEEK-END ASTA..PLAJA,CLUB…(DISTRATIE ):) :)

  • Drinni 19 June 2009, 12:25

    Plaja se potriveste la toti
    Leneveala lui Huidu si Toni
    Munca ,nu stiu de ce,dar lui Gainusa merge…

    Dar daca poti toate este perfect

    ….plasa si leneveala merge in melodiile lui Tudor Chirila :))

  • Curs 19 June 2009, 11:51

    eu vreau sa merg la acvariu de la Tulcea :P .. am auzit ca este superb

  • Alecsa:) 19 June 2009, 12:27

    Ce week-end ?! Ce plaja?! Ce leneveala ?! :(( Luni incep bacul :!! ….. Si totusi :-” … Dupa bac :> Ma mut pe plaja :p Dar cu toate acestea, va doresc un week-end bestial :-*

  • George 19 June 2009, 12:35

    Eu la fel. Plaja la mare, dar nu stau doar weekendul :)). Te mai intreb o data, ca tot nu ai raspuns: Mergi la concertul Duffy din Mamaia?

  • maya 19 June 2009, 12:39

    munca :(

  • deea_19 19 June 2009, 13:01

    >< am BACU sapt. viitoare deci nu prea am nici o sansa la distractie week-end asta..bineinteles k DUPA direct la mare voi merge si voi ''recupera''.. te pup OLiX.

  • simonik 19 June 2009, 15:48

    @olix – ce tare! acolo merg si eu de obicei. e asa placut, liniste. acolo ai avut parte de prima prajeala?

  • al3x 19 June 2009, 15:51

    distractie bineinteles :))
    doar e weekend,vacanta si vara :X:)) ;-)

  • Timonelu 19 June 2009, 15:52

    stau sa-mi sustin prietena care mai are week asta si incepe bac’ul…dar dupa astea 2 sapt vine distractia;-) iar in rest invatz pt examu de luni…mama ei de “sTResiune”…cine m-o fi pus pe mine sa ma bag la master nush :!!

  • George 19 June 2009, 18:22

    @OLiX – don’t feel bad :)) iti povestesc eu cand vin :D

  • Cristina 19 June 2009, 18:30

    Buna OLiX :)
    o da, uite si primul meu weekend oficial liber din vacanta asta ;-) .. cred ca o sa fie plin de leneveala. Muntele vine peste minim jumatate de luna … dar vine :?

  • myicky 19 June 2009, 19:49

    meeeeeeeerg in timi la heaven? eu zic ca e cea mai buna idee ;-)

  • MovieTime 19 June 2009, 21:12

    Eu ma duc la plaja. Doar e la doi pasi de mine :)

  • anku 20 June 2009, 01:21

    pai eu ma pregatesc de BAC :(

  • teakroy 20 June 2009, 10:55

    Sa merg peste tot.

  • sorin 20 June 2009, 12:36

    Ce face si gagica din poza:D si sambata seara PARTY ON…cu OLiX FM:D

  • iliana 20 June 2009, 22:01

    in week-end ,adika sambata ascultam partydul kissfm, duminika balaceala , plaja nu mai fac ca sunt neagra , neagra :))
    imi place noul look :) e super ;)
    week-end fain tuturor ;)

Post a comment