Top

Un dublu-fresh va rog!

Am pentru voi doua noi-noutze din muzica :) Voltaj au scos clip la “Vara trecuta”, un clip destul de interesant, in care, pana la final, parca tot astepti sa se intample ceva. Piesa imi place in continuare foarte mult si-mi aduc aminte ca aseara cand am difuzat-o, afara chiar ploua foarte tare.

Via Monden.info

De vreo 3-4 zile, Deepside Deejays au lansa, in sfarsit, al doilea single oficial. Se numeste “Hold you” si este piesa pe care, dupa ce am difuzat-o aseara prima data pe KissFM, nu mi-o mai pot scoate din cap! Imi place mult si presimt ca o sa fie un bun si fierbinte hit vara asta!

Pe canalul de youtube al baietilor de la Deepside puteti gasi si alte cateva remixuri foarte misto!

Enjoy the hits!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 3 June 2009, 17:44

    E foarte frumos clipul celor de la Voltaj, :) dar si noua piesa Deepside Deejays, cu siguranta va fi hit. :)

  • Drinni 3 June 2009, 19:10

    Super melodia de la Voltaj:D

  • Claudia 3 June 2009, 19:57

    ;-) Buna Olix ! foarte dragute ambele melodii , ne vor face vara mai placuta ! Salutari !

  • Claudia 3 June 2009, 20:15

    Buna Olix ! Multumim pentru noutatile aduse ! chiar sunt foarte dragute melodiile, fiecare pe partea ei :)…Salutari!;-)

  • Klaudela 3 June 2009, 20:16

    super tare melodia de la Deepside Deejays :X

    :P

  • Andra 3 June 2009, 21:22

    Piesa de la Voltaj deja o ascult pe repeat:)) Versuri, clip, totul e lovely:X:X:X

  • Anca 3 June 2009, 21:24

    :)
    foarte interesant vieoclipul celor de la voltaj…app,se mai despert?
    auzisem k vor sau vroiau sa se desparta,e adevarat?

    hold you,e foarte tareeee!!!:!!

  • sorin 4 June 2009, 08:35

    Imi place piesa de la voltaj. Pacat ca se vor retrage:(

  • Cata 4 June 2009, 22:13

    “stropi de ploaie-n parul tau…”;;)…peisa e pe repeat,ton de apel,ton alarma…etc :D…bun si clipul…”hold you” se va auzi toata vara in toate cluburile=super hit!\:d/

  • Cata 4 June 2009, 22:14

    *stropi de mare :D:D

  • Florin 4 June 2009, 22:32

    Am pus-o pe repeat de vreo 20j de ori ( piesa de la Deepside Deejays ) si nu ma mai satur de ea :X ;-) Cool aceste 2 fresh-uri :))

  • phidas 6 June 2009, 08:51

    Voltaj mereu au scos ceva de calitate. Bravo lor. ;-)

  • b.Catalin 9 June 2009, 15:12

    2 piese suuper :X

Post a comment