Top

Alex si Puya – Secret, Discret

Avem in premiera, via Monden.info si eOk.ro noul single Alex ft. Puya – Secret, Discret

alex-puya-secret-discret

Sunt curios, voua cum vi se pare piesa asta si ce parere aveti de colaborarea dintre Alex si Puya?

Sincer, dupa primele 2 ascultari, piesa nu mi se pare extraordinara, dar s-ar putea sa ma obisnuiesc cu ea. Din punctul meu de vedere, cea mai tare piesa a lui Alex, de pana acum, este Doar Ea.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Dj shaD0w 1 June 2009, 12:33

    Melodia aceasta a lui Alex si Puya e destul de frumoasa! … Nu stiu Olix de ce nu iti place tie … Daca vrei ma poti contacta la adresa de mail …

  • Pyuric 1 June 2009, 12:15

    E stilul meu :X mie imi place mult, cred ca o sa aiba succes! “Doar Ea” mi se pare ca a avut cel mai putin succes din piesele scoase de Alex, nush de ce :|

  • Shadow Girl 1 June 2009, 12:22

    imi place..?-)

  • natalia 1 June 2009, 12:37

    Si mie imi place piesa, :) cat despre colaborare, cred ca stilul asta, se potriveste pentru amandoi. Cu siguranta, va prinde la public. :)

  • ionut 1 June 2009, 14:07

    piesa mi se pare destul de draguta si este foarte ok din punctul meu de vede….:D

  • Andra 1 June 2009, 14:30

    Am ascultat-o de doua ori. Prima auditie nu mi-a placut deloc:| A doua oara am zis ca merge. Poate daca o sa o aud mai des ma obisnuiesc cu ea si imi place. Who knows?:P

  • Jeff 1 June 2009, 15:00

    omG :X:X:X in sfarsit TOATA PIESA :X:X:X: OMG :X:X: prea adevarata !

  • magda 1 June 2009, 15:07

    mo mie imi place.nu ma asteptam la o asemenea colaborare.dar a iesit super.:P ;-) :)

  • I 1 June 2009, 15:44

    :?? Belea! >:> Peace ! mel mea pref \:D/;-)

  • Alice 1 June 2009, 16:14

    Mie una nu-mi place :)

  • alina_tiri 1 June 2009, 16:34

    Senzatie!Super piesa! Love it!

  • Oana Gabriela 1 June 2009, 14:37

    I definitely agree with you there, trebuie sa o asculti de cateva ori sa te obisniesti cu melodia, dar e ok, trece, parerea mea este ca cea mai tare piesa a lui Alex pana acuma trebuie sa fie 'Daca dragostea dispare' cu Connect-R , Mi-a placut si 'Jurnalul Unei Fete' si 'Iti Multumesc', avea versuri mai sufletesti…sunt curioasa sa vad ce mai scoate pe albumul asta nou.

  • Oliver Simionescu 1 June 2009, 14:43

    hmm, pe "daca dragostea dispare" o stiu, dar pe celelalte nu, pentru ca n-am ascultat albumul ;) dar, da, incepe sa-mi placa si asta cu puya

  • vio 1 June 2009, 20:01

    E SOOOOOOOPER,K TOATE MELODIILE LUI D ALTFEL….IAR STROFA LUI PUYA…..PUNE KPAC;-)

  • alex 1 June 2009, 21:25

    misto
    stiti cumva de unde pot sa o downloadez?

  • Muzik 1 June 2009, 21:48

    e dragutza:):)

  • Ramona 1 June 2009, 21:56

    Eu ,DEJA,sunt “topita” dupa piesa asta, imi place rau!!! Sper sa o auzim si la radio cat mai curand ,si ma bucur foarte tare ca pe piesa asta se aude…PUYA !!!!!! Buna alegere a facut Alex… Pa-pa

  • Tibby 2 June 2009, 00:14

    sună bine pentru radio :)

  • Dumi 1 June 2009, 23:47

    nu rupe gura targului ;-)

  • Cata 1 June 2009, 23:48

    E misto piesa asta..mie imi place:X cat despre colaborare….”E o sanse,de ce nu”:)) si le-a iesit bine!…”doar ea ” a fost ceva…nu stiu ce…da nu pe gustul meu:D… momentan am o perioada mai “bad” asa….mafia,grasu,jerryCo,Puya…&Co.

  • emarian 2 June 2009, 13:12

    Pe langa faptul ca nu ascult acest gen muzical, mi se pare ca puya incepe sa cante manele.

  • Rae 2 June 2009, 18:08

    wtf?!
    rea asociere, alex si puya
    acest puya nu are in cap nimic altceva decat: baieti, bloc, fete & co
    si de ce fratilor sunteti mort dupa el? nu observati ca e afon?

  • PinkDaisy 2 June 2009, 19:27

    mie la prima auditie nu mi se pare prea,prea…dar poate o sa-mi placa dupa ce o mai ascult :?

  • Di 2 June 2009, 20:24

    Cat am asteptat sa apara piesa pe de-a intregul. Imi place foarte, dar doar partea lui Alex, interventia lui Puya mi se pare putin nepotrivita.

  • ada 2 June 2009, 22:08

    wow e super tare o ador ;-)

  • RedAndBlue 2 June 2009, 22:03

    Nu-mi place , parca nu are nici nimic care sa o scoata in evidenta. :?

  • phidas 6 June 2009, 09:04

    Se pare ca Puya a ramas singurul hip-hop-er care mai rezista din vremurile bune.

  • daniela 15 June 2009, 21:47

    ;-) mijtooooo
    cea mai buna colaborare

  • MovieTime 16 June 2009, 20:38

    E ok. Nu ma da pe spate…:%

  • Daiana 9 July 2009, 12:04

    E foarte faina melodia mai ales ca orce melodie in care canta Puya are succes.

  • Marius 23 July 2009, 09:19

    phidas, poate nu ai auzit de Parazitii, puya e singurul kre rezista…
    Puya e f bun, dar nu se compara cu ombladon sau cheloo, iar piesa baietilor e f tare, daca nu ai mai asc manele cu siguranta ai sti cum sa comentezi o piesa de calitate