Top

Depeche vin in iulie

Depeche Mode vin in Romania anul asta!

depechemodetouroftheuniverse2009touroftheuniverse

Cei de la Depeche Mode continua sa anuleze concertele pentru ca Dave se simte inca rau, totusi surse din industrie spun ca singurele doua concerte care se vor reprograma anul asta sunt cel de la Atena, pentru ca acolo totul a fost fulgerator – concertul anulandu-se cand oamenii deja se adunau pe stadion si cel de la Bucuresti, pentru ca aici se aduna cei mai multi fani, ei venind din multe tari invecinate!

Chiar daca asta nu este cea mai buna veste, este totusi una buna si presimt ca vara asta o sa fim acolo. La Depeche!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • emarian 26 May 2009, 14:24

    De ce trebuie sa fie toate concertele tari in Bucuresti ? In Baia Mare cand vin ? :))

  • Rainy 26 May 2009, 15:49

    Sufletu’ meu, cat optimism. Io n-as baga mana in foc, desi mi-as dori sa vina. Dar e cam greu de crezut ca omul ala o sa mai fie in stare sa cante, si mai ales, din 10 concerte anulate sa-l reprogrameze FIX pe ala din Bucuresti ca suntem noi mai cu motz…

  • natalia 26 May 2009, 15:53

    Am auzit aceasta veste ieri, si m-as bucura pentru toti cei care si-au cumparat bilete, inclusiv tu, ca acest concert sa aiba loc. :)

  • sorin 26 May 2009, 20:09

    Am citit de ieri despre acest anunt. Inca de la anulare s-au vehiculat 2 luni, iulie sau septembrie. Se pare ca se prefera iulie. Data eu cred ca undeva dupa 12 iulie.

  • stefan 26 May 2009, 21:12

    Evident, acum totul o sa fie in iulie. Atunci vin si Prodigy, NIN, Tiesto, etc la CokeLive Peninsula…

  • maya 26 May 2009, 21:43

    si eu as vrea sa vina.dar in o vreme cand sunt deschise caminele [mai am si pretentii :D]

  • bek00letz 27 May 2009, 00:18

    @emarian: Cati locuitori are Baia Mare? Cate orase MARI sunt la maxim 300km? Cat e de mare aeroportul din Baia Mare? Hoteluri sunt suficiente? Nu te supara pe mine, dar cam singurul lucru mare e numele. >< @Rainy: Tinand cont ca data trecuta au fost 40.000 de persoane pe stadion...cred ca ar avea ceva motive...macar ca-s financiare ;-) @Olix: Tu ti-ai cumparat bilet??? N-ai invitatie de la kiss?

  • bek00letz 27 May 2009, 17:25

    I see :-)