Top

Voltaj – Vara Trecuta (Premiera pe KissFM)

In seara asta la 21:57 se aude pe KissFM pentru prima data (si se va auzi timp de o saptamana doar pe KissFM) noul single Voltaj – Vara Trecuta!

Piesa este extrasa de pe ultimul album V8, iar mai multe detalii gasiti pe monden.info.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • aex 14 May 2009, 20:45

    super abia astept sa ascult piesa

  • Sh@rk 4u 14 May 2009, 20:52

    deabia astept sa o aud :D

  • Dani 14 May 2009, 20:57

    Abia astept sa o ascult,Ms

  • ceza 14 May 2009, 21:22

    :) f misto:X:X…marea..:-<:-<..voltaj ..cia mai tare trupa:*>:D< [25 iunie:X:X]

  • Ciolitto 14 May 2009, 21:25

    Frumoasa piesa, fara cuvinte. Oare chiar se retrage Voltaj?! Mi-a placut Voltaj si imi place in continuare. Sper sa fie doar un zvon pierdut, sa auzim si la anul o noua piesa de la Votaj.

  • natalia 14 May 2009, 21:28

    Superba piesa! :)

  • Sh@rk 4u 14 May 2009, 21:37

    misto piesa ;-)
    multumesc Olix :)

  • Pandutzu 14 May 2009, 21:40

    multsumeesc olix :D e foarte tare melodia :X

  • Dani 14 May 2009, 22:01

    ;-) foarte frumoasa piesa,lenta,,de suflet,BV

  • eRRmy 14 May 2009, 22:03

    superba piesa, merge foarte bine in unele serii

  • AdDa 14 May 2009, 22:19

    Superba melodia. N-am cuvinte. Este perfecta. :O;-)
    Dar totusi, ultimul album Voltaj? Cum adica? :% >< :(( 8| :? :-<

  • emarian 15 May 2009, 09:00

    E prea deprimanta piesa. Prefer AC/DC Back in Black sau Hells Bells. ;-)

  • andu 15 May 2009, 10:12

    Super piesa… Imi pare rau ca se retrage voltaj era formatia cea mai buna din romania:((

  • Tully 15 May 2009, 13:46

    soooper atre piesa nam mai auzit aja o piesa de moolt timp Bv Voltaj!!!!!!!!!:>> ;-) ;-)

  • ioana 15 May 2009, 14:02

    :(( :(( offffff….super tare piesa…multumim OLIX!!! sper sa fie doar un zvon ca se despart si noi cei din volteam (fanii voltaj) sa ii ajutam sa mearga mai departe pt ca ei chiar merita…VOLTAJ THE BEST!!!!!!!!!!!!:X

  • - 15 May 2009, 16:15

    superba piesa…sper sa fie doar un zvon ca se retrag cei de la voltaj, doarece e formatia mea de suflet …e o nebunie la concertele lor si mereu cand vin ei in iasi ma duc cu drag sa ii aud cantand.:((

  • rallu 15 May 2009, 20:57

    super tare piesa

  • sorin 16 May 2009, 22:49

    Inca o piesa buna in contul lui Voltaj….Pacat ca totusi vor sa se retraga:(

  • Oanytaaa 17 May 2009, 21:27

    suuupeeerrrr piesa:X:X ;-) dar chiar se despart cei de la Voltaj?><

  • mishu 21 May 2009, 19:22

    super piesa, si radio kiss fm este singurul radio din romania care merita exclusivitate pentru aceasta piesa … ;-) …………(pacat ca este ultimul album voltaj:-< )

  • Elena 22 May 2009, 21:48

    E ce mai frumos piesa care am ascultat pana acum de la voltaj sunt toate melodie de la voltaj cele mai bune bravo Kiss FM tineti tot asa;-) ;-)

  • Elena 22 May 2009, 22:12

    Imi pare rau ca se desparte era ce mai buna formatia din Romania si ramana pe primul loc in top reglet foarte mult ca se desparte sunt o fana a formatia voltaj >-) :-< :(( a fost alegela formatia voltaj sa desparte

  • Grisu 25 May 2009, 16:55

    E chiar ok melodia … :)

  • FeF3 26 June 2009, 14:27

    imi pare nespus de rau pentru destramarea acestei formatii minunate…ador aceasta melodie…iar pe baieti ii iubeeeesc…:((

  • FeF3 26 June 2009, 14:28

    ImI PaRe NeSpUs De RaU PeNtRu DeStRaMaReA AcEsTeI FoRmAtIi MiNuNaTe..:(AdOr MeLoDyAAAAA…:((

  • Megan Ioana 27 June 2009, 17:59

    hello all!!! tin sa va anunt ca baietii nu se despart!!! :)… pe 25 iunie au avut lansarea ultimului lor album…de acum vor scoate numai single-uri…ni s-a spus in concertul respectiv…dci VOLTAJ NU SE DESPART!!! ;)

Post a comment