Top

Piesa de show a verii!

Vineri am descoperit o piesa care mie, cel putin, mi se pare foarte misto! Aseara la Partyd am facut mare show cu ea si din mesajele primite de la voi am inteles ca si voua v-a placut foarte mult! Boxele la maxim si .. PLAY!

Nils van Zandt vs. Sergio Silvano ft. Chaquilo MC – The Beat (Don’t Stop)

Presimt ca piesa asta o sa innebuneasca multa lume la vara, la mare si prin cluburi :D

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 10 May 2009, 12:16

    O da! Piesa e foarte tare :) Va fi un mare hit. :)

  • eRRmy 10 May 2009, 12:28

    suna destul de bine

  • sorin 10 May 2009, 12:53

    Sunt bine, doar ca are si parti comune cu alte piese mai putin de succes. Probabil ca va ajunge hit daca se va promova prin cluburi….E o piesa ritmata.

  • alina_tiri 10 May 2009, 12:56

    Da,foarte tare editia de aseara!Cat despre piesa,dupa ce am auzit-o de 3 ori la rand a inceput sa-mi placa!Olix e nebun! :))

  • Sfantu 10 May 2009, 15:40

    mel asta este o ,,manea,, house(destul de proasta).Fratilor daca va place muzica house ascultati si voi Sasha,steve angello,hernan cattaneo etc nu Inna hot geo da silva… este un house de balta
    Sau macar numai spuneti ca ascultati muzica house.
    Oricum Olix dupa asta ma astept sa bagi si dj aligator
    Respect

  • magda 10 May 2009, 19:02

    misto piesa,marfa emisiune.cel mai tare DJ,Olix.:-*:) ;-)

  • gabriel 10 May 2009, 19:59

    :) e super piesa va rupe topurile

  • gabriel 10 May 2009, 20:00

    suuuuuper;-)

  • DjStill 11 May 2009, 01:48

    nu mi se pare prea stralucita piesa… ?-) dar speram sa fie hit… :? :)

  • Gabr13l 11 May 2009, 09:44

    :D/ foarte tare piesa asta !!!!

  • petrut 11 May 2009, 12:03

    Draga Olix afla de la mine ca esti varza .Se observa ca in cluburile mari nu ai calcat niciodata.Ring ,Tineretului si cluburile din filiasi alea sunt de tine .si daca ai fost in la mania ,kristal ai fost numai sa iti faci de poze de om prost dupa cum se observa dupa hi5.Pana acum nu am mai vazut un dj cu poze de cocalar nespalat pe hi5 din cluburi .
    ,,draga,, olix am fost la mare si acum de 1 mai si ma duc si vara dar nu in costinesti prostule .Sa ma duc in ring si tineretului sa vad toti prostii veniti la mare .Asa ca draga olix cu respect iti spun S*******

  • Alin Ciprian 11 May 2009, 13:59

    adevarat ca neai inebunit de trei ori ai puso :P cred ca ai invatato ,oricum e super melodia mai ales mix de la partid

  • Ciprian Alin Ojog 11 May 2009, 13:59

    adevarat ca neai inebunit de trei ori ai puso :P cred ca ai invatato ,oricum e super melodia mai ales mix de la partid

  • ABI 11 May 2009, 21:34

    mie sincer nu-mi place decat vocea tipului. melodia ma zgarie pe timpane…acum fiecare cu piticii lui :D

  • simonik 11 May 2009, 21:40

    @ olix – cata diplomatie ;-)

    foarte tare piesa

  • ophius 12 May 2009, 20:09

    @olix …imi poti spune si mie de unde pot sa iau si eu piesa?;;) …mersi mult::P