Top

Song of my day

De vreo 2 saptamani am descoperi o piesa pe o compilatie, piesa care m-a impresionat inca de la primele acorduri. Am simtit ca e ceva diferit fata de ce am auzit pana acum, e ceva diferit fata de piesele astea dance ale momentului. Imi place sicer piesa asta, ma bucur ca se aude deja la unele posturi de la noi si v-o recomand si voua.

Dj Robert Georgescu feat. Annamari Dancs – Live Your Life

Eu sunt de parere ca piesa asta candideaza la un binemeritat loc de hit al verii. Voua cum vi se pare?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 7 May 2009, 18:14

    E foarte frumoasa piesa! :) Dupa ce ai pus-o la radio, am cautat-o si eu si din fericire am si gasit-o pe internet :) Eu spun ca va fi hit. :)

  • Andrei 7 May 2009, 18:26

    da, e foarte misto. nici nu imi vine sa cred ca e romaneasca.. wtf!? :>>

  • sorin 7 May 2009, 18:53

    Draguta piesa dar nu cred ca are sanse sa intre ca hit al verii.

  • al3x 7 May 2009, 18:58

    dragutza piesa ;-)
    ar merge ca un hit al verii :))

  • Bogdan 7 May 2009, 20:18

    nasoală frate.. sincer..:))
    de Paul van Dyk ai auzit?!:)
    he’s the world’s best dj! (nu ținem cont de topuri, nu sunt relevante și nici plauzibile!);-)
    de la mine.. numai bine!! bye.:)

  • Grisu 7 May 2009, 21:23

    :>> Sincer când am auzit pentru prima oara această melodie m-a uimit , Dancs Annamari pana nu demult își dăduse seama ca nu mai are succes la public și începuse să interpreteze pe la mai multe petreceri de copii mici . Exceptând toate acestea ea este o solistă care își știe meseria, pentru ca ea a terminat conservatorul, deci nu e ca alte pitzipoance care se decid de azi pe mâine că vor să cânte . Acestea find sunt tare curios dacă va fi un hit aşa cum zici tu.

  • MaTzA 7 May 2009, 20:57

    super melodie:x..mi se pare k are un pik tenta spre melodiile grecesti;-) dar in rest super mel:P..parerea mea k o sa fie hit :))

  • andrei 7 May 2009, 22:01

    :) :) :) :) e mortala :) :) o am si in telefon……

  • Bogdan 7 May 2009, 21:39

    da, indeed, sunt stiluri diferite dar ideea era că nu-mi prea place piesa asta și mai bine puneai una cu PvD. (maybe next time):P
    eşti acum On Air pe KissFM, te ascult, eşti super tare frate! We love KissFM!!
    KissFM = #1;-)

  • adela 7 May 2009, 21:54

    :) este o melodie absolut minunata a devenit pt mine un IMN cu ea ma trezesc si cu ea ma culc ….o ador…