Top

GeoDaSilva la Partydul KissFM #2

GeoDaSilva a venit la Partydul KissFM pentru a doua oara si a facut o nebunie la fel de mare cum a facut si data trecuta! Peste 2000 de sms-uri primite in direct si peste 1500 de downloaduri la emisiune in prima zi de cand am pus-o la download.

dsc04626

Toata noaptea in studioul KissFM s-a dansat, s-a cantat si s-a tzipat! A fost foarte tare, iar daca nu stiti ce-ati pierdut, va recomand sa descarcati emisiunea de aici (click pe fatza lui Geo dintre cele 2 sigle KissFM si KissTV)!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Gabr13l 26 April 2009, 21:52

    Nebunie mareee …:P

  • Costin 26 April 2009, 21:08
  • DoRuDaSilva 26 April 2009, 21:10

    cea mai tare emisiune,,,,cel mai tare om de muzica….super belea a fost….traiasca partydul, olix si mio fratelo GEODASILVA….ne vedem in costinesti si cu olix si cu geo…PARTY ON!;-)

  • natalia 26 April 2009, 21:18

    ntradevar, a fost o emisiune de nota 10, cu muzica foarte buna si tot ce-i trebuie unei nopti de sambata petrecuta ascultand Partydul. :) Felicitari tuturor! :)

  • natalia 26 April 2009, 21:25

    Nu stiu ce se intampla, dar intotdeauna, mananc cate o litera. :))

  • sorin 26 April 2009, 22:27

    Foarte tare emisiunea. GeoDaSilva a dovedit inca o data ca poate sa faca atmosfera.:)

  • Denisa 27 April 2009, 09:22

    Dak e sa fac top cu Partydele as pune asa: 1.ed75 GeoDaSilva 2.ed51 GeoDaSilva 3.ed74 Dj Osaka 4.ed 71 Dj Zet, Mc Dj Freddy NrG, Mihai Bunu. Olix esti omu care tine Romania treaza in fiecare sambata noaptea! Felicitari!!!;-)

  • Andrei 27 April 2009, 10:12

    Un trackilst nu s-ar putea pune pe site ? :D

  • madu 27 April 2009, 17:49

    o da:X……asa e,a fost prea tare emesiunea,desi am adormit la un moment dat:D,dar tot cu voi mai si trezit:)….adevarul e ca pe oriunde merge geoDaSilva stie sa faca atmosfera…..felicitari!:)….si bafta in continuare!>:D<

  • Florin 27 April 2009, 21:26

    Foarte tare ca aveti varianta HD, dar…mie im spune ca mai are 2 ore si 30 de min :)) … ma rog, super tare Partydul!!!! GO 4 IT!

  • vlad 27 April 2009, 23:52

    ma duc in costinesti pt doar sa fie discoteca aproape si sa fie GEO pana dimineata!!!
    p.s. am geodasilva in masina in casa in boxele de la munca…..uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    in masina inca exista funky dj’s din 2004 megamix radio costinesti,dj ebola…….un motiv sa ma duc pe litoral…..

  • oreste 29 April 2009, 22:00

    foarte frumos programul insa si mai frumos ar fi fost un playlist. dar stiu piesele sunt unreleased….

  • Ramona 29 April 2009, 22:58

    Toate sambetele din viata mea …mi le-as petrece la “Partydul Kiss Fm”!! Acolo,la partyd, nu m-as plictisi niciodata !!! Vis-a vis de sambata in care GeoDaSilva a fost invitat…puahh… => dans , euforie, energie ,tipete, satisfactia a unei seri, partyde de super distractie!!!!!!!! Minunat !!!!!!!!! :) We Love To Party,WE LOVE TO DANCE !!

  • Andrei 30 April 2009, 14:29

    ce meseriash esti frate…!!! ;-)
    nu-ti pierde pasiunea pt clubbing .. :P

  • Mihai 3 May 2009, 11:32

    melodia de la minutul 52 din prima parte de mix cum se numestE?

  • madu 4 May 2009, 19:17

    @ mihai melodia din prima parte din minutul 52 dj nick si mc giany-don’t forget.

  • danna 8 May 2009, 16:54

    super tareeeeeeeeeeeeeee geodasilvaaaa

  • olly 13 May 2009, 22:08

    HELP ME: piesa din ring cu summer day, cine o are? Cum se numeste? Care e binevoitor sa o imparta si cu alte persoane? E frumoasa si varianta din ring, insa duduia Simona strica toata piesa. Daca stiti spuneti-mi

  • olly 14 May 2009, 16:55

    @madu, cand ai timp liber imi poti trimite piesa pe urmatoarea adresa olivian3690@yahoo.com .

  • madu 14 May 2009, 17:08

    @olly daca e melodia cantata de GeoDaSilva o am eu,dar cum tio pot trimite?

  • george 15 May 2009, 13:41

    cum se numeste piesa, ce-a cu summer days ???a puso cj stone … pls:??

  • youuuu 22 May 2009, 00:27

    cum se numeste piesa pusa de cj stone cea dupa be loved pusa tot de el??

  • Bogdan 26 May 2009, 09:27

    Cine canta piesa summer day? Simona strica tot :(

  • 2doR 27 June 2009, 11:20

    Piesa “Summerdays” apartine CJ Stone si va fi lansata in curand :)

  • muffin 30 June 2009, 20:28

    pai cat de curand???????? :(((((((((((((( cine o are sa mi-o dea si mie…:|

  • neo 4 July 2009, 02:53

    daac ai primit melodia si nu e aia live cu simona aia pe ea trimitemi-o si mie pls

  • neo 4 July 2009, 19:33

    daca ai melodia trimitemi-o si mie te rog……la adresa asta neo_tr3y@yahoo.com

  • Adrian Dobos 29 December 2011, 09:51

    de unde pot sa downloadez editiile 1-90 ale partydului?:( nu le gasesc:(

  • Adrian Dobos 29 December 2011, 09:54

    as dori si eu editiile cu geo da silva 
    de unde le pot downloada?

Post a comment