Top

After OLiX @ Filiasi Jou-Jou Club

Aseara s-a intamplat! Am mixat pentru prima data live intr-un club! Dupa aproape un an jumate de Partyd KissFM, dupa 74 de nopti nebune la radio, cineva a vrut sa vada cum ar suna emisiunea asta intr-un club.

dsc06705dsc04577dsc06720dsc06717dsc06701dsc06699

A fost fain aseara la Filiasi! Clubul aproape plin, omaeni foarte ok, deschisi si pusi pe distractie si un grup infocat de ascultatori de Partyd! Plcat ca s-a terminat cam repede, dar am impresia ca vom repeta in curand treaba asta, de data asta in Craiova, undev pe la jumatatea lunii mai.

dsc06694dsc06680dsc06679dsc06678dsc06677dsc06676

Aveti aici si cateva poze de aseara, iar mixul, in caz ca nu l-ati auzit aseara, o sa-l puteti asculta (o parte din el) in seara asta la Partyd impreuna cu Geo Da Silva si Dj Jungle.

dsc06675dsc04588dsc04577

Multumesc Sorin pentru poze :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 25 April 2009, 21:08

    Mi-ar fi placut sa ascult mixul, dar am avut probleme cu stream-ul, :( dar din cate am vazut si din poze si din ceea ce scrii, a fost distractie. :)

  • sorin 25 April 2009, 21:19

    Problema cu stream-ul a avut-o toata lumea.

  • AdDa 25 April 2009, 21:36

    Felicitari, OLiX!! ;-)

  • Florin 25 April 2009, 21:50

    Super! PAcat ca nu am putut asculta…eh na… bine ca te-ai distrat si din cate vad din poze, nici lumea nu prea s-a plans. :))

    Go DIGEY OLiX :)) ;-)

  • Marius 26 April 2009, 00:03

    uaaauu!! ce tare a fost frateeeeeeeeee!!! simply AMAZING!!!!!!

  • king 26 April 2009, 10:21

    la mai multe nene oliX

  • alina 26 April 2009, 11:29

    Bravo Olix :X:X:X we love yu:P

  • alina_tiri 26 April 2009, 12:50

    Felicitari inca o data !! A iesit demential! Did u feel the beat? Si uite asa si-a inceput cariera un nou Dj! ;-)

  • Sfantu 26 April 2009, 15:19

    in Craiova?Pun pariu ca veniti in Zebrano sau in Energy .
    In krypton nu aveti nici o sansa.

  • boro 26 April 2009, 18:04

    Numa ruj aveai pe fata;)).Se vede clar ca a fost o reusita:D

  • sorin 26 April 2009, 20:09

    Fotografiile am incercat sa le fac cat mai normale:), dar bausem niste “suc de mere”. Oricum totul are un inceput si pot spune ca la tine a fost un succes Olix:). La mai multe astfel de evenimente.

  • Cristian Teichner 27 April 2009, 11:22

    da cu mustatza aia ce facem?? nu te prinde, scapa de ea .. mai ales daca nu vrei ca urmatorul gig sa fie la acordeon ;-)

  • Ionut Bunescu 28 April 2009, 20:28

    si la craiova ma iei si pe mine MC :> ca sa mergem cu tot tacamul :D

Post a comment