Top

Zambilici Noi

Poate ati observat deja, dar am schimbat plug-in-ul cu zambilici. Nu mai sunt zambilicii de la Yahoo!, ci sunt unii facuti special pentru campania ZappBuzz. Sunt ceva mai mari, sunt haiosi si se poti folosi foarte usor si in comentarii :)

Arhi a instalat primul plug-in-ul, mi-a placut, asa ca vi-l recomand si eu. Il puteti descarca de aici, iar tutorialul de instalare il gasiti aici, pe DeCe Blog. In cazul in care pe blogul vostru aveti deja instalat plug-in-ul cu zambilici vechi, trebuie sters mai intai.

Hai! Comentati si abuzati de zambilici!

Promo: Acum poţi să ai emoticoane şi pe telefon, cu ajutorul lui Z@ppEasy.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 23 April 2009, 16:02

    Imi plac noii zambilici, :) sunt draguti si haiosi in acelasi timp. :)

  • marius 23 April 2009, 16:07

    ne dai voie sa abuzam de ei :)) atunci e bine ca ar trebui la fiecare lirera cate un alt zabarici … :D sunt super faini … si cred ca ii voi folosi

  • alina_tiri 23 April 2009, 16:10

    Suunt foarte simpatici,mai ales asta micu’:>> Preferatul meu!

  • Cipi 23 April 2009, 16:13

    foarte tare:))

  • PaTRyS 23 April 2009, 16:18

    mmm :??

    SUUUuuuupaerrrrrrrr ;)

  • Tomck@t 23 April 2009, 16:24

    :?? mie, in special, mi se pare o prostie, atat prezenta in text a acestor “zambilici” cat si a celor vechi. Dar, eu n-am sa le folosesc pe blogul meu si cu asta basta :P

  • boro 23 April 2009, 17:32

    Ca de fiecare data Olix ne pregateste noi si noi surprize:).Sunt mult mai faine:)

  • nashu_mare 23 April 2009, 18:28

    Presimt ca ma voi dezvăța de obiceiul prost al emoticoanelor. [insert normal smiley here]

  • al3x 23 April 2009, 18:43
  • Gabr13l 23 April 2009, 20:23

    :? Ce fata are asta .. :))

  • PinkDaisy 23 April 2009, 20:31

    ;)) ft tari zambilicii astia :D

  • virginul27 ani 23 April 2009, 22:58

    Foarte tari ăştia noi. La arhi i-am văzut şi eu prima dată!:-??

  • TheBoss 23 April 2009, 21:59

    ;) Tari

  • iliana 23 April 2009, 22:02

    hihihihi ce haiosi sunt :P

  • MIhA 23 April 2009, 22:26

    Like it! ;-)

  • Simplu 23 April 2009, 23:25

    Ar fi fost si mai si daca s’ar fi miscat ha?!:?

  • sorin 24 April 2009, 00:22

    Sunt cei mai mari zambilici vazuti. Uriasii zambilici:))

  • Julia 24 April 2009, 02:44

    Nu imi plac!
    Sunt prea mari! Si pana si zambarici are fata de criminial!

  • edi 24 April 2009, 07:19

    de proba :)) :O

  • Vali MiX 24 April 2009, 11:07

    Cred ca o sa ii folosesc si eu la mine pe blog ;)

  • fLn 24 April 2009, 15:40

    It`s so funny :))

  • Sh@rk 4u 24 April 2009, 16:45

    tare ;-)

  • Cristina Cujba 24 April 2009, 21:51

    sunt foarte tari zambilicii astea:)

  • AdDa 25 April 2009, 13:28

    Ce scumpi sunt astia mici si galbeni. :P Pacat ca nu merg si la Blogger. :-<

  • Marian Pop 26 April 2009, 21:16

    8| :)) ;-)

  • Cuppy 27 April 2009, 22:15

    ;-) Buna ideea cu Zambilicii astia :)) :)) :))

  • rOoCkErItZa 30 April 2009, 07:08

    whaa ce taree mie cel mai molt imi place [-( :))

Post a comment