Top

Primul meu “gig”

Vinerea asta, Partydul KissFM iese pentru prima data in club, iar eu am, cu ocazia asta, primul meu “gig” live si oficial intr-un club!

fly-er-mare-partidul-kiss-fm

Asadar, cu ceva emotii in vena, ne vedem vineri in club Jou-Jou din Filiasi! OLiX si Partydul garanteaza un show pe cinste!

p.s. Iar sambata la Partyd o sa fie nebunie si mai mare cu Geo Da Silva si DJ Jungle

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Emil Trifa 22 April 2009, 07:45

    Sa tregi si sa pui pe net. Sunt curios sa ascult! Succes man!!!

  • marius 22 April 2009, 08:15

    Have fun !!! si bafta ! fara emoti … :D ca sunt sigur ca veti reusi !!

  • eRRmy 22 April 2009, 08:18

    Succes si sa faceti poze sa pui pe blog ca sunt sigur ca nu o sa fi singur acolo.

    Vei face show pe cinste asa cum ne-ai obijnuit la partyd

  • MIhA 22 April 2009, 10:01

    Succes, nenea! :-*

  • natalia 22 April 2009, 10:05

    Cu siguranta, va iesi totul foarte bine! :) La un asemenea eveniment, emotiile sunt inevitabile. Mult succes! :)

  • Linuxwd 22 April 2009, 10:17

    Fain, felicitari. Sa nu ai emotii, esti tare oricum :)

  • Rainy 22 April 2009, 12:04

    Ce bafta, ce succesuri, n-ai nevoie de asa ceva. E de la sine inteles ca o sa iasa foarte tare. :P

  • boro 22 April 2009, 12:14

    Cu multa incredere vei trece peste aceste emotii:D.Sunt sigur ca te vei descurca de minune:).Poate te faci cu o ”papusica” pe acolo;)).Doar oltencele sunt ”focoase”:).
    Bafta mare:D

  • Rainy 22 April 2009, 12:58

    Eram si eu optimista pentru prima data in viata si vii tu cu daca si daca… E nasol cu laptopul. E frustrant cand depinzi de tehnologie, nu? :))

  • alina_tiri 22 April 2009, 13:13

    Bine spus ca depinde de public.Stai linistit o sa iasa bine! Have fun!Party on! :)

  • Linuxwd 22 April 2009, 13:14

    OLiX, ia un MAC si sigur nu iti creapa :)

  • Andrei Neagu 22 April 2009, 14:59

    Multa bafta ! Sper sa iasa bine :)

  • MaTzA 22 April 2009, 15:25

    o sa iasa bine.ai incredere:)

    oricum multa bafta si PARTY ON!

  • Florin 22 April 2009, 19:55

    I like how the “gig” thing sound as a word, si @Emil Trifa, sa pui sa ascultam si noi.
    Aa da…succes si abia astept Partydul:> :D

  • Cristina 22 April 2009, 20:52

    Cu toata energia asta pozitiva pe care o ai in tine o sa reusesti asa cu tot cu emotii:) Sunt sigura ca va fi un party pe cinste:)Bafta!;)

  • Sh@rk 4u 22 April 2009, 20:54

    succes si..deabia astept :D:D

  • miriam 23 April 2009, 01:16

    sigur va iesi zupppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr, dar daca poti mai ia cu tine un lap de siguranta.

    Have fun si ne ta gandi la nimic. Un bloody Mary face minuni (dar doar unul!)

  • d@ni£l 23 April 2009, 02:44

    iti spun eu cum e publicul :)
    nu se prea danseaza. incearca sa pui mai multa muzica comerciala. daca mai vrei mai multe detalii ai mail-ul meu. ne vedem/auzim vineri. bafta!

  • d@ni£l 23 April 2009, 13:31

    cine vrea sa te asculte live vineri seara o poate face la http://joujouclub.ro:8000/listen.pls

  • Tomck@t 23 April 2009, 16:30

    Felicitari! Have fun!

  • sorin 24 April 2009, 00:25

    Dj OLiX in actiune. Am incredere si cred ca va fi bine:). Suntem alaturi de tine:)

Post a comment