Top

“Mister Gaga” – Poker Face de Romania

Dragi prieteni vi-l prezint pe Florin, zis si RoialityBoy. El se filmeaza, se pune pe youtbe si are impresia ca e interesant. Va prezint mai jos cea mai recenta creatie a lui si astept parerile voastre.

Sunt sigur ca nu se va supara pe mine, pentru ca pan’ la urma el asta-si doreste, sa vada cat mai multa lume videourile lui.

Baiatul asta este the next big thing on the romanian internet!

P.S. va recomand, din aceeasi serie de videouri ale lui RoialityBoy si mesajul lui de Paste pe care-l puteti viziona aici.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Rainy 20 April 2009, 11:33

    Omg, ce suptil esti. :))
    Deci…baeatu’ asta ce vrea sa arate? Ca e gay? Nu ca ar fi ceva rau in asta, dar exista si moduri ceva mai putin penibille de a agata.
    Da, ce sa zic, viitoarea stea fara nume, popa prostu’ face. :))

  • Alex 20 April 2009, 12:16

    Ce sod e :D

  • razvan 20 April 2009, 12:56

    daca tot vroia dl gaga sa cante melodia, putea sa isi caute versurile, nu de alta, dar e mega penibil ca nici macar nu zice ce trebuie :D

  • bek00letz 20 April 2009, 13:07

    Ooo, sufletu meu…da’ ce-a patit asta? La naiba-n puii mei, penibil mai e…

  • Simion Alexandra 20 April 2009, 13:15

    M-ai facut sa plang…rad cu lacrimi =))))))

  • Nihilistar 20 April 2009, 13:34

    Na, poftim cultura romaneasca. De aia ne facem de kkt in lume. Din cauza specimenelor astea. Macar daca ar fi catusi de putin amuzant un gay cu ochelari roz cu zabrele, dar e de plans.

  • al3x 20 April 2009, 13:35

    =)) km fake :))
    aplauze pentru playback :))

  • Leasu Daniel 20 April 2009, 13:35

    E frate Fernando de la Caransebes =))

  • Valy 20 April 2009, 14:25

    Il cunosc pe baiat ;)

    In principiu nu e baiat rau ;)

  • AdDa 20 April 2009, 14:39

    Am ras cu lacrimi. =)) =)) =))

  • alina_tiri 20 April 2009, 15:17

    Specimene din ce in ce in ce mai ciudate pe la noi prin tara!Toate ca toate dar ochelarii aia roz sunt gay rau de tot!Plus ca are niste gesturi de…in puii mei…!! :) Si ai vazut cum isi tuguie buzele? :))

  • Timonelu 20 April 2009, 15:31

    probabil e un fel de demo pt un casting pt un film despre tzacaniti ca el :)) …cam solcanu pare el dar nah…e replica aia tare…Mare ti-e gradina ta Doamne sau cealalta e un fel de intrebare retorica De ce mama tuturor prostilor e mereu gravida?? :))

  • portocala 20 April 2009, 16:21

    daca asta ar fi fost clipul oficial al piesei Poker Face mi s-ar fi parut genial.

  • Gabr13l 20 April 2009, 17:45

    sigur ca nu se supara:)) .. l`ai facut celebru :))

  • PaTRyS 20 April 2009, 17:09

    OmFG=))

  • natalia 20 April 2009, 19:12

    Da! :)) Singurul lucrul, pe care-l putem face, este sa radem, de ceea ce-i trece prin cap. :)) Cred ca asta isi doreste defapt, sa se faca de ras. :))

  • marius 20 April 2009, 21:11

    =)) nice .. chiar mi-a prins bine spectacolu oferit !!! isi merita toti bani !! ::)) imi aduce aminte de neamtu ala care canta dragostea din tei :) si la final isi rupe discu de cap ..

  • Florin 20 April 2009, 22:06

    1. macar daca ar face un video mai interesant, ca asa pot sa ma batzai si eu cu niste ochelari roz.
    2. m-a facut putin sa rad, ce-i drept :)) …dar nu pot spune ca ar trebui sa ajunga pe net la straini, ca la ce “reputatie” avem, stai sa vezi cu asta ce dam lovitura.
    Ok, a vrut el sa fie un show -off but he should leave the show – off to the pros. In rest, si la mai mare =))

  • Florin 20 April 2009, 22:08

    Ce voiam sa spun mai sus este ca, poate sa face fiecare ce vrea, numai sa pastram ‘vedetismele” in ograda noastra, cum s-ar spune. :))

  • ADDY 21 April 2009, 09:17

    fain fain super fain….i khiar tare frate…..:))..
    ios din medias daca dai ….bebe de la medias pe youtube gasessti poate unu din asta:D

  • Ramonne 21 April 2009, 11:00

    La naigba, de unde sa incep? 1. Baiatu` nu stie sa faca nici macar playback, dar cred ca si-a studiat indelung miorlaiturile faciale in oglinda cu puf roz din camera lui roz. 2. Vocea usor pitigaiata, deloc suava,..si pe alocuri..a naigbista la extrem. 3. Pe parte de clothing, a luat tot ce a nimerit in dulap si a pus pe el. Ce concluzie tragem de aici? Ca baiatu` cu okalari roz poate candida cu succes la titlul de VIP autohton. Meeeaannn!

  • Sfantu 21 April 2009, 12:12

    Daca pe melodia asta face asa sunt curios cand asculta Samwell – “What What (In the Butt)” .

  • sHaDoW gIrL 21 April 2009, 12:24

    Trist…get a job you idiot!
    ramonne..very important papagal nu?
    of of..mai mai…

  • sHaDoW gIrL 21 April 2009, 12:30

    si mai trist…si-a pus id-ul pe youtube?Cat de truuuuu…
    Oare stie ce inseamna gaga?ca tot e mister gaga?

  • Alin 21 April 2009, 13:52

    Il cunosc personal pe Florin si este un baiat de nota 11 pe o scara de la 1 la 10 , dece-l judecati si va dati cu parerea aiurea? Judecati oameni fara sa-i cunoasteti , credeti-ma si va dati pareri aiurea…. oricum Olix , Florin ii din acelasi oras ca si noi , Timisoara , poate nu-l cunosti , dar este un baiat de gasca asa ca ma bucur ca il ajuti si ii faci reclama si cu ocazia asta va invit pe toti la balul baluriilor in Timisoara , unde Florin isi va prezenta colectia de moda !

    O zi placuta

  • Teo 21 April 2009, 15:32

    Stii ce?Cand am vazut prima data video-ul la tine pe blog, brusc mi-a venit in minte imaginea lui Brad Pitt.Pe bune ca seama, si inca cum..!!Insa nu prea mi l-as imagina pe Brad in postura asta..

  • Ionut Bunescu 21 April 2009, 17:08

    Bai, e imbracat misto in unele poze de pe hi5-ul lui, ca e penibil si coca si pitzi cu geanta [fake?] LV etc , e alta treaba :))

    Incerc sa imi imaginez cu i-ar sta cuplat cu Nikita :>

  • Cristean 21 April 2009, 16:49

    mr gay-gay

  • Ionut Bunescu 21 April 2009, 17:11

    aaa, am uitat sa zic, pe hi5 are niste poze cu o casa si poze din casa cu ale lui cutii de la pantofi, si se vede un tv cu niste mileuri probabil, adica el e “feshan” si se imbraca “scump” si are mocheta prin casa si sta in afara Bucurestiului, pe undeva prin Ilfov? :)))))

  • Denisa 21 April 2009, 17:54

    oare chiar e baiat? parca e o pitzipoanca! sorry da esti patetic draga Florin! :))))

  • d@ni£l 21 April 2009, 20:07

    off : va asteptam vineri in JouJou!

  • Danz3l 22 April 2009, 15:17

    Naspa aiurea si nasol…macar de invata versurile ca lumea =))

  • amy 23 April 2009, 16:00

    stiti ce ma distreaza cel mai tare, pe langa funky florin, voi astia care dati comment-uri si sunteti PSEUDO-ANALFABETI. habar n-aveti sa va scrieti parerile. cred ca voi sunteti cei mai penibili. TARANI DE ORAS SI ANALFABETI. CUM SA VREI SA ITI BATI JOC DE CINEVA CAND NU STII SA SCRI CORECT?

  • alina_tiri 23 April 2009, 16:08

    Sa scri? Uite unde era profesorul de limba romana!!! Lasa-ne pe noi niste bieti analfabeti sa ne dam cu parerea,facem lucrul asta pentru ca avem o parere.Stii zicala aia”gandesc deci exist”. Mergi si mai posteaza un filmulet cu Funky Florin frustratule(respectiv frustrato) si potoleste-te cu comentariile astea de kkt.

  • Keent 30 April 2009, 19:28

    Alt gay care vrea sa afirmeze..

  • denis 7 May 2009, 11:43

    :)) ce om nebun……….zici ca e gay:)) :)) :)) :)) :)) :))

Post a comment