Top

Vreau!

De Pasti nu vreau un iepuras, nici oua in exces, ci vreau setul asta de perne!

perne-ctr-alt-del

de aici via Quite Cool

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • DeVille 14 April 2009, 14:28

    super tare :X…:)) unguru bulan cu CTRL+ALT+DELETE :)))

  • andreea 14 April 2009, 14:29

    zoooperi tari pernele si eu le vreu:))

  • natalia 14 April 2009, 14:42

    :)) Of ce face calculatorul din noi! :)) Acum au iesit si perne pe tema asta. :)

  • DeVille 14 April 2009, 14:43

    poti sa mergi la un studio foto..eu lucrez in domeniu si stiu..deci acolo se fac imprimeuri…pe perne..pe tricou..pe cani…tot felu`…si iti poti face…:)

  • bek00letz 14 April 2009, 15:07

    Asta pentru momentele in care iti da eroare patul?!

  • Dragoș 14 April 2009, 15:16

    Poți să dormi pe toate 3 deodată, să te trezești apoi în Task Manager.. și mai apoi să-ți dea un pleșcar “End Process”. :)))))

  • Mihai 14 April 2009, 15:32

    olix :)) da eroare:))

  • maya 14 April 2009, 17:00

    si enter unde e? :D

  • madu 14 April 2009, 17:11

    o da…..mai bine niste perne:x dragutze,decat oua in exces dupa care poti face indigestie;).:D..:*

  • granyta_ade 14 April 2009, 18:11

    eu vreau de Paste sa aud cum suna super muzica voastra de la kiss intr-un club. dar, din pacate nu o sa mi se indeplineasca aceasta dorinta. poate la vara.

  • aia mik si faina :* 14 April 2009, 19:30

    ce faine is…:) ai gusturi bune, Olix! ;)

  • sHaDoW gIrL 14 April 2009, 20:22

    eu vreau cu caps lock:D

  • miriam 14 April 2009, 21:33

    chiar sunt super dragute!

    Dar mi-au placut tare de tot commenturile lui Dragos si ale lui bec00letz.

  • marius 15 April 2009, 10:08

    (Ctr+Alt+Del) tastele magice de pe tastatura care le folosim doar la nevoie … :) super tare !!!

  • Mitza_003 15 April 2009, 10:17

    Foarte tare =))

  • sorin 16 April 2009, 03:37

    Alt+F4, ESC, TAB….sunt alte astfel de perne pe care mi le doresc. In curand cred ca imi voi face un set de perne cu toate aceste miunatii de taste:D

  • Daniela 16 April 2009, 17:37

    OLiX.. stii cumva de ce nu mai merg copiate pozele de pe hi5??? :))) :-?

  • AdDa 16 April 2009, 20:33

    Eu iti propun sa iti faci o tastatura din perne. :))

  • silviu din severin 16 April 2009, 20:36

    CTRL+ALT+DEL=te trezesti daca dormi pe toate trei ca iti da errotr la vise…. in momentu in care ti se blocheaza visu apesi pe perne… intrii in Task Manager iesi…si apoi te culci la loc… :)). …acu depinde daca o sa visezi la loc ;))

  • Onutza 16 April 2009, 22:03

    Trebuia sa fie asezate in ordinea: CTRL + ALT + DELETE :( , altfel nu au nici un farmec!

  • raoulexus 16 April 2009, 22:05

    nu stiu care-ti sunt tie mai utile! CTRL+ALT+DEL sau Cmd+Q?

  • bek00letz 19 April 2009, 12:27

    @miriam: Ma simt flatat :D

  • rOoCkErItZA 19 April 2009, 22:54

    raoulexus sh ce vrei sa iasa task manager p-acolo ?? :)) app ew am primit acum 2 ani de ziua mea 15 perne peronalizate cu poreclele mele 8-)
    P.S. nu s-o luat nici scrisul nici culoarea la perne deci de buna calitate..da nimeni nu vrea sa-mi zika unde le-au personalizat :(

Post a comment