Top

Daca ai o fata frumoasa la avatar..

Daca ai o fata frumoasa la avatar nu inseamna neaparat ca ea e si iubita ta!

Ea e Andreea

dsc04171

Si ea .. e tot Andreea

dsc04172

Cu cele 2 Andree am fost duminica la o plimbare prin Bucuresti, mai exact prin Cotroceni si Parcul Izvor. Vreme frumoasa afara, cald, placut, soare si lumina numai buna pentru niste poze dragutze.

(click pe poze ca sa le vedeti mai mari)

dsc04174dsc04176dsc04186dsc04189dsc04190dsc04199dsc04200dsc04206dsc04209dsc04225dsc04235dsc04238dsc04242dsc04245dsc04278dsc04282dsc04283dsc04286dsc04299dsc04306dsc04310dsc04313dsc04317dsc04323dsc04342dsc04352dsc04386

Pe prima Andree, cea satena (sper ca nu gresesc culoarea) am pus-o la avatar, pentru ca mi-a placut cum a iesit o poza cu ea. Foarte multe reactii astazi pe Y!M “ooo, dar ce prietena faina ti-ai tras” sau “cine e fataaa?” sau “aleooo, te-ai combinat cu Andreea?” :)) People! Nu mai poti pune o fata la avatar decat daca e iubita ta?? :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Mihai 7 April 2009, 06:05

    la fel am patit si eu luna trecuta:)) dar luna asta vad ca nu a mai comentat nimeni nimic :)) ii bine… lumea se invata:D

  • KornNT 7 April 2009, 06:33

    Asa patesc si eu de multe ori dar unii nu inteleg.

  • eRRmy 7 April 2009, 07:50

    Pana la urma le-ai pus:D….Frumos rau apusul de soare

  • natalia 7 April 2009, 08:43

    Nu-i nimic rau in a avea poza unei fete la avatar. :) Eu am o prietena care-l are pe Gigi Becali la avatar :))
    Foarte frumoase pozele! :) Unde ai gasit masina aia? :))

  • maya 7 April 2009, 10:49

    cam asa se gandeaste(mai ales in cazul in care el pune o fata).sau asa minor ,zic doar ca te-ai indragostit de tii poza cu altcineva.
    ce imi pare ciudat e ca atunci cand am poza cu vreunu la avatar nimeni nu mai ma baga in seama.functioneaza mai bine ca statusul:D

  • Rainy 7 April 2009, 10:29

    Domnuuu’ Dan, da’ ce apus fumos ai tras in poza si ce masina misto, e masina ta? :D

  • Marian 7 April 2009, 11:22

    Sunt frumoase pozele dar si fetele. :) Una dintre poze e foarte reusita si artistica. Ai ochil format :>

  • Coral 7 April 2009, 11:33

    Iar le-ai pozat artistic pe Andrele :D frumos frumos…data viitoare cand o sa mai vin si eu poate vii la filmari cu noi :D
    Cu ele m-am intalnit dar pe tine nu te-am vazut de un car de ani :)

  • Ionuţ Bunescu 7 April 2009, 11:35

    Pai lumea vrea să petreacă la a ta nuntă :D de aia întrebă lumea [şi eu am întrebat :”>]

  • maya 7 April 2009, 12:00

    asta e scapare de moment.”fanele” renunta mult mai greu ca fanii.acum la mine functioneaza ,la tine nush.incearca si vezi daca e adevarat.sa imi spui daca e asa:D.sa vad daca se testeaza teoria

  • Mihai 7 April 2009, 12:15

    olix :)) da i-am educat:)) desi majoritatea au fost baieti care au comentat … :)) invidiosi :-j ;))

  • silviu din severin 7 April 2009, 14:19

    asa e olix….am patit-o si eu….am pus poza cu o fata cu care ma inteleg super bn….si au sarit toti….. “oooo Silviu…cine e fata?” .. sau “ce faci ma?Te-ai combinat cu aia?” .. asa e in Romania… vorba lui Mircea Badea:”Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!”

  • MaTzA 7 April 2009, 15:56

    :))…frumoase pozele si frumoase si fetele;)))

    nu vei sa scapi de fane:>…atunci reintra varianta aia cu fac club OLiX:))

  • Sh@rk 4u 7 April 2009, 16:07

    cred ca daca nu ajungeai la radio te faceai fotograf :)) au iesit super pozele,dar bineinteles ca fetele “dau culoare” :) :D

  • Sh@rk 4u 7 April 2009, 16:12

    am uitat sa te intreb…aceste 2 fete sunt acele 2 fete cu care teai mutat? :D

  • tequi 7 April 2009, 16:25

    Nu, nu suntem fetele cu care s-a mutat :)
    Multumim de aprecieri [acolo unde a fost cazul :)) ] dar e numai meritul fotografului

    Kiss :P

  • Sh@rk 4u 7 April 2009, 17:24

    aha…multumesc pentru raspuns :)

  • ANDU 7 April 2009, 19:34

    paru scurt feets you well :P

  • Daniel 7 April 2009, 21:23

    astea da fete faine.. norocosule ..
    când nu snt p stop… pac! dai lovitura!! :))))))

  • Claudiu 7 April 2009, 21:45

    ce gasim in dictionarul englez-roman la traducerea cuvantului hot? : pozele andreelor ;)
    2Xandreea = hot

  • movieaddicted 8 April 2009, 01:27

    foarte dragute pozele, indeed :)

  • Rainy 8 April 2009, 13:25

    Daniel, get a woman, bro. That might do you some good! ;)

  • Sh@rk 4u 8 April 2009, 13:28

    lasati-l ma :))…ce face LTP-ul asta din om :))

  • Sh@rk 4u 8 April 2009, 13:29

    lasati-l ma :))…ce face LTP-ul din om :))

  • Gabr13l 8 April 2009, 20:43

    doua frumoase … :*

  • maya 8 April 2009, 22:11

    fara legatura cu subiectul :numai mie imi trimite mesaje cand scrie cineva aici?uneori e selectata jos si uneori nu.si am deselectat a 2 oara cand am scris dar fara efect :-s

  • sorin 8 April 2009, 22:01

    Cunosc reactiile. Si cel mai multe intrebari vin tot de la fete. Este acelasi lucru ca atunci cand iesi cu cineva in oras mai des, toti cred ca-i prietena. Fotografiile sunt chiar frumoase si nu mai apleca atentia la toti invidiosii:)

  • Emil\ 9 April 2009, 09:18

    Cu ce aparat ai facut pozele?

  • Claudiu 11 April 2009, 17:03

    nu am putut sa imi tin gura inchisa si sa nu ii raspund lui Daniel: frate esti distrus, ce “glume” ai in tn, de autobaza , dute si culcate ca n.ai treaba cu fetele, cred ca virgula cuceresti foarte multe fete cu simtul tau al umorului la ce ai putut sa.i zici lui olix…inca m.ai exista “tarani”!!! ce revoltat am fost…cum se simt fetele alea daca ti.au citi tie comentariu, dar cum poti sa afirmi asa cv…dute invartindu-te ca esti terminat, nu esti stilat de loc…neam prost

  • Danutzel 29 April 2009, 20:44

    De ce blonda apare in 18 poze si e prima pe lista cand citesti de sus in jos, pe cand bruneta apare in 12 poze si e in pozitia a 2-a???? E clar ca exista o diferentiere… Si, cica… doar de avatar…

  • florin 5 October 2009, 22:39

    Poza cu apusul de soare si cu limuzina DACIA sunt cele mai tari. Nu de alta da se i-a prietena de mn dak zic ca e vreo fata belea din ele :P

  • Titus ..Think Wise.. 17 February 2010, 08:54

    Frate, cand iti merge rau ca pui una la avatar, pune doua …. ;) …. Eu asa fac exact in momentul asta.. Sti fetele daca le dai prea mult is ca la banca ipotechezi mult dar tot se gandesc daca sa mai mareasca creditul … So be wise, da doar cat trebuie, asculta, dar doar cat trebuie, tine balanta si vei fi fericit, asa cum si sti de altfel sunt sigur … Cine mai vrea sa vb id-ul meu titussport@yahoo.com … O zi buna la toti!!

  • Angel11mada 9 January 2011, 14:15

    nu imi plac pozele. sunt niste prostii pe calculator aratati numai prostii inloc sa artati niste poze de fete nu cu fete

  • Urseageorgiana 28 March 2011, 16:18

    pai nush ce sa zic esti frumoasa sunteti frumoas dami si mie idiul tau stai ca til zic eu pe al meu :urseageorgiana

  • Urseageorgiana 28 March 2011, 16:20

    pai nush ce sa zic sunteti frumoase frumoasa iti dau idiul meu este :urseageorgiana

  • Urseageorgiana 14 May 2011, 17:29

     sunteti surori ? sunteti foarte frumoase si pe mine ma cheama urseageorgiana id ul meu este urseageorgiana daca  vrei sa vb bagal in lista ca as vrea sa vb cu voi sunteti foarte dragute va pup dulce pa-pa=bye-bye:-h:-*

  • Tedycumu 26 March 2012, 12:58

    sincer ambele sunt urate

  • Kolea 26 September 2012, 18:17

    odata ce ai puso la avatar(inseamana ca tu simtsi ceva pentru ea ai nishte sentimente ascunse ce nici tu nu le percepi………)vrei credema vrei nu!;)
     

Post a comment