Top

Pacaleli pe bune

Azi la Cronica Carcotasilor gasca Ungurului Bulan a venit cu o super patila :)

Hai ca azi am ras :) Pe voi v-a pacalit cineva azi sau sunteti prea precauti ? :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • anku 1 April 2009, 16:08

    :))))) hai ca a fost tare..
    hmm..nu m-a pacalit nimeni azi..deocamdata..da` nici eu n-am pacalit pe nimeni :-??
    :D

  • kid 1 April 2009, 16:10

    azi dimineata la 8 nici nu am intrat bine pe usa si colegii miau si zis k nu se face scoala :))
    si am plecat acasa…..iar pe drum miam amintit k e 1 aprilie
    cand m-am intors inapoi la scoala m-am intalinit cu profa de geografie si mia zis k ma asculta :-ss….
    si nici macar nu am facut ora :)) de near minti si maine profii k ne asculta si sa nu facem ora :))) =)))

  • anku 1 April 2009, 16:11

    pe tine te-a pacalit cineva?:D
    sau ai pacalit pe cineva?

  • natalia 1 April 2009, 16:13

    Foarte dare! :)) Inca nu a reusit nimeni sa ma pacaleasca pana acum, dar nu-i timpul pierdut. :)

  • alex 1 April 2009, 16:31

    O FAST TARE:))
    nu m-a pacalit nimeni deocamdata

  • DeVille 1 April 2009, 17:32

    deci foarte tare…am auzit azi-dimineata pe kiss dar mi-era prea somn…si am pierdut sirul…deocamdata nu m-a pacalit nimeni :)

  • Cristy 1 April 2009, 19:34

    eu am pacalit vreo 6 persoane :D…da si pe mn mor pacalit doi :(

  • Leasu Daniel 1 April 2009, 20:38

    Unguru Bulan e cel mai tare !!!:D Sti cand apare sezonul 7 si o sa-l putem descarca?

  • Leasu Daniel 1 April 2009, 20:42

    Unguru Bulan e cel mai tare:d
    Sti cand apare sezonul 7 si o sa-l putem descarca?

  • Acadea 1 April 2009, 21:03

    o faza tare am patit la scoala
    am scris pe usa “NU ATINGETi PROASPAT VOPSIT” si am dat cu alifie pe clantza ….si a venit profa de mate ..nu a crezut a pus mana …si ne intreaba :
    profa-ce inseamna asta??
    noi-pacaleala doamna de 1 aprilie !!
    profa-aa da bn atunci lucrare :)) si chiar sa tinut de cuvant:(

  • al3x 1 April 2009, 21:30

    :))
    tare tipu :))
    nu am fost pakalit azi :D

  • silviu din severin 1 April 2009, 22:14

    ce tare … :)) ..v-am pacalit ca v-am pacalit :)) =)) … eu nam primit nici o farsa azi….da nici nu am facut =)) :)) …ce tare :)) =)).

  • AdDa 1 April 2009, 22:58

    Foarte tare aia cu Unguru Bulan. :)) =))
    Am fost si eu pacalita azi. De o buna prietena. Ea si cu un baiat cu care vorbeste de ceva vreme mi-au zis ca sunt impreuna. Si normal ca m-am bucurat pentru ea. Si m-a lasat vreo 7 ore. Dupa 7 ore am aflat ca de fapt era pacaleala de 1 Aprilie, desi am zis la inceput ca e pacaleala da’ m-au facut sa cred ca e adevarat ce-mi zic ei. :)) Asta este. :)) =))
    Tu ai fost pacalit? Sau ai pacalit pe cineva? :D :* >:D<

  • sorin 5 April 2009, 19:29

    :))….Ce tare…V-am pacalit ca v-am pacalit:))

Post a comment