Top

Fetele cu sani mari si baietii cu muschi

Sincer nu stiu de ce sunt atrasi barbatii de fetele cu sanii mari, eu prefer una cu sani mici spre medii, dar care sa aiba un corp misto in acelasi timp! Ce ma deranjeaza oarecum la fetele cu sanii mari, este ca ele tin neaparat sa-i arate, sa-si arate decoleteul si se mai si mandresc rau de tot cu asta!

De vreo 2 zile “schimb mesaje” cu una din Anglia pe hi5 si ma tot uit la pozele ei. Fata asta are sanii mari, iar in fiecare poza (majoritatea facute cu telefonul mobil) apare si un decolteu super generos. Care-i faza? Is that all you got?

Treaba asta as putea sa o spun si despre barbatii care merg la sala. Una e sa mergi la sala ca sa ai un corp frumos, iar alta e sa mergi la sala ca sa faci muschi si vara sa mergi in tricou fara maneci sau chiar in maieu, asa incat sa saliveze toate “fetele” dupa muschii tai. Muschi? Is that all you got?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 27 March 2009, 12:14

    Sincera sa fiu, de cand am cont pe hi5 si eu am vazut foarte multe fete cu swanii mari, si baieti cu muschi. Se pare ca pentru ei/ele asta conteaza.

  • natalia 27 March 2009, 12:23

    Vroiam sa scriu sani, am apasat doua taste odata. :))

  • granyta_ade 27 March 2009, 12:42

    despre fete…ce sa zic? cele cu sinii mari, kre tin mortis sa si-i expuna par intotdeauna volgare. nush parerea mea. despre baieti…nu muskii conteaza, ci numai ce au in kp. iar tipii smekeri, cum le place lor sa-si spuna nu sunt pe gustul meu.

  • granyta_ade 27 March 2009, 12:46

    fetele cu sini mari kre tin mortis sa si-i expuna tind spre vulgar. iar la baieti prefer ce au in cap nu muskii. tipul de smekerasi n nu ma incinta deloc. nu sunt o incuiata dar prostia si vulgaritatea km merg mina in mina uneori.

  • Oana 27 March 2009, 12:49

    eu am 19 ani si nu am sanii mari dar sincer iubitul meu este innebunit dupa sanii mei asa cum sunt ei si sincer nici mie nu mi se pare cn stie ce mare lucru faptul k ai sanii mari sau k ai cn stie ce muschi dar in fine fiecare vrea sa fie cum se simte el bn.Esti super de treaba si imi place sa citesc ce scrii aici.poop

  • Corina Mocanu 27 March 2009, 12:53

    Din moment ce scrii mesaje pe hi5 in loc sa te duci la sala, nici nu cred ca ai cum sa intelegi.

  • boro 27 March 2009, 14:00

    Doar nu degeaba isi fac operatii estetice unele persoane;))
    Stiu ele de ce:).
    90% dintre barbatii la asta se uita prima data la o femeie:P

  • sHaDoW gIrL 27 March 2009, 15:41

    In primul rand corecteaza primul musci..adica muschi..so…
    deci..da eu am sanii mari..si crede-ma nu ma mandresc cu asta,ok?..
    Nu e nimic tare sa ai sanii mari..nu dormi bine..necesita foarte multa ingrijire..plus ca se holbeaza toti boii sa zic asa ..la ei..si crede-ma rar imi iau bluze cu decolteu..nu-i am foarte mari..eu zic ca-s spre medii..as da orice sa-i am mai mici..si nu-s mari pe bune..dar nu-mi place…nici nu prea poti purta cam ce vrei tu..ca de!..esti dotata..
    Pot spune ca prietenul meu are muschi..si se duce la sala..dar nu se duce la sala ca sa faca muschii cat mai mari..ci se duce ca sa fie in forma..sa-i tonifice mai bine zis..
    Cand ii vad pe unii baieti cu ditamai muschii..nush mi se par oribili….plus ca baga o groaza de porcarii in ei..tot felu’ de prostii..si pt ,pt ce?
    In fine…mai conteaza si creieru’ aici..nu totu’ se bazeaza pe tzatze si muschi!
    Parerea mea!(fara hac)

  • sHaDoW gIrL 27 March 2009, 15:51

    Merci:)
    decolteul nu decoleteul
    :*…sa nu te superi:D

  • MIhA 27 March 2009, 17:59

    Sunt intru totul de acord cu tine.
    Niciodata nu mi-au placut tipii plini de muschi, mai ales daca si-i poarta la vedere.
    Prefer sa am langa mine un baiat finut. ;)

  • madu 28 March 2009, 09:41

    cate dreptate mai ai in acest articol;).De exemplu am in clasa o colega care are sanii enormi si se tot mandreste cu ei:-@ si se mai cearta si cu altele(care le au mici).eu nu am probleme de genu le am medii si imi plac:).:*

  • madu 28 March 2009, 09:42

    iar despre baietii cu muschi sunt aia care vor sa fie bagati in seama,duc lipsa de atentie si trebuie sa-si gaseasca una;)…pote ca nu toti sunt asa:)

  • Rainy 28 March 2009, 13:21

    Daaaaaaa, asa ziceti toti ca vreti femei cu diploma de doctorat minim, si cand vedeti una cu tzatze…o mare de bale. :P Nu zic ca o si luati de nevasta, dar intre una “normala”, cu care poti schimba o vorba si una cu pepeni, care da bine langa om, si nu numai, stiu io ce preferati.
    Dar sunt si fete care arata perfect si sunt inteligente, nu? Ups, am cazut din pat.
    Cat despre baietii cu muschi, nu ma atrag in mod deosebit decat daca mai au si altceva in afar de asta, si nu va ganditi la prostii! :P

  • alina_tiri 28 March 2009, 14:44

    As minti daca as spune ca nu imi plac barbatii cu muschi,la fel cum si tu ai minti daca ai sustine ca nu ai avut niciodata fantezii cu femei cu sani mari :P In fine,ideea e ca ne deranjeaza tocmai vulgaritatea cu care unii isi expun aceste “pretioase daruri”, dar si faptul ca in afara de ele nu prea mai ramane mare lucru de vazut! Oricum,la o femeie sunt mult mai sexi partile care nu se vad,care ii permit imaginatiei sa o ia razna decat alea expuse,nu?!Ce crezi ca e mai incitant:un mini care lasa tot la vedere sau o rochie vaporoasa,semitransparenta sau mulata pe forme frumoase?

  • Ramona 28 March 2009, 17:26

    Oooo ! In propozitie este vorba despre… tate.Exact azi dimineata cand m-am trezit primul lucru pe care l-am facut a fost privitul catre ai mei sani: ” hmm , parca au mai crescut” :)) Nu am citit comm. lasate aici , si ma intreb daca toate fetele care au lasat aici cate un comm au/avem toate sanii mici:)) ??? Eu am sanii …mici fratilor!! Da !! Si e foarte naspa !! Am rochite si bluzite care imi plac si pe care le stramtez pt a-mi veni bine pe tate/ sani. Acum nu va ganditi ca am tatele atat de mici cat niste masline sau butoane de lift ca nu-i chiar, chiar asa !:) V-as povesti o super, super intamplare mai mult decat haioasa petrecuta, evident, la metrou cu un baiat cu muschi, mai bine zis cu un dulap(arata exact ca un dulap ), si un baietel la vreo 8-9 anisori…dar nu am s-o fac , pt ca de scris… Bye! Am uitat… fetelor cu sani mici , daca va simtiti complexate sa stiti ca nu toti baietii/barbatii prefera fetele cu tate mari, va dau ex . chiar pe mine , desi poate n-ar trebui, eu am 22 de ani , sanii ,cum am scris si mai sus , sunt mici, mini -medii:), dar pe cuvantul meu daca nu toti baietii din liceu, clasa mea se “agatau” de sanii mei mici, dupa ce am terminat liceul cum se face ca dau numai peste politisti, barbati insurati care care se dau la mine, care se uita , fix, la tatele mele si care-mi spun :” puahh , ce tate ai, ce apetisanti sunt, mie imi plac fetele cu tatele mici, ce i-as… ” Jur, nu mint si nici nu exacerez! Fetelor cu sani mici, concluzia este: Sunt si barbati carora le plac fetele cu tatele mici, apetisanti, mai ales daca aveti acel sfarc… dupa care barbatii sunt topiti !! SERIOS !

  • kingquizz 28 March 2009, 21:25

    Manule alt lucru despre care sa scrii nu ai gasit? :)

  • Acadea 28 March 2009, 23:18

    pt fete e frumos sa aiba tatze cat de cat …da nu prea mari ca dupaia se lasa :)) …iar pt baieti ..sa aibe un corp cat de cat aranjat …nu cu o roaba de burta si mai stiu io ce :))

  • Mihai 29 March 2009, 10:05

    olix … gusturile nu se discuta ;))

  • Mihai 29 March 2009, 21:48

    si baieti cu muschi .. multi sunt baieti prosti:) au muschi dar muschiul cel mai important din corp e fara putere la ei .. creierul :)

    in plus in multe emisiuni si in general se spune sa-ti pui in valoare ce ai.. ca nu se stie niciodata la ce te ajuta.. deci un decolteu… nu se stie ce .. avantaje iti aduce.. chiar daca tie nu ti place dar ii place la altul .. :) cei drept un decolteu al unor sani .. urati nu ajuta pe nimeni cu nimic.. dar daca sunt frumosi.. indiferent de marime..

  • Emil Trifa 1 April 2009, 08:32

    Nici una nici cealalta nu sunt suficiente. Dupa mine, degeaba ai sani mari daca nu ai si un corp frumos, un chip frumos, o voce senzuala…adica doar cu sanii nu se face primavara!
    Cat despre muschi…cand nu ai nimic special si simti ca nu esti in stare sa faci ceva pentru tine ca sa iesi in evidenta, mergi si tragi de fiare ca bou`la jug ca sa te faci jmeker.

  • anca 10 May 2009, 13:34

    sincer eu chiar am sani mari,sunt slaba si inalta si clar ca imi ies in evidenta sanii dar nu ma mandresc cu asta….toate prietenele imi zic ca ce misto de mine ca am tot ce vreau dar credeti-ma ca nu e usor…in primul rand la dormit e f nasol , la alergat si alte activitati…si cum zicea si o alta fata mai sus nu e nimic interesant cand pe strada te claxoneaza toti boii care altceva nu au ce face…in plus trebuie sa suporti conceptia celorlalte femei care te catalogheaza drept ,,usoara ” si proasta :),numai pt faptul ca ai sani mari..fara ca macar sa stie ceva despre tine. un lucru mi-e clar un corp frumos combinat cu inteligenta iti deschide mai multe usi decat daca ai fii numai inteligenta :P…in concluzie sunt avantaje si dezavantaje .cu bun gust poti sa nu treci spre vulgaritate chiar daca ai sani mari..eu una asta fac..iar despre barbati…majoritatea femeilor prefera barbati ingrijiti ca unii exagereaza asta e partea a doua..:)…in orice caz un lucru e sigur! nimeni nu e niciodata multumit de ceea ce are sau e..asa e firea omului :)

  • mystyku 1 June 2009, 12:00

    :>> sanii unei fete—unele le au mici. altele mari…cele cu sanii mari ce ati vrea ca sa faca daca asa sunt? sa se imbrace cat mai gros? dar pe timp de vara ce mai spuneti?@( iar baietii cu muschi nu sunt neaparat ceva de invidiat,,,in ziua de astazi daca il vezi pe unu aratos ca iti salta o prietena,colega te infurii si te certi cu el dar pe tine cine te retine sa iti aranjezi putin corpul?:? fetele ies in evidenta cu sanii baietii cu muschii, fiecare cu ce are frate[-( AICI E VB SI DE GUSTUL FIECARUIA…..POATE UNORA LE PLACE SUFLETUL NU CORPUL….FIECARE AVEM OPINII DIFERITE,GUSTURI DIFERITE…PARERI DIFERITE….:(( SI CA SA FIM SINCERI LA URMA URMEI NU POTI REFUZA CU CE TE INZESTRAT NATURA NU CREZDETI? HAI—;-) SI NE MAI AUZIM

  • mystyku 1 June 2009, 12:02

    :>> sanii unei fete—unele le au mici. altele mari…cele cu sanii mari ce ati vrea ca sa faca daca asa sunt? sa se imbrace cat mai gros? dar pe timp de vara ce mai spuneti?@( iar baietii cu muschi nu sunt neaparat ceva de invidiat,,,in ziua de astazi daca il vezi pe unu aratos ca iti salta o prietena,colega te infurii si te certi cu el dar pe tine cine te retine sa iti aranjezi putin corpul?:? fetele ies in evidenta cu sanii baietii cu muschii, fiecare cu ce are frate[-( AICI E VB SI DE GUSTUL FIECARUIA…..POATE UNORA LE PLACE SUFLETUL NU CORPUL….FIECARE AVEM OPINII DIFERITE,GUSTURI DIFERITE…PARERI DIFERITE….:(( SI CA SA FIM SINCERI LA URMA URMEI NU POTI REFUZA CU CE TE INZESTRAT NATURA NU CREZDETI? HAI—;-) SI NE MAI AUZIM:>>

  • Anca 20 June 2009, 13:15

    Buna Anca. Numele meu este Anca :)) ciudat nu…?! si la fel ca si tine am sanii mari. sunt perfect de acord cu tot ce ai spus tu mai sus, insa fraza urmatoare e cat se poate de adevarata “trebuie sa suporti conceptia celorlalte femei care te catalogheaza drept ,,usoara ” si proasta :),numai pt faptul ca ai sani mari..fara ca macar sa stie ceva despre tine. un lucru mi-e clar un corp frumos combinat cu inteligenta iti deschide mai multe usi decat daca ai fii numai inteligenta :P…in concluzie sunt avantaje si dezavantaje .cu bun gust poti sa nu treci spre vulgaritate chiar daca ai sani mari..” nu e usor sa faci pe plac tuturori mai ales in societatea de astazi!

  • razer 27 June 2009, 14:26

    vai cand le aud pe unele care…”eu am sanii mari da nu imi place ca se uita toti boii la ei”…….mi se intoarce stomacu pe dos….sau cand le mai aud pe unele…..”mie nu imi plac tipii cu muschi”….nu le suport pe tutele astea prefacute si proaste.

  • mystyku 27 June 2009, 19:58

    vanny19_alex@yahoo.com
    aici fiecare parere variaza de la o persoana la alta..fiecare cauta un anumit gen de persoana..acesta e doar un subiect de discutie din multe altele…e vb de plictiseala,critica,etc ceea ce in tara noastra exista…ma rog este ceva cu ce te mandresti…dar la urma urmei ce conteaza ca ai muschi sau sani mari daca ai nu ai creeir…pana la urma urmei persoana pe care o iubesti o alegi pt sufletul ei,,, :)

  • anca 27 June 2009, 20:26

    :))sunt absolut convinsa ca te uiti dupa fete pe strada(asta daca nu ai cumva alte preferinte)… persoanele ca tine se uita la fete le catalogheaza fiind niste ,,tute proaste”fara sa stie nimic despre ele si culmea e ca acasa probabil se masturbeaza cu poza uneia dintre ,,tute”:))…e usor sa cataloghezi persoanele doar dupa un criteriu…si cum zicea si o persoana mai sus…fieare isi exprima parerea…hai sa nu mai fim asa critici pt ca oamenii sunt de multe feluri si nu stii niciodata cat de tare te poti insela in privinta unei persoane…si intradevar sufletul conteaza dar daca nu-ti place ceea ce vezi,intrebare mea e cum ajungi sa-i descoperi sufletul?!

  • mystyku 28 June 2009, 13:22

    draga anca aici conteaza si varsta si felul in care gandesty..deci ce e cu atata vorbarie? aici e vb de plictiseala…ma rog opinia ta .a mea. a altora si tot asa,,,nu o sa o scoatem la capat niciodata :)

  • razer 28 June 2009, 14:25

    tocmai asta faci si tu ma cataloghezi dupa un criteriu fara sa sti nimic despre mine…..nu ma cunosti da esti tu absolut convinsa ca ma uit dupa fete pe strada doar ca am scris ca nu suport fetele prefacute care nu recunosc ca le plac baietii cu muschi si nu recunosc ca vor sa fie admirate ca au sanii mari cand defapt umbla cu tricouri cat o batista sa se uite “boii la sanii ei”

  • anca 28 June 2009, 17:21

    da intradevar fetele care au dat cateva mii de euro pt un tuning nou :) tricouri de genul ala poarta ca doar de aceea si le-au pus…eu ma refeream sau ma rog vb de fetele care au de la mama natura si nu intotdeuna reprezinta un avantaj…
    iar mystyku tocmai pt ca e vb de plictiseala am scris si eu cateva randuri :P

  • Ela 20 August 2009, 18:44

    eu zic ca cea mai importanta e frumusetea interioara…sa zicem OLiX ca tu ai o iubita/sotie cu preferintele tale fizice,dar daca nu te lasa sa faci ce vrei sau incearca sa te schimbe cum vrea ea? ce este mai important?…astept raspunsul tau:)

  • da eu 1 September 2009, 15:37

    da vad multe frigide si frigizi:))
    stati linistiti aveti dreptate…societatea e de kkt..femeile se uda doar cand vad un baiat cu pachetele da muschi pa el si noua ni se scoala doar cand vedem 2 perechi de tzatze imense.dar cine are nevoie de asa ceva…conteaza ce e in interior..sa fie finutz dragutz, femeia sa fie feminina si senzuala…iar basmul se incheie aici. pentru ca poate nici cei mai ipocriti dintre voi nu or sa ma creada dar stim cu totii ca…femeia vrea un barbat.un baiat rau langa ea care sa i-o traga bine da tot, peste tot si baiatu asta rau sa fie cat mai mare cu cat mai multe zeci de chile de muchi si cat mai multe patratele pe care ea sa poata sa le linga, iar noi de asemenea , in afara de marea iubire din liceu care era cea mai frumoasa fiinta de pe pamant dupa care suferim toata viata. iubim tarfele urate, baietzoase cu tzatze mari si cur mare care sa te arda in draci!. dar de sigur voi puteti trai in gradina din tara piticilor in continuare:D

  • Twenty 9 September 2009, 23:50

    Aici cred ca au scris multe fete cu sanii mici:)) Stiati ca uneori fetele cu tzatzele mari se simt cam sufocate daca nu lasa sa respire (oleaca asa) ? Bine nu zic ca toate las decolteuri ca sa “respire” balcoanele:)) dar e si asta o parte de adevar. Si vara cum a zis si cineva de pe aici, ce-ai vrea ? Sa poarte chestii pana-n gat ?

  • Twenty 9 September 2009, 23:53

    La partea cu muschiuleti alea alea.. Uite ca eu o fac pentru mine in primul rand.. mie-mi place sa arat bine (in gandul meu).. sa am forme definite (PS: nu ma vreau Arnold). Si uite ca nici hi5 n-am si nu tin sa ma afisez prin poze incordat, sa etalez etc. Asta cam e preferinta cocalarilor, cum si pitipoancele au pe aia cu poza-n baie.. so lame.

  • mihai mechea 3 November 2009, 14:24

    @Corina Mocanu:

    Esti corina mocanu pe care o stiu eu?
    Daca da, trimite-mi un mail, poate ne vedem.
    Te pup,
    Mihai

  • iubaretul 20 November 2009, 16:41

    de ce se tem Romanii de decoltee ?

  • Lena 28 February 2010, 12:06

    Adevarat!! bv celui care a publicat acest articol:)

  • laura 14 March 2010, 20:12

    si eu am sanii mari..multi mi-au spus ca-i am frumosi,multi sunt innebuniti dupa sanii mei..dar mie sincer nu-mi place sa-i arat,nu prea port decolteu..

  • Cozamin 10 July 2010, 00:15

    @OLiX:

    Daca tu nu preferi o femeie “dotata” ,ori esti gay ,ori nu esti potent,ori nu te ridici la asteptarile ei.Are dreptate Corina ,in loc sa scri mesaje pe hi5 mai bine te-ai duce la o sala .Nu toate fetele care au sanii mari sunt “usuratice”,asa cum nu toti baietii care au muschi se dau mari.Prietena mea e model si eu sunt la fel, aratam bine aman2 ,daca arati bine nu neaparat nu ai nimic in cap! Ori esti stresat de cum arati ori nu mai ai ce scrie .Salut

  • Legendary 13 November 2010, 18:08

    @Twenty: Da sa stii am o cunostinta care este instructor de condus si a intalnit o doamna cu sanii atat de mari incat nu putea sa miste volanul :))

Post a comment