Top

70 de saptamani de Partyd

Au trecut deja 70 de saptamani de cand am inceput sa fac radio in adevaratul sens al cuvantului, mai exact de cand am inceput singura emisiune nationala de party – Partydul KissFM! Aseara am avut una dintre cele mai bune si misto editii de pana acum cu dj Khan, un dj pe care-l vom mai auzi cu siguranta la Partyd si la toamna.

Dj Khan este unul din motivele pentru care la vara o sa ma gasiti in ambele discoteci din Costiesti!

rasarit-patydul-ed70-ora-630

La 7 fara ceva am vazut si rasaritul! A fost un sentiment unic si foarte misto! Saptamana viitoare la Partyd avem un “best of”, dar pana atunci va invit sa downloadati emisiunea de sambata asta, sa auziti si voi ce nebunie a fost in studio!

De 70 de saptamani on air la KissFM si nu ne oprim aici! VINE VARA!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sHaDoW gIrL 22 March 2009, 18:40

    keep it going!
    suuuperba poza!

  • eRRmy 22 March 2009, 18:48

    Super rasarit. Si bine zici ca vine vara.

    Eu voi fi mereu alaturi de voi. Pana nu vei mai face emisiunea am sa te ascult ( sper sa nu se intample niciodata)

    La cat mai multe saptamani de partyd.

  • natalia 22 March 2009, 18:52

    Da, superba poza. :)
    Sa avem parte de cat mai multe Partyde ca cel de aseara. :)

  • Georgescu Mădălina 22 March 2009, 18:54

    Try / Listen Tilllate.com . Nu cred ca vei mai revenii la altceva. :) Un singur cuvant mai doresc sa adaug: Enjoy! :)

  • andu 22 March 2009, 19:09

    misto partyd… am stat pana dimineata si o sa mai stau in fiecare sambata…….DE CABD SUNTETI VOI NU IMI MAI TREBUIE DISCO……

  • Costin 22 March 2009, 19:44

    super marpha :X ….

  • natalia 22 March 2009, 20:04

    @ Olix merci!
    Am rezistat, pentru ca mi-a placut foarte mult. :) :x

  • miriam 22 March 2009, 21:11

    La ora 4 si ceva muream de somn, altfel nu m-as fi desprins de emisiune.

    A fost…Great! Nu doar DJ Khan, dar si DJ Felix. De el nu ai spus nimic!

  • Georgescu Mădălina 22 March 2009, 21:30

    Super tare emisiunea de aseara…iar am facut noapte alba…dar macar a meritat!!:X:X:X
    Bravooooooo OLiXxX!!!!!!

  • ionutz_filip 22 March 2009, 21:31

    de ce nu ai pus la download si mixul tau?

  • Ani 23 March 2009, 08:51

    La cat mai multe emisiuni… la fel de super!!!
    :-*

  • ionutz_filip 24 March 2009, 15:40

    si nu i-ai cerut voie acelui cuiva care a facut mixu sa-l publici sau sa-l publice el undeva sau stiu si io……….