Top

Astia-s chiar nesimtiti!

Am comandat de 2-3 ori de la Wok Up, am mancat mancare buna, a fost totul ok, dar acum primesc saptamanal cate 2 sms-uri consecutive de la ei. Acum 2 saptamani le-am dat un reply cu “va rog nu mai spamati, multumesc”, dar astazi primesc din nou doua mesaje de la ei (acelasi mesaj de doua ori).

wok-up-spam-pe-mobil

Sincer nu ma intereseaza ofertele lor, iar daca mi-e foame sun si comand fara sa ma uit la oferte. Colegul Fintescu a patit una haioasa cu cei de la Vodafone :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 18 March 2009, 11:22

    Cred ca vor sa fie cat mai convingatori.
    Lipseste n-ul de la mancare.

  • Vali MiX 18 March 2009, 11:41

    Asta e ROMANIA OLiX !

  • stef 18 March 2009, 12:02

    eu am facut prostia sa trimit un msg la VDF la “100”, cand era nush ce concurs…pai si ce credeti…am mai scapat timp de 1 luna….? Noo…primeam zilnic cate doua, trei, chiar si 5 mesaje…..Acum e alt concurs…se trimite msg la “200”…da’ nu m-am mai riscat :)))

  • natalia 18 March 2009, 13:34

    Cu placere! Uneori, un simplu reply, nu rezolva problema, trebuie sa-i suni si sa le spui ca nu mai vrei sa primesti sms-uri din partea lor.

  • popescul 18 March 2009, 14:40

    e vina ta:nu puteai sa comanzi si tu mancare de pe un fix sau de la un telefon public?:)))

  • Giuco 18 March 2009, 15:00

    eu zic sa o lasi balta si sa nu te mai stresezi ca ei oricum vor trimite in continuare

  • simion alexandra 18 March 2009, 17:43

    Am comandat si eu O DATA si patesc acelasi lucru..:)) da cred k e din cauza k nu le-a convenit bacsisul =))

  • rilley 18 March 2009, 23:18

    Olix ce sugerez eu sa iti cumperi un nokia cu symbian si poti bloca fara probleme spamuri/sms alese/nr telefoane etc :)

  • boro 19 March 2009, 07:11

    Si eu patesc acelasi lucru cu cei de la Vodafone;)).Ba oferte de minute cand nu mai am credit:)),apoi cu acel ”concurs” cu msg la 200:)).
    Astia nu mai stiu cum sa mai faca bani:).Sa nu te mai enervezi degeaba Olix:).Numai bine:)

  • Reghi 19 March 2009, 12:33

    Vaaai ce obositor! :-o Eu de obicei eram incantata sa primesc vineri sau joi cate un mesaj de pe la cluburi cu ce se intampla… Era ok din punct de vedere informativ… Dar si ei exagereaza deja!!! Primesc incepand de marti sau miercuri mesaje de la cluburi cu ce se intampla vineri si ma dispera, oricum o sa uit pana in weekend si cel mai stresant e ca si in cazul asta trimit de doua ori acelasi mesaj…

  • catta 19 March 2009, 16:37

    poate n-au inteles ce inseamna “nu mai spamati” . or fi luat-o ca fiind ceva de bine :P

  • sorin 19 March 2009, 21:52

    Ei iti aduc aminte de mancare, ti se face foame si comanzi:)

  • Timonelu 20 March 2009, 01:20

    :)) ciorba de burta au? mititei alea alea? =))

  • Mihai 22 March 2009, 17:17

    Da ei dau mesaje cu spam de pe telefon nu?.. adica pe ei nu ii ard la buzunare chestia asta?.. ca daca e asa.. pe mine nu m-ar deranja 2 mesaje pe zi.. stiind ca daca o tine asa dau faliment:)) e criza totusi…

Post a comment