Top

Cu gandul la..

Astazi o sa ne jucam un mic joculet. E foarte simplu. Raspundeti la intrebarea asta:

Care este urmatoarea persoana care va vine in minte, dupa ce va ganditi la Britney Spears?

britney_spears

In cazul meu este Justin Timberlake Christina Aguilera, mai exact imi aduc aminte de vremurile alea. Voi? Daca va gaditi la Britney, care e urmatoarea persoana care va vine in minte?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • .marius 17 March 2009, 09:23

    errrrrm.. Dupa ce am vazut si poza aia, Paris Hilton… Dar cred ca am citit ceva despre ea dimineata asta, asa ca probabil sunt un pic biasat…

  • codita89 17 March 2009, 09:27

    Parca am avut acelasi gand! si al 2-lea e SCANDAL! esti de acord?

  • Ionuţ Bunescu 17 March 2009, 09:29

    Cristinuţa Aguillera

  • Hyilke 17 March 2009, 09:35

    VMA’s Madonna-Britney-Christina kiss :)

  • Oprea Matei 17 March 2009, 09:35

    Laura Andresan ? :))

  • Timonelu 17 March 2009, 09:49

    crek mai degraba Alina Plugaru pt ca aia e blonda…. :))

  • Gabr13l 17 March 2009, 10:54

    e cam dimineatza pt mn .. o sa revin mai tz :))

  • Marble Host 17 March 2009, 10:21

    Urmatoarea persoana care imi vine in minte este o fosta concurenta de la Megastar, pacat ca nu imi mai aduc aminte de numele ei

  • Pyuric 17 March 2009, 10:35

    Edi =)) Era fan…
    Si Justin, da.

  • sHaDoW gIrL 17 March 2009, 11:55

    Lindsay Lohan
    nush de ce:)

  • natalia 17 March 2009, 12:27

    Normal, :)) amandoua sunt blonde si arata bine.

  • nashu_mare 17 March 2009, 13:37

    Eu ma gandesc la tzatze.

  • emil 17 March 2009, 13:46

    Beyonce :)

  • Reghi 17 March 2009, 13:55

    Paris Hilton clar… Si la mama ui Britney ma mai gandesc, am citit ce carte penibila a scris despre fiica ei, foarte urat!

  • MIhA 17 March 2009, 15:41

    … tot Christina Aguilera ;)

  • delia 17 March 2009, 15:47

    Ha ha :) exact la justin m-am gandit si eu. Faine vremurile cand Britney canta “hit me, baby, one more time” ! Parca era mereu numai soare si vara :) eram fara griji :P

  • Florin 17 March 2009, 16:14

    Rihanna

  • Ani 17 March 2009, 17:20

    Madonna… n-am idee de ce

  • boro 17 March 2009, 19:57

    elena gheorghe;))

  • alina_tiri 17 March 2009, 20:05

    Justin,sunt legati in mintea mea si Aguilera imediat dupa el :)

  • kiki 17 March 2009, 20:28

    Paris Hilton… e prima care mi-a venit in minte

  • emonik 17 March 2009, 21:30

    madonna

  • Coral 17 March 2009, 20:38

    Justin…pe vremea aia nu-mi placea deloc Aguilera dar in timp Aguilera a surclasat-o pe zapacita asta.

  • silviu din severin 17 March 2009, 21:02

    hmmm…. justin timberlake….ar face o pereche potrivita :))

  • deea 17 March 2009, 21:06

    madonna-park au exersat un franch kiss

  • popescul 17 March 2009, 21:31

    lady gaga,da’ nu stiu de ce:))

  • Simplu 17 March 2009, 21:56

    Lady Gaga…e atat de sexy:).

  • Adrian O. 17 March 2009, 22:42

    La cum arată în poză, următorul nume ce îmi vine în minte e al meu! :)
    Și mă uit la verighetă și mă gândesc la un alt nume, al meu nu era o opțiune acceptabilă…

  • Deea 17 March 2009, 22:44

    Madonna…me against the music…

  • sorin 17 March 2009, 22:45

    Rihanna batuta, dar sincer m-am gandit la o fetita de pe melagurile mioritice

  • Florin 17 March 2009, 22:50

    Sincer, Amy Winehouse…si asta are probleme cu…probleme….n-am de unde sa stiu chiar tot :)))

  • Mihai 17 March 2009, 23:03

    – Timonelu

    crek mai degraba Alina Plugaru pt ca aia e blonda….

    Si Sexy Braileanca e blonda.. da nu poti sa o compari cu Britney Spears

    Prima persoana care imi vine in minte dupa ce ma gandesc la Britney Spears este Sinziana de la French Kiss

  • Simplu 17 March 2009, 23:38

    Lady Gaga :)…e atat de sexy.

  • MuertE 17 March 2009, 23:51

    Un femeie cheala :)))

  • Emil Trifa 18 March 2009, 02:13

    In adolescenta aveam in poster cu Brit in dulap, pe usa. Imi palcea fata, era frumoasa, insa in timp s-a degradat in ultimul hal. Christina Aguilera a ramas ok, a stiut sa fie doamna si este in continuare. A fost “Dirty” dar totui eleganta si cool. Brit e lost.

  • granyta_ade 18 March 2009, 13:37

    madonna, pt k au aparut impreuna pe scena kndva, s-au si sarutat…insa eu nu o prefer pe britney

  • blitz 18 March 2009, 17:48

    eu tot la Justin Timberlake ma gandesc…nu stiu de ce…sunt cam acelasi stil…numai ca Justin nu s-a tuns chel :))

  • Andy 18 March 2009, 18:44

    shakira&cristina aguilera

  • cosmin 19 March 2009, 22:04

    Katy Perry…:X

  • Ioana 19 March 2009, 21:38

    hmm….pai Jessica Alba :D

  • Andra 20 March 2009, 23:03

    Nimic nou. Tot Justin Timberlake:P

  • MariusTM 21 March 2009, 00:24

    Cand am vazut prima oara fotografia, sincer, am crezut ca este Bebelusa Oana. Dupaia am vazut ca e Britney. Stiu ca n-au nicio legatura una cu alta, dar mi s-a parut mie ca seamana cu ea :)

  • tudor 21 March 2009, 15:42

    Eminem

  • AdDa 22 March 2009, 00:15

    Eu ma gandeam la Jessica Simpson pt ca seamana destul de mult cu Britney in poza asta. :P

  • madonna 22 March 2009, 18:44

    Madonna,bineinteles…….sau aguilera:P

  • Cristina 22 March 2009, 20:01

    Paris Hilton.

  • Hortopan 22 March 2009, 22:36

    Tot ea… dar fără podoaba capilară :))

  • Patricia 22 April 2009, 12:58

    mi-e imi pl. de justin

Post a comment