Top

Vedete-n figuri fara Nikita

Vinerea asta de la 20:30, la PrimaTV, urmariti emisiunea la care trebuia sa participe si Nikita, dar pentru ca se purta la televizor ca la ea in cartier, a fost trimisa acolo de unde a venit, adica .. in cartier. Oana (bebelusa) Ionita a inlocuit-o in echipa rosie impreuna cu Victor Ylla si Mirela Zeta, iar in echipa albastra au fost Mihai Bendeac, Alina Plugaru si Nicolaeeee Gutzaaaa :)) 

Colegul Fintescu a pus la el pe blog un mic sneak-peak preview, iar urmarindu-le am impresia ca vineri o sa rad cu lacrimi la emisiunea asta. Gutza, fie el manelist, dar din cate observ e super caterinca omu’.

WE LOVE !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 11 March 2009, 10:50

    Ce cazatura! :))

  • rOoCkErItZA 11 March 2009, 10:53

    trebuie neaparat sa ma uit =))))))) e prea penal

  • codita89 11 March 2009, 10:57

    hai ma, dar mai este si nikita vedeta? pt mine e o curva!

  • Kittutza 11 March 2009, 13:17

    De-abia astept sa vad si eu.

    (tare reclama la carcotasi, cu fereastra de YM)

  • sHaDoW gIrL 11 March 2009, 18:58

    olix
    slava Domnului ca nu mai e Nikita..sau Mihaela..sau cum o cheama !
    la cum a jignit-o pe Mihaela..tza..cata nesimtire..
    nu stiu daca stii,dar Nikita a vb foarte urat..si a inceput sa injure..si..s-a dat in stamba!
    te pup..;))..:*

  • sHaDoW gIrL 11 March 2009, 20:40

    Mirelei..sry:)

  • Timonelu 11 March 2009, 20:49

    god si am pierdut emisiunea:( …vroiam sa-l vad pe gutza cum baga burtica la apa:)))

  • redandblue 11 March 2009, 21:18

    Doar Nikita se putea da in figuri :))

  • eRRmy 11 March 2009, 21:32

    Mai bine ca nu a fost nikita. Incepea cu balivernele ei si batea campii dupa ce se lua de toti de acolo. Chiar vreau sa il vad pe Guta cum ia o burta in piscina. :))

  • Simplu 11 March 2009, 21:45

    E…bine te’am gasit pe blogul tau :D.
    Va fi o emisiune foarte tare. Cat despre Nikita…la cat de…Nikita este, in scurt timp sper sa fie istorie.

  • Georgescu Mădălina 11 March 2009, 22:02

    Hello OLiX!! WE LOVE to hear u On Air on KissFM – Really The Best Radio Station in this Country!!
    We love KissFM!!

  • Ana 11 March 2009, 23:21

    Si totusi Nikita nu a ajuns la emisiune de capul ei, greseala de a o invita apartine celor care acum o reneaga. Nu s-a autotransformat intr-o vedeta, ea a fost bagata in seama prea mult din disperarea de a face rating.

  • Ani 12 March 2009, 00:57

    Of… ce rau imi pare ca nu o sa reusesc sa vad vineri emisiunea… :-(… o sa fie pusa si undeva pe net?

  • sorin 12 March 2009, 03:59

    Nu mai e “Nikita din Romana”? Vai ce tragedie…defapt e trage di e.:))

  • sHaDoW gIrL 12 March 2009, 13:17

    @ Ani
    da este pe primatv.ro..
    :)
    acolo gasesti si emisuni anterioare;))
    eu numai acolo ma uit:)
    :P

  • granyta_ade 12 March 2009, 13:49

    :) imi aduci aminte, olix, de un dj de la noi din braila, care avea super emisiuni la un post de radio local. prin 1995 pe atnci era in voga genul techno-dance. ce topuri, ce vremuri… aveam 15 ani si scriam la toate topurile dar mai ales lui… tu imi amintesti de elsi de aceea nu te mai pot scoate din suflet. voi, kiss fm, detineti monopoluldeja. bravo voua!

  • iliana 12 March 2009, 18:50

    nikita :-j e un dezastru
    ioi :D de-abia astept sa vad maine emisiunea :)
    eu de obicei tin cu echipa albastra :P

  • Emil Trifa 12 March 2009, 20:16

    Domnu` Dan, sufletu` meu domnu` Dan, da cum sa se poate mo hemisiune fara NIkita? Sufletu` meu, domnu` Dan.

  • popescul 12 March 2009, 20:58

    cam scurt preview-ul :(,da’ nu-i nimic,o sa ma uit maine seara:D

  • Andreea 13 March 2009, 22:12

    KissFM rulz!!

  • Ani 14 March 2009, 00:12

    @ Shadow Girl … Merci

  • sHaDoW gIrL 14 March 2009, 02:55

    You welcome:*

  • Bila 14 March 2009, 11:06

    Emisiunea este imprumutata de pe la chinezi. La ei parca am vazut-o. Oricum pare misto :)

Post a comment