Top

Astazi e „ziua” mea!

Fata, ma pregatesc tacticos pentru 1 martie! Mi-am pus ceasul sa sune, remindere peste remindere si mi-am rugat colegii sa ma sune… sa nu dorm prea mult, nu de alta!

Azi e 1 martie toata ziua! Ce fac eu azi?? Stiu ca esti curioasa! Ei bine, ma trezesc dimineata, chiar daca azi-noapte n-am dormit prea mult, Partydul e de vina, si-mi incep ritualul, ca doar e 1 martie, dupa cum spuneam!

O sa incep cu o baie, o sa ma visez la spa, o sa-mi pun parul pe bigudiuri, imi voi face o masca exfolianta si ma voi rasfata cu ceaiuri aromate!

Dupa lunga sedinta de relaxare, ma voi apuca sa-mi aleg hainele, sa ma machiez putin si gata. Ma postez langa telefon! AAA, stai, asta ar trebui sa fii tu!!!!!!

Te-ai pregatit?! Duminica sunt gata sa te sun! Dar nu inainte de a ma accesoriza cu un snur de martisor…. Daca ghicesti cine sunt, te-ai scos de o sedinta de shopping!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 1 March 2009, 00:20

    Deci esti primul! :) Foarte frunos! :) Deci stau cu urechile ciulite.

  • madalina 1 March 2009, 00:45

    Ce distractie o sa mai fie!!! Nababule:*

  • - © 2009 Sony. All Rights Reserved. 1 March 2009, 01:54

    aaaaaaaaaAAAAA sa cad de pe scaun nu alta :))) aaaaaaaaaaAAAA!!!!!!!!!!!!!!cum dansezi

    Major Trademarks of Sony Corporation:Sony VAIO

  • sHaDoW gIrL 1 March 2009, 08:54

    la naiba:))

    cum dai u din aripioare asa;;)

  • redandblue 1 March 2009, 09:17

    nu e corect…de ce numai fetele :P

  • alex 1 March 2009, 10:01

    cum dansezi lol

  • andreea remetan stancu 1 March 2009, 10:21

    poate nu imi raspunzi la telefon cand te sun azi:))))

  • eRRmy 1 March 2009, 11:42

    Doamne cum dansezi =))=)) ….hai nababule o sa rezisti la shopping???

  • Tzontzyca 1 March 2009, 11:39

    Foarte tare !Azi e baba mea !
    Sunt cu “urechile ” pe tine!

  • Marian 1 March 2009, 12:55

    OLiX esti tare :) Dansul a fost exceptional, cred ca si Solcan este invidios :))

    Anyway felicitari si bafta :)

  • anku 1 March 2009, 13:07

    maamaaaa olix :)) dupa o noapte de partyd …la shopping si alea alea :))))))
    nush cum o sa rezisti !
    vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D hi

  • Timonelu 1 March 2009, 13:45

    de rezistat rezista…se comporta ca intr-un film…se aseaza pe un fotoliu asa frumos iar fata probeaza acolo la rochii iar el da simplu din deget sau din cap :)) …

  • danutza 1 March 2009, 18:09

    aoleu cum am ratat eu asa ceva nu imi vine sa cred:((
    las ca tot te vad eu :P
    :*:*:*:*:*:*:*
    poop dulce

  • Lav 1 March 2009, 18:19

    .. LOL.. Olix aca stiam ca tu esti premiul cela mare :P.. ma inscriam si eu la concursul asta… Pupici si salutari de la Timisoara, unde astazi a fost o splendida zi de primavara..

  • boro 1 March 2009, 18:41

    Norocoase sunt fetele astea:(.As vrea sa vad ceva asemanator de la Kiss si pt barbati:>:).Ciao :)

  • Raluca 1 March 2009, 19:35

    ce urat…nu am fost eu nababa norocoasa:(…poate la anu:)

  • djsebi 6 March 2009, 22:57

    bravo olix esti cel mai de treaba si cel mai bun,ascult infiecare emisiunea ta sa nu uiti ca eu sunt prietenul tau djsebi din sisesti jud maramures te sustin iti tin pumni.

  • djsebi 6 March 2009, 22:59

    super dansu misto olix bravo tineo tot asa cu dansurile asa te vreau frate.

  • djsebi 6 March 2009, 23:01

    distrazate olix cat mai poti ca numai o viata mai avem de trait sa fi iubit si iti tin pumni sa iesi tu primu.

  • popescul 6 March 2009, 23:14

    din campania asta cel mai mult imi place dansul lui bendeac =)))

Post a comment