Top

Fetelor, va plac papucii astia??

Ada si Diana sunt moarte dupa papucii de mai jos. Mie mi se par groaznici. Voua cum vi se par?

papuci

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Ada 27 February 2009, 11:51

    Sunt foarte chic vs pr0n. :)) Cand ma uit la ei ma gandesc la un pin-up girl din anii 40-50. Pe langa asta, am un fetis pentru pantofii ciudati. La pariu ca daca ne-ai vedea cu ei in picioare, ti-ai schimba parerea. Sa vezi ce frumos arata piciorul cocotat pe asa ceva.

  • sorin 27 February 2009, 11:53

    Valeu…oare cum o putea merge cu asa ceva? Nu se impiedica? Apropo astia sunt bagati la arme albe. Baieti aveti grija sa nu va luati un toc sau un bot de pantof in barbatie….ca acolo ramaneti:d

  • diana 27 February 2009, 11:59

    dragul meu, nu sunt decat vre-o 15-17 centi. cand am iesit atunci la praji am avut cizme cu toc de 12cm, si parca eram cat tine. ce ti-e 3-5 cm in plus sau minus??? :D iti dai seama cum se cern admiratorii la 1,90 inaltime?? raman doar cei cu tupeu :D:D:D:D

  • Ada 27 February 2009, 12:01

    Urm….am 1,70. :D Asa ca sar de 1,80 pe aia. ;;) Wanna date me?

  • Ada 27 February 2009, 12:05

    @Olix: Pfuaaa! Deal! Oricum am fetis cu oamenii de radio. :))

  • Ada 27 February 2009, 12:09

    Il dam afara pe Soci. Np. :))

  • natalia 27 February 2009, 12:26

    Eu am 1,72 si nu port pantofi cu toc deobicei, daca vad vreo fata cu asemenea incaltaminte ma intreb, oare nu va dor picioarele, atunci cand mergeti prea mult pe jos? :))

  • adina dura 27 February 2009, 13:28

    Mie mi se par geniali!:D

  • Ada 27 February 2009, 13:36

    ^ Astia nu sunt pantofi de mers pe jos. Cel putin eu i-as purta la sindrofii. Ma urc in masina, cobor din masina si apoi stau pe loc. Cu toate acestea am pantofi f inalti, dar comozi in care am si dansat.

  • portocala 27 February 2009, 13:38

    Trebuie sa recunosc ca poza ta face ca pantofii astia sa arate mult mai bine decat arata ei “pe viu” in magazine.
    Pantofii nu sunt chiar pe gustul meu, dar anumite cizme care au modelul asta de toc si talpa, mi s-au parut extrem de interesante.

  • ioana 27 February 2009, 13:46

    Sunt buni de facut centura …sau de agatat la Bamboo!

  • Mihai 27 February 2009, 14:13

    sunt groaznici!! aiurea si scarbosi :|

  • maya 27 February 2009, 14:30

    mie imi plac mult tocurile.am si unii de gen si sunt faini rau.imi plac ca ma simt mai inalta :)
    chiar eram inalta imi placeau..numa asa sa ii privesc :X

  • Rainy 27 February 2009, 14:34

    Omg, ortopedie direct! N-as merge cu asa ceva, nici daca as fi platita special pentru asta. [-(
    A, si sunt pentru un anumit gen de fete. Iti trebuie si o atitudine pe masura daca vrei sa porti asa ceva.

  • Anca 27 February 2009, 14:58

    Eu port pantofi cu toc inalt si consider ca orice femeie ar trebui sa poarte pentru ca iti dau un aer sexy, te scot din contidian.
    Dar astia nu imi plac, mi se par vulgari.

  • Oana Madalina Dinu 27 February 2009, 13:17

    pfff….

  • Oliver Simionescu 27 February 2009, 13:19

    Oana!! Asta nu e un raspuns :) Da sau nu? :))

  • Oana Madalina Dinu 27 February 2009, 13:20

    Nu stiu :|

  • Oana Madalina Dinu 27 February 2009, 13:21

    Par f incomozi…..si sincer am vazut "papuci" f inalti dar f frumosi :D….zi-mi de ce nu iti plac ;;)

  • Oliver Simionescu 27 February 2009, 13:21

    excelent :)) M-ai lamurit :))

  • Florin @ SV 27 February 2009, 15:22

    Fetele este moarte dupe papucii care este mai suuus. DOAR FETELE Si nu le pasa cat costa. THEY WANT THEM. THEy Want them NOW =))=))=))=))

  • Oliver Simionescu 27 February 2009, 13:23

    mie nu-mi plac pentru ca sunt prea inalti si e chestia aia groasa acolo (aia inalta), arata ciudat. bine, sunt pantofi, dar in viziunea mea tot papuci sunt :)) Pentru mine nu conteaza :))

  • Ada 27 February 2009, 15:52

    ^^Sunt vulgari daca habar nu ai cum sa ii combini si iti tragi niste fuste scurte de lame cu o atitudine pe masura. E pacat ca multe lucruri sunt din strat catalogate pitzi/vulgare/coca doar pentru ca o majoritate, covarsitoare ce-i drept, nu are simt estetic.

  • Ada 27 February 2009, 16:02

    P.S. Nu ma refeream la cineva anume in comentariul de mai sus, asta ca sa nu se inteleaga gresit. :)

  • Giuco 27 February 2009, 16:57

    frumoase glezne :P

  • tequi 27 February 2009, 17:04

    Astia mi se par nitel exagerati. Sunt cumva pe tiparul Christian Louboutin..numai ca ai lui sunt ceva mai finuti.
    Cateva exemple..pe care le-as alege:
    http://i.usatoday.net/life/_photos/2007/12/26/louboutin-26x-large.jpg
    http://i31.photobucket.com/albums/c397/msbeesknees/Christian-Louboutin-Emily-shoe-boot.jpg
    http://1.bp.blogspot.com/_kM7t6IwmQlQ/R7R87JLCpnI/AAAAAAAACXo/BW-NZNG_7zc/s400/louboutin+python+heel.JPG

    Sunt total de acord cu tocurile. Un toc inalt face intotdeauna piciorul mai frumos decat mersul pe jos :D Tocmai d-aia nici nu se recomanda ca si combinatie (tocuri+mers pe jos) :))

    Cei mai inalti pantofi ai mei sunt “niste galbeni” de la Aldo, dupa care am fost “moarta”..dar nu am apucat niciodata sa-i port. Trebuie sa fiu inconjurata de oameni de minim 1,80 ca sa nu ma simt capra. ;))

    P.S. Inainte sa-i catalogati pe cei de sus “groaznici/horror”..take a look at these:

    http://designshoes.files.wordpress.com/2008/12/weirdshoes.jpg :D

  • sHaDoW gIrL 27 February 2009, 17:13

    horror:-t sa mergi pe asa ceva:))
    eu nu am voie sa merg pe tocuri..damn:((!
    sunt draguti..as face ceva poze cu ei…cu o rochita asa…tare:X

    ca de purtat..nu am voie:(

    uoff uoff..mai mai

  • ana 27 February 2009, 17:14

    nu mi plac, dar am vazut chestii MUUUULT mai horror…

  • Alex 27 February 2009, 17:19

    Sunt buni pt alea care danseaza la bara xD

  • anku 27 February 2009, 17:38

    baaa….sunt naspa :))
    adica…uite cum arata :|..nush cui ii place sa poarte asa ceva..n-are decat!
    eu in general nu sunt cu pantofii..dar astia sunt prea de tot :))

  • xander 27 February 2009, 19:02

    eu am vazut o fata care “dansa” in club cu asa ceva si vreau sa spun ca podeaua clubului nu a avut o noapte placuta :) un model putin mai “tunat” decat ce purtau pe vremuri fetele de la andre

  • Diana 27 February 2009, 19:30

    Cool!!:X:X:X Foarte Sexxyy!!!:X:X:X:X Ii vreau!! :))) :D:D :X

  • un muc 27 February 2009, 20:31

    Salut!
    Ce s-a intamplat cu amicul Huidu de nu mai posteaza? S-a rusinat dupa atacul nejustificat asupra amicului Morar? Mie mi s-a parut cam deplasat articolul. Tot respectul pentru Serban dar de data asta a cam exagerat.

    Legat de pantofi: :O NO WAY! :D

  • sorin 27 February 2009, 20:44

    ce mai conteaza papuceii daca-i poarta o tipa sexy si rea….:)

  • Tzontzyca 27 February 2009, 22:34

    EU port tocuri ca deh …sunt piticuta … dar astea sincer nu ma atrag f tare !

  • Canadianul 27 February 2009, 23:12

    Chiar ca is periculosi :)) Arme albe fraateee :))

  • miriam 28 February 2009, 02:10

    deci…nu as purta ca as risca sa o iau rapid cu nasul spre podea, dar piciorul arata extrem de frumos in pantof.

  • niala 28 February 2009, 12:00

    :-? gusturile nu se discuta, oricum felicitari pentru cine reuseste sa-i poarte! adica trebuie sa mearga frumos cu ei si cu atitudinea potrivita ;)

  • Abi 28 February 2009, 12:41

    eu am 1,77 …zau asa, daca imi iau si pantofi gen .. oricum de obicei sunt mai inalta decat my date pentru ca ador tocurile, dar acestea mi se par exagerate si ORIBILE >:)

  • Vasi 28 February 2009, 14:07

    Trebuie sa fi deplasata sa porti asa ceva:)):)):))

  • deea 28 February 2009, 15:13

    ualew.ce`s aia?:O:O:O
    park stai pe bloc:))
    lool

  • Amellia 28 February 2009, 17:42

    Ceea ce mi-a venit prima data in minte cand i-am vazut a fost: dar poate cineva sa mearga cu asa ceva, fara sa-si rupa gatul ?

  • irina 28 February 2009, 21:48

    Imaginativa ca sunteti in locul tipei din poza si incercati sa pasiti cu niste caramide legate da talpi… :))

  • andreea stancu 28 February 2009, 21:45

    mah,seamana cu niste copite:)) victoriei beckham cred ca i-ar placea grav:))

  • alecsa 28 February 2009, 23:12

    adevarul este ca nu sunt deloc pe gustul meu…ma imaginez incaltata cu ei,fac un pas..dar la al doilea o sa ma vedeti pe jos
    mie imi plac pantofii comozi…nu neaparat cei fara tocuri,pot sa aiba si 5 cm de toc ca nu ma deranjeaza,important este sa fie comozi…

  • Mali 1 March 2009, 01:36

    sunt de aceiasi parere cu tine
    cum poti merge pe asa ceva? pe mine ma dor picioarele numai cum le vad …

  • Lennoryka 1 March 2009, 14:31

    ….infiorator.. :| !!!!
    ma apuca durerile de picopare-coloana-cap numai uitandu-ma la ele.. :(
    uitat-va la picioarele alea..de abia se tin in incaltari.. :))

  • alina_tiri 1 March 2009, 15:47

    Sunt foarte tari,dar cum s-a mai spus si mai sus trebuie sa fie bine asortati si purtati cu o atitudine potrivita!
    Oricum in momentul in care o femeie incalta asa ceva prea ptuini se vor mai uita la model,privirea le va fi atrasa de picioarele lungi si de formele unduitoare pt ca stim cu totii tocurile sunt sexi! :)

  • Vera Tudor 1 March 2009, 20:48

    daaaa.sunf foarte mistooo

  • Ani 2 March 2009, 09:17

    Mi se par exagerati… sunt potriviti pentru podium, dar ptr trotuarele dezastuoase de la noi… nu prea! Eu una… n-as purta asa ceva… niciodata… :-(

  • andreyutza84 17 March 2009, 15:48

    sincer mi e imi plac

  • mery 4 July 2009, 16:59

    cum is eu inalta daca ma cocotez pe astea creca arat ca un stalp de telegraf vb serios is cam aiurea arca nustiu mai bine ii fac cadou bunicii mele ca e mai mica dar stai ca eu tin la ea si nu vreau sasi rupa gatu suinduse pe ei

  • Ela 20 August 2009, 19:30

    maaaaamaa…eu cu inaltimea mea de 1,78 si cu astia in picioare cine ma mai ia de nevasta:)) aa…in plus si imprastiata pe jos:))

  • bianca 5 January 2010, 01:32

    Buna , eu am 1.85 si imi plac pantofii . Am unii asemanatori cu toc inalt deasemenea .Pa

  • Erika 6 April 2010, 10:28

    doamneeeeeeee ador pantofii astia!!!!!!!!! am si e dar cu tok si talpa mai mare!! si sunt ca ai lui lady gaga si sunt leopard

  • Looran 19 October 2010, 16:05

    Eu am asa ceva, majoritatea pantofilor mei sunt inalti, sunt obijnuita cu ei si mi-se par chiar comozi. Un sfat, nu va cumparati asa ceva daca nu aveti masina

  • Chris 23 December 2010, 16:44

    am 1.55 deci sunt perrfecti:P

  • andreea 2 April 2011, 13:00

    foarte tari

  • Iuliana92yo 15 June 2011, 15:40

    sunt frumosi mie una imi plac..:)

  • Silvia 30 August 2011, 13:16

    sunt oribili:D fara suparare:*