Top

Nababa pentru o zi

Kiss Fm si Prima Tv te rasfata in luna martisorului! NABABA PENTRU O ZI este cea mai noua gaselnita Kiss Fm si Prima Tv, menita sa le bucure pe doamne si domnisoare!

In perioada 1-9 martie, 9 vedete Kiss Fm si Prima Tv, vor fi rand pe rand Babacii Zilei, in cautare de Babe, bineinteles, pe care vor sa le rasfete din cap pana-n picioare si sa le faca… NABABE.

Ce trebuie sa faci daca vrei sa fii rasfatata de vedetele noastre (Serban Huidu, Misu Gainusa, Catalin Dezbracatu’, Dan Fintescu, Mihai Bendeac, Angel Popescu, Grig Chiroiu, Olix si Ovidiu “Who’s Your Daddy” Stanescu)?

Scrie un SMS care sa contina cuvantul BABA si numele tau (exemplu: baba Maria Ionescu), trimite-l la 1840 (tarif normal) si stai in fiecare zi, intre 1 si 9 martie, cu urechea pe Kiss si cu ochii pe Prima, ca sa afli cine-i Babacul Zilei.

In cazul in care esti printre cele noua norocoase sunate de Babaci si ghicesti cine este cel care te-a apelat, ai pus mana pe o vedeta! Vei fi plimbata cu limuzina, cazata la un hotel de lux, sfatuita intr-ale fashion-ului chiar de Babacii Kiss si Prima, dusa la spa, la restaurant si la un club de fite… de babaci!

PERIOADA DE INSCRIERI – 23 februarie – 9 martie (inclusiv).

Iata si spotul video al campaniei “Nababa pentru o zi”:))

Va place cum dansez? :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • irina 25 February 2009, 20:00

    Dragutel spotul, cat despre dans…se poate si mai bine :D
    oricum…toti sunteti talentati…la altceva :P

  • sHaDoW gIrL 25 February 2009, 19:56

    da:X:X

    acum cateva minute am vazut-o;;)

    X:X:X

    vreau si eu;;)

  • sHaDoW gIrL 25 February 2009, 19:58

    nebunaticule cum faci cu ochiul;)
    ;;)

    ce privire ai;))

  • natalia 25 February 2009, 20:00

    :)) Dar ce freza ti-au facut! :)) Eu m-am inscris deja. :)

  • bek00letz 25 February 2009, 20:22

    Namosi nu serviti?

  • maya 25 February 2009, 20:28

    imi place freza ta :D

  • IOANA 25 February 2009, 21:07

    cele 9 vedete vor rasfata doamnele si domnisoarele asa pe gratis? fara sa faca nimic in schimb?!

  • Tzontzyca 25 February 2009, 21:14

    dansul tau face totul in spot :P foaret misto ideea !

  • eRRmy 25 February 2009, 22:20

    Bine ca ai zis la sfarsit “Va place cum dansez?” ca altfel nu te-as di recunoscut. Pe bune. A trebuit sa vad a 2-a oara clipu pentru a te vedea. Cred ca este datorita frezei care este total diferita fata de ce stiam eu. :D:D:D

  • Sh@rk 4u 25 February 2009, 22:04

    tare spotul :))..e misto ideea…dar tot nam inteles pe cine rasfatati?..pe babe sau pe tinere? :D

  • Simplu 25 February 2009, 23:18

    Sunte’ti foarte tari frate :)):)):)) imi place la nebunie cum va prezentati si cum dansati.

  • danvian 25 February 2009, 23:33

    Dech, y0 dansez mai bine decat tine ..uite: :D/ ;) P.S.-vad ca iti lipseste smily-ul cu ‘dansez mai bine decat tine’ :P

  • niala 25 February 2009, 23:51

    :)):)):)) imi place spotul (pacat ca e asa scurt :P) aproape ca ma face sa ma inscriu :)) :))

  • Cristi 26 February 2009, 02:03

    =)) COOL!!
    te ‘iubeste’ femeile ..!! :>:>:>

  • Radu 26 February 2009, 10:53

    e super tare spotul :))

  • Ramona Iamandi 26 February 2009, 12:38

    Mie mi-a atras atentia,cel mai mult, Bendeac. Este foarte misto, cool imbracat si… se misca si foatre bine !! A, si Fintescu imi place,e adorabil, zici ca are 20-23 de ani !!! Si-mi place si Stanescu…de fapt toti din acest spot sunteti…simpatici,haiosi !! Cat despre dansul lui OLIX…poate si mai mult… va asigur :)

  • Florin 26 February 2009, 13:53

    ai auzit ce a zis Huidu ? a zis ceva de genul : Olix e omul care se baga in toate, e si la radio si la tv, doar sa nu fie dat afara. ( cam asa ceva a zis) … bine, a zis-o ca o gluma :))

  • alina_tiri 26 February 2009, 14:44

    Foarte tare dansul si spotul!O campanie buna..Oricum daca ar fi sa castig ghici cine mi-ar place sa ma rasfete? :P

  • MIRELA 26 February 2009, 17:25

    super tare ideea si spotul.
    da si mie imi place olix, si sa ma rasfete deja este prea mult pt imaginatia mea.

  • mirelami2003 26 February 2009, 17:33

    super tare ideea si spotul.numai gandul la un rasfat cu olix si imi cedeaza inima.
    iar imaginatia deja …….nu mai sunt granite.

  • sorin 27 February 2009, 01:17

    Olix FM mereu pus pe dansat:)….Felicitari…chiar dansezi in ritm cu muzica:D

  • Ralk 27 February 2009, 20:03

    mai, sa nu te mai recunoasca lumea!!!

  • © 2009 Sony. All Rights Reserved. 27 February 2009, 23:36

    Cum sa dansezi ba asa :)) arrrrhhhghhh :)) doamne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    AAAAAAAAAAAAAAAaaa !!! :)))

  • bianca 22 March 2009, 15:51

    bendeac e cel mai sweet de pe acolo:X

Post a comment