Top

Fitze cu Dezbracatu’

De cateva zile am in partea dreapta a blogului un mic banner care promoveaza emisiunea colegului Dezbracatu’ care incepe marti, 3 martie, la PrimaTV. Mai multi cititori ai blogului m-au intrebat detalii despre emisiune si iata ca am intrat in posesia lor :)

Primavara aceasta Dezbracatu are “Fitze” la Prima TV

De martisor, incomodul spion monden te invita la “Fitze cu Dezbracatu”

Din 3 martie, Codrut Keghes, alias Dezbracatu’, isi extinde misiunea si emisiunea. În fiecare săptămână, aveti o oră întreagă de evenimente recente, vedete pe val şi comentarii savuroase in cadrul show-ului “Fitze cu Dezbracatu”.

Pentru că petrecerile se ţin lanţ în Bucureşti, Cătălin Dezbrăcatu’ a simţit că nu mai ţine pasul cu ritmul vieţii mondene. Aşa că, din acest sezon, are si ajutoare.

fitze-cu-dezbracatu

Două asistente, cum numai în cluburi scumpe găseşti,va vor introduce în atmosfera mondenităţilor cu ştaif şi va vor ţine acolo până la sfârşitul emisiunii.

În plus, cinci analişti mondeni sunt invitaţii fiecărei ediţii. Ei nu au auzit de formula „no comment!” si sunt neiertători cu fitzele vedetelor.

În fiecare emisiune, cântăreţi, actori, dansatori, stilişti, psihologi, cititori în stele, scriitori la gazete vor fi experţii care vor analiza cele mai recente evenimente mondene, vor comenta cele mai extravagante vedete si vor taxa cele mai flagrante fitze.

Pe 3 martie cei cinci comentatori vor fi Leonard Doroftei, Mihai Margineanu, Oana Ionita, Benone Sinulescu si Alina Plugaru. Impreuna cu Dezbractu’ acestia vor dezbate cele mai recente evenimente mondene.

Doar la „Fitze cu Dezbrăcatu” veti vedea şi veti afla informaţii în exclusivitate şi filmuleţe de „contrabandă” din viaţa şi cariera vedetelor, din 3 martie, de la ora 20:30 marti la ora 19:30 (dupa Focus 18), numai la Prima TV.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Alex 23 February 2009, 18:58

    asteptam cu mare drag emisiunea

  • AYW 23 February 2009, 19:24

    abia astept … ;)

  • BENDEAC 23 February 2009, 19:26

    Merg si eu luni sa filmez. Am inteles ca e ceva gen cum fac americanii (antena 3 difuzeaza uneori) deci pare foarte ok. Cu atat mai mult cu cat e Dezbracatu’ acolo. :)

  • Tzontzyca 23 February 2009, 20:13

    cred ca o sa fie nebunie mare :)) de-abia astept!

  • natalia 23 February 2009, 20:32

    Si eu abea astept! :)

  • popescul 23 February 2009, 21:26

    alina plugaru vedeta? 2,3 si =))

  • sHaDoW gIrL 23 February 2009, 21:58

    uh la la
    abea astept:D:D

    now i’m listening to u:X:X

    ;))

  • Timonelu 23 February 2009, 22:51

    ce-o sa mai radem =)) vad ca si-a luat esarfa in loc de celebrul fular :P

  • Vali MiX 24 February 2009, 00:27

    Abia astept, noua emisiune :)
    Mult succes lu’ Dezbracatu ;))

  • Radu 24 February 2009, 10:47

    d`abia astept sa vad noua emisiune a lui Dezbracatu` :D

  • dana 24 February 2009, 21:54

    Daca toti cei care spun ca abia asteapta sa il vada pe Dezbracatu in noua emisiune vor deschide televizorul marti la ora 20:30, vor fi dezamagiti pentru ca la ora aia incep Mondenii (sau poate nu vor fi dezamagiti pentru ca si Mondenii au pregatit lucruri noi si interesante – http://www.mondenii.ro).
    Fitze cu Dezbracatu va fi difuzata in fiecare marti la ora 19:30 (dupa Focus 18)

  • Ani 25 February 2009, 11:32

    Bafta Dezbracatule …
    Abia astept sa vad ce “surprize” ne-a mai pregatit…

  • Liliana @ Dana 25 February 2009, 14:30

    Bag de seama ca Mondenii cad in planul 2. Imi pare rau Dana ca trebuie sa fiti cu ochii in patru pe toate blogurile. Trebuia sa stie Bendeac ce face. Probabil postul asta nu va fi publicat….asa e in tenis. Pacat de Dezbracatu, omul asta nu are nicio vina. Poate daca ar pleca curand din maioneza aia, ar avea o sansa.

  • marius 3 March 2009, 21:03

    esti tare may nenea soooper tare chiar iti iese tot cea ce iti propui in divertismen

  • Orantes 4 March 2009, 13:06

    Dezbracatu e cel mai tare … m-am gasit acum vreo 3 ani cu el la ibiza …. e de caterinca mare …si de treaba :)

  • ionut 23 May 2009, 23:04

    Ramona Tibrin e cea mai draguta blonda din lume…:)

Post a comment