Top

KissFM Premiera Mondiala a noului single Depeche Mode

In aceasta seara (sambata seara), la 22 fix, KissFM ti-a pregatit premiera mondiala a noului single Depeche Mode “Wrong”! Este primul extras pe single de pe viitorul album “Sounds of the Universe“.

Piesa se va lansa in acelasi timp in toata lumea, in fiecare tara cate un singur post de radio va difuza aceasta piesa, la ora 22, ora Romaniei.

Aveti detalii si pe monden.info

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 21 February 2009, 13:06

    Bun bun, felicitari. Abia astept sa ascult piesa noua.

  • natalia 21 February 2009, 13:08

    Abea astept, asta pentru ca Depeche Mode este una dintre cele mai bune formatii si pentru ca imi plac piesele lor. Ma bucur ca KissFM are onoarea sa difuzeze aceasta piesa in Romania.

  • alina_tiri 21 February 2009, 14:13

    Astept cu nerabdare!Felicitari!E un din cele mai tari formatii!

  • d33a 21 February 2009, 18:20

    Felicitari. Abia astept sa ascult piesa NOUA:)

  • HyperionE 21 February 2009, 20:44

    suuper:X:X:

  • bek00letz 21 February 2009, 22:23

    destul de ok piesa…poate suna mai impresionant in concert :D vedem atunci

  • natalia 21 February 2009, 22:50

    Mi-a placut piesa, suna chiar bine.

  • Timonelu 21 February 2009, 23:38

    acceptabila piesa…

  • Giuco 22 February 2009, 13:42

    nu faci un streaming online la ora aia? ca nu sunt in tara

  • danutza 22 February 2009, 15:47

    interesanta…:*:*:*:*

  • un muc 22 February 2009, 20:15

    Vai, ce sa zic. De la lansarea postului si pana acum nu ati dat decat vreo 2 sau 3 melodii de la DM acuma ne dam mari ca la Kiss se asculta in premiera DM. Ce sa spun… Banuiesc ca ati bagat-o intre Cristina Spatar si blondy, nu?

  • un muc 22 February 2009, 20:28

    De acord ca e comercial. Va ascult dar mi-ar placea sa aveti si voi macar o ora pe zi muzica mai normala :D (DM, Robbie Williams, Guns’n Roses, Coldplay, Massive Attack) Orice numai sa nu o mai aud pe Cristina Spatar :D

    P.S. Multumesc pentru raspuns.

  • stefania 13 March 2009, 12:59

    Hyy!!ce vesti mai aveti despre depeche mode? abia astept sa ajung la concertul lor..SUNT CEI MAI TARIIIII!!!! Eu nu sunt din bucuresti si as vrea sa imi spuneti daca stiti cumva un hotel la preturi accesibile pt a ma caza in ziua concertului?! Cel mai convenabil la pret si avand numeroase service si mai ales fiind nou,recent deschis ,eu am gasit CITY HOTEL BUCURESTI, de pe b-dul Timisoara, din sect 6 …www.cityhotelbucuresti.ro…ast com voastre!:*

Post a comment