Top

Singur de Valentine’s day?

Oare chiar asa disperati sunt unii ca o sa fie singuri de Valentine’s day? Mai zilele trecute un pustiulica lasa comentarii aici pe blog cu id-ul lui de mess si varsta si spunea ca el isi cata o fata draguta care sa fie din acelasi oras cu el.

La radio si la tv toata lumea te cupleaza de nu te vezi! In cluburi, in magazine, toti au concursuri ori pentru indragostiti, ori fac ei ceva ca sa-i cupleze pe aia singuri.

Am observat ca mai mult baietii par sa fie disperati ca-s singuri de Valentine’s, decat fetele care, chiar daca nu se simt foarte bine ca-s singure, prefera sa ignore, nu arate acest aspect.

Eu astazi n-am sa fiu singur! N-am timp sa fiu singur! Acum tocmai plec catre parcul Cismigiu, pentru ca de la ora 13 avem intalnire cu ascultatorii KissFM si cele 10 cupluri de indragostiti pe “Aleea Indragostitilor”, de la 16 la 20 sunt in emisie la radio (doar azi!) in locul colegei Andreea Remetan, apoi aprovizionarea pentru Party si de la ora 23 super petrecere in direct la radio, mai exact Partydul KissFM cu 2 Dj, 1 Mc, 2 pupietre de mixaj si 5 playere! Avem si tort, pentru ca a fost ziua la Mc Giany asa ca o sa super petrecem la noapte!

N-am timp sa fiu singur, ceea ce va recomand si voua! Iar daca sunteti indragostiti sau vreti sa simtiti ziua asta din plin, va recomand sa stati cu radioul descris pe KissFM sau MagicFM, pentru ca v-am pregatit o gramada de melodii de dragoste!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • KornNT 14 February 2009, 13:22

    E o mare prostie asta cu sa fii singur de Valentine’s Day. Nici eu nu o sa fiu singur deoarece ma duc sa pun ceva muzica intrun club asa ca o sa fie plin de lume.

    Asa ca va doresc un Ballantine’s Day fericit :))) =)))

  • anetoiu 14 February 2009, 13:32

    e de la criza

  • natalia 14 February 2009, 13:45

    Nici eu n-am sa fiu singura azi, pentru ca ascult KissFM toata ziua si ii am pe cei dragi aproape.
    Astept cu mare nerabdare Partydul din aceasta seara. PARTY ON! :) Si la multi ani Mc Giany!

  • niala 14 February 2009, 14:01

    nici nu am cum sa fiu singura cu atata lume in casa :)). am observat si eu asta la baieti :P poate ca sunt afectati de fenomenul “girl power” ;))
    aaaa si bine ca mi-ai adus aminte de aprovizionarea pentru Partyd ;)
    o zi plina pentru toti indragostitii si neindragostitii!:-*

  • ICE3ERG 14 February 2009, 14:31

    Fratioare, daca’ti faci un pic de timp, poate vii si ma scapi si pe mine , ca io nu mai stiu cum sa ma’mpart. Sunt mai mult ca sigur ca o s-o belesc astazi, ca dealtfel, de fiecare sarbatoare cand toate iubitele vor sa fii cu ele.
    FUCK , CINE’A INVENTAT TOATE ZILELE ASTEA ?!

  • alecsa 14 February 2009, 15:00

    cel mai important e sa te simti tu bine in fiecare zi …chiar daca esti singur de valentine’s day sau in orice alta zi…

  • alina_tiri 14 February 2009, 15:31

    Sunt singura la modul ca nu am un iubit langa mine azi,dar sunt fericita ca sunt alaturi de prieteni si diseara am pus la cale un chef pe cinste in numele “iubirii”. Oricum nici in perioada in care aveam pe cineva langa mine nu ma simteam nicicum de Valentine’s..poate nu am inteles eu cum trebuie ziua asta!

  • Acadea 14 February 2009, 15:37

    SINGUR??? niciodata ….am alaturi de mine zeci de prieteni ..chiar vb serios in legatura cu nr lor ..mai am alaturi de mine familia …..iar faza ca nu am o fata langa mine …putin imi pasa atata timp cat sunt fericit :) daca ma duc pe la freun club poate imi fac si prietena ….oricum bafta la toata lumea :D

    tu Olix vei fi singur???

  • Stefy 14 February 2009, 16:04

    Si eu sunt singura (in sensul ca nu am partener) dar nu ma stresez, asa cum nu se streseaza nici prietenele mele. Am observat ca unii baieti is cam disperati :))), chiar daca de multe ori o fac pe durii. Pt mine e o zi ca oricare alta bine….azi cu o tona de zapada :D ca ninge de 2 zile si e zapada cum nu a mai fost de mult. Si oricum e ziua lui tati :))) asa ca e party la mine :D

  • irina 14 February 2009, 17:56

    hhmmm…nush` daca sunt singura care a observat, dar majoritatea care au comentat pe aici sunt singuri azi si incearca sa ne convinga ca se simt ok…intrebarea e pe cine incearca sa convinga :D

  • sorin 14 February 2009, 16:56

    Eu deseara o sa dau o raita prin TANTAN la petrecerea despartitilor. Daca toata lumea cupleaza pe toata lumea, TANTAN desparte. Oricum eu nu sarbatoresc valentines day. Daca vrei sa iubesti, o faci mereu nu doar in zile speciale amenajate:D

  • sorin 14 February 2009, 16:58

    Pentru mine e o zi normala. Fara griji si fara bani. Inconjurat de prieteni. Posibil sa iesim si-n TANTAN unde este petrecerea celor ce se despart. Si oricum nu sarbatoresc valentines day. Daca vrei sa iubesti, o faci mereu si nu-ti trebuie o zi speciala.

  • Acadea 14 February 2009, 18:37

    irina ..aici nu e vorba sa convingi pe cineva ca e bine sa fi singur sau nu …..si sincer …de ce tre sa ne critici tu pe noi ..puteai sa raspunzi siplu la ce a intrebat Olix …

  • razvan 14 February 2009, 20:25

    lol cica daca sunteti singuri ascultati melodiile de dragoste tampite de la radio care va apasa butoanele si va controleaza ca pe niste roboti. Un sfat mai bun ar fi: iesiti afara si agatati. :-L

  • gavroche 14 February 2009, 20:42

    Nu chiar toata lumea e innebunita sa se cupleze, poate doar unii. :) sunt singur de Valentine`s Day si chiar ma simt foarte bine :)) eu totusi va urez un Ballantine`s Day reusit! :))

  • eRRmy 14 February 2009, 21:50

    Sunt singur de Valentine’s day. Si?

    Imi palce ce se anunta la partyd diseara. Cred ca voi sta toata emisia in noaptea asta.

  • Coral 14 February 2009, 21:53

    Mie toata faza cu Valentines asta mi se pare o porcarie sincer…la modul in care numa chestii kitch sunt pe strada si magazine…toti sunt diperati vai dar ce sa-i cumpar de valentine?
    Nu zic e frumos o ciocolata, o floare ceva daca tii neaparat…dar faza cu inimioarele mi se pare putin depasita mai ales sa-i cumpar eu prietenului meu :|.
    Si Coral e in love dar azi e singura din motive obiective..dar nu-i bai ca recuperez eu cu o iesire la patinoar. :D
    Si mai o chestie de ce toata lumea face tam-tam cu Valentines dar cand e Dragobetele pauza? Nu ne mai intereseaza nimic autohton? Doar importul e bun?

  • popescul 14 February 2009, 22:11

    te rog eu mult,fara melodii de dragoste ca nu mai pot…

  • redandblue 14 February 2009, 22:42

    na ca am fost singur azi si m’am simtit foarte bine , ca pana la urma e o zi ca oricare alta , neinteresanta

  • Dj.Still 15 February 2009, 02:59

    @Olix am o intrebare ¿Mc Giany e din Brasov sau e cineva care a fost aseara la partyd???ca am auzit aseara pls dami un raspuns Ms anticipat :D :D (PARTY PEOPLE :X :X)

  • Dj.Still 15 February 2009, 03:24

    @Olix NU uita de play list-ul de la partyd PARTY ON