Top

Am dat banii !!

AH! Nici nu stiti cat ma bucur ca am reusit sa dau primii bani, in emisiunea mea, la cocursul Kiss Cash!! A fost Marius din Oradea care e taximetrist si asculta toata ziua KissFM!

Felicitari Marius, uite ca se poate! Ah, ce bine mi-am inceput saptamana! Tu te-ai inscris? Avem premii in valoare totala de 60.000 eur!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Acadea 10 February 2009, 01:19

    felicitari :)) buna treaba ;)
    felicitari si lui Marius …acum tre sa faci cinste la prieteni :))

  • miriam 10 February 2009, 01:20

    uite ca cineva se bucura si cand DA BANI, nu doar IA!

    Eh…oricum nu erau banii tai.

  • bek00letz 10 February 2009, 01:42

    Te bucuri de parca primesti comision…Primesti comision?!

  • sorin 10 February 2009, 03:06

    Felicitari castigatorului. M-a surprins gestul taximetristului. Chiar daca nu e o suma foarte mare…dar a facut cinste. Altii au miliarde si sunt chitrosi.

  • natalia 10 February 2009, 08:48

    Ma bucur, ca in sfarsit ai dat primii bani la acest concurs. :) Felicitari si acelui taximetrist si intradevar frumos gest. :)

  • wassup 10 February 2009, 14:38

    Sa speram ca mai apuci sa dai pe aici prin Oradea :D … i’m feeeliingg lucky :))

  • Andonie Mihai 10 February 2009, 19:50

    E CRIZA!!! nu mai da banii.. pastreaza-i pentru tine.. toata lumea se strofoaca sa stranga bani.. si tu ii dai?:))=))

  • popescul 10 February 2009, 19:16

    normal ca m-am inscris…dar tot astept :))

  • CR7 10 February 2009, 19:47

    Olix, am o intrebare: Ce parere ai ca toti cei de la radio care mai apar pe la TV gen : Buzdu si Morar, Escu, Popescu si Orlando sau huidu si Gainusa declara fiecare ca postul lor e cel mai ascultat. Asta sustin si cei de la ZU, am auzit asta si azi de la cei de la Radio 21 si bineinteles si voi de la Kiss spuneti la fel. Pe cine sa credem, noi, ascultatorii ?

  • andrusca 10 February 2009, 20:26

    Chiar nu am mai vazut pe nimeni asa happy k a dat atatia bani….stateam ieri si te ascultam si am inceput sa ma bucur si eu..fara motiv:))

  • Dj.Still 11 February 2009, 02:54

    olix te-ai cam balbait umpik ;)) dar cred k era din cauza emotiilor ;;)
    aa
    si am o intrebare cum sa ascult kiss pe winamp ??
    dami si mie un url:D pliss ca vreau sa ascult editia de pe 14 frbruarie la partydul kiss fm
    Multumesc anticipat ;)

  • Dj.Still 11 February 2009, 16:58

    nu e greu dar nu shtiam :D ;) ;;)

    As vrea sa mixez si eu la partid :X Astazi veau sa bag o sesiune pe net daca vrei mai tarziu itzi dau URL-ul sal descarci si poate itzi place ;)
    ¿Ce zici?

  • Androasa 13 February 2009, 12:01

    Hellooo … ok, o zi doua trei… da’ am imrpesia ca iti cam faci de cap cu pauza asta.. de scris

Post a comment