Top

KissFM e cel mai ascultat post de radio din Romania!

KissFM e no1

KissFM e din nou cel mai ascultat post de radio din Romania, iar pentru asta va multumim! In mai putin de 2 saptaman v-am pregatit niste surprize mari si frumoase!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • joe 4 February 2009, 16:22

    sunteti cei mai thari…tzinetzi-o tot asa…sunteti number 1 in ROMANIA…baftaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • Radu 4 February 2009, 16:21

    FELICITARIII !!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

  • Mihai 4 February 2009, 16:22

    te cred! doar e cel mai tare si mai fain ;) post de radio… azi am avut neplacerea sa ascult 2-3 ore info pro… am adormit dupa o ora ..:))) patetici..

  • natalia 4 February 2009, 16:27

    Felicitari pentru postul de radio No. 1 din Romania! :) Astept cu nerabdare surprizele. :)

  • swaMp 4 February 2009, 16:29

    felicitari :p

  • iliana 4 February 2009, 16:36

    yupyyyyyy ma bucur :) Felicitari ! :x i love KISS

  • Florin Grozea 4 February 2009, 16:37

    “Mari” și frumoase zici? Țțț țțț :-)

  • bubu 4 February 2009, 16:49

    deci eu iubesc radioul asta…..dar radio zu are mai multi ascultatori
    am avut neplacerea de a vedea stream-urile …
    zu avea vreo 6000 si ceva
    kiss- 2000 si ceva :((
    insa pentru mine tot kiss ramane number 1 …
    si asteptam surprizele :>:>:>

  • niku 4 February 2009, 16:49

    Probabil ca sunteti si cei mai ascultati din Republica Moldova… cel putin asa cred.

  • bianca@ 4 February 2009, 17:11

    normal the best of the best:D la mine a ramas si butonu de la radio intepenit pe KiSSFM Nr.1 si la mai multi ascultatori :D

  • tibi 4 February 2009, 17:41

    Sunteti intr-adevar buni. Eu ascult la Kiss mai mult emisiunile tale, Olix, cea de la 7 seara si, fireste, Partydul de sambata seara.
    S-auzim numai de bine!

  • X-mas 4 February 2009, 18:50

    Nr.1 in Romania :> Congrat

  • tibi 4 February 2009, 18:14

    Intr-adevar sunteti buni. Mie imi plac cel mai mult emisiunile tale, Olix, cea de la 7 si, fireste, PARTYDUL de sambata seara ;)

  • Ciolitto 4 February 2009, 19:26

    The best hit station. Felicitari!

  • Ciolitto 4 February 2009, 19:33

    The best hit station! Felicitari si tineti-o tot asa ;)

  • anku 4 February 2009, 18:40

    f tare ! felicitari !
    eu ascult cu placere kiss fm ..e sg post de radio pe care il ascult :D..restu` nu ma pasioneaza :))
    sper sa va mentineti locul..sa fiti mereu nr 1 :X pt k meritati ;)

  • Vasi 4 February 2009, 18:47

    Nu te plictisesti ascultand KISSFM, TARE Olix;)

  • carmen 4 February 2009, 19:02

    Imi pare rau ca va dezamagesc dar nu kissfm e radio nr.1 ci Radio ZU e cel mai bun si o sa va spun si dc pt ca nu difuzeaza publicitate deloc in schimb pe kiss asculti mai multa publicitate decat muzica :->

  • alex 4 February 2009, 19:08

    super tare omu’ . va ascult mai mult pe calc pe winamp ca pe tel mi se termina bateria. sunteti marfa oamenilor da uneori se intrerupe si pe tel si pe winamp . deci un punct in minus da tot pe primu loc sunteti :D. YOU THE BEST ;)

  • alex 4 February 2009, 19:09

    aaa si dak puteti sa nu mai fie atata publicitate:D

  • Vasi 4 February 2009, 19:10

    Chiar si asa Olix, nu sunt genul acela de reclame care sa te faca sa schimbi postul, au reclame care chiar ne intereseaza:)

  • bubu 4 February 2009, 19:16

    carmen … de vreo 2 zile am vb cu cineva care lucreaza la kiss si mi-a spus ca au incasat 24 de milioane de euro in 2008 numai din reclame…deci ….concluzia o tragi tu …

  • alex 4 February 2009, 19:20

    KISSFM ROCK’S \m/

  • bubu 4 February 2009, 19:28

    chiar nu am stiut ca a aparut si in revista…oricum sunteti cei mai tari
    cele mai tari emisiuni :
    french kiss
    partydul (si bravo tie pt asta) ai o emisiune belea

  • Vasi 4 February 2009, 19:31

    bubu, sincer cred ca este cam mult sa iei atatia bani pe reclame facute la un post de radio, chiar daca s-a scris de asta, parerea mea personala este ca nu este reala imformatia

  • bubu 4 February 2009, 19:35

    vasi … eu nu stiu asta din reviste ca nici eu nu cred in ele
    eu stiu astea de la un baiat care lucra la kiss…si de ce m-ar fi mintit ?

  • bubu 4 February 2009, 19:38

    da nu conteaza pana la urma incasarile ca pe mine nu ma deranjeaza prea tare reclamele….
    conteaza doar ca sunteti no1

  • Vasi 4 February 2009, 19:41

    bubu nu stiu, dar e o aberatie sa crezi asta, 24.000.000 euro:-O

  • Vasi 4 February 2009, 19:45

    ok Olix, acuma chiar sunt curios, si la urma urmei cum a spus si bubu sunt pe un loc bun, si asta conteaza pt un ascultator

  • MaTzA 4 February 2009, 19:48

    Felicitari OLiX!!!…Kiss FM no. 1 :X

  • bubu 4 February 2009, 19:49

    eee….vasi mie nu mi se pare deloc o aberatie…o singura reclama sa o difuzezi un minut costa o gramada de bani ;)

  • alex 4 February 2009, 19:54

    @OLiX: OMG si gandestete cate spoturi publicitare sunt la carcotasi

  • natalia 4 February 2009, 19:55

    Eu am o intrebare: vorbim deespre cati bani a castigat Kiss-ul in 2008 sau ii felicitam pentr performanta realizata?

  • miriam 4 February 2009, 20:09

    Great! Ma bucur mult pentru voi! Sunteti majoritatea tineri si plini de entuziasm. Chiar daca nu intru in targetul vostru consider ca emisiunile sunt de bun simt si muzica superrrrrrrrr. (si nu sunt subiectiva!)

  • Tzontzyca 4 February 2009, 20:23

    Felicitari!Astept surprizele :*

  • Alina 4 February 2009, 21:01

    Felicitari…Eu ascult si la munca si acasa Kiss FM…tare statie de radio, si Olix esti dragalas de tot :-).

    Salutari din Canada!

  • All You Want 4 February 2009, 21:01

    ZUper tare …

  • PaTRySs 4 February 2009, 21:32

    Cel mai ascultat si cel mai IUBIT post de radio…multa BAFTA in continuare :X:X:X:X:X:X:X:X

    LoVe iT :X:X:X:X:x:*:*:*:*:*:*:*:*

  • deea 4 February 2009, 23:06

    cred ca in acest moment e unul dintre cele mai tari posturi de radio. felicitari si tineti-o tot asa.

  • Thespy 5 February 2009, 00:27

    olix…credeam ca esti ceva mai obiectiv…mi-am aruncat si eu o privire pe rezultatul audientelor si am vazut ca la nivel national pe urban cel mai bine sta RRA iar pe locul 2 Europa…Kiss-ul e abia pe locul 3…asta dupa market share….oricum…bila alba pt kiss… in ultima vreme a inceput sa-mi placa:).Mai trebuie facut ceva pentru Bucuresti ca vad ca tot 21 e lider:)

  • mr.jaze 5 February 2009, 02:43

    PRO are the best! Mai precis.. ProFM & ProFM Dance! Cele mai tari posturi de radio din țara asta!! Really! Nu-mi pasă că kissfm e cel mai ascultat, nu cel mai ascultat post e si neaparat cel mai bun! Cine vrea cu adevarat sunet, muzica, si programe de cea mai buna calitate, asculta ProFM & ProFM Dance! Free your mind!! Bye!

  • Jaze 5 February 2009, 11:57

    Salut! Am primit mailul mai devreme si nu intelegeam. Persoana care a lasat comentariul nu eram eu. Se pare ca a folosit numele si e-mailul meu; foarte curios…
    Felicitarile mele! KissFM e super ok ca si post radio din punctul meu de vedere. Sper sa promovati in continuare muzica electronica, la fel si petrecerile de gen. Nu conteaza neaparat ascultatorii ci si calitatea lor in final!
    So, thumbs up! ;)

  • Ani 5 February 2009, 13:09

    Felicitari :-* !!!

  • portocala 5 February 2009, 16:41

    Se prea poate sa fie asa desi cand vine vorba de clasamente si statistici se aplica vorba: “cate marii atatea palarii”. Nu am consultat sondajele deci pur si simplu nu stiu daca Kiss Fm este sau nu cel mai ascultat radio.

    Dar eu personal nu cred. Chit ca este foarte posibil sa ma insel. De ce? pentru ca s-a facut o campanie de promovare pe aceatsa tema (asa cum deduc din imaginea postatat de tine). Daca s-a facut campanie de promovare insemna ca se doreste sa se atraga mai multi ascultatori. Daca se doreste acest lucru inseamna ca este o lipsa de consumatori. iar daca postul Kiss fm este intr-adevar primul, nu inteleg de unde vine aceasta lipsa.
    Bine, este posibil ca “lipsa” sa vina din ideea ca nu sunt niciodata suficienti, dar in general publicitatea se preocupa mai putin de nevoile viitoare si mai mult de nevoile actuale.

  • andreea 6 February 2009, 12:20

    Felicitari!!!!!!!!!Chiar merita pentru ca e foarte bun succes in continuare:D:X

  • sorin 6 February 2009, 12:56

    Nu ma mira si chiar ma intrebam, “cand va urca pe prima treapta?”. Felicitari si multa bafta. Acest lucru se datoreaza angajatilor care isi dau silinta sa faca ceva pe placul ascultatorilor. Se pare ca si reusesc si e un lucru bun. Cu oameni de radio ca voi, Kiss FM va sta multa vreme pe primul loc.

  • Denisa 6 February 2009, 17:23

    Kiss = Best!
    Dar totusi.. si cei de la Radio 21 se lauda cum k ei ar fii no.1 . Se poate sa existe doua Number One ??? =)) Cred k aia de la R21 sunt mitomani pt. k in opinia mea tot Kiss ramane the real Number One!

  • Denisa 6 February 2009, 19:21

    daa.. =)) indeed, ai dreptate.. OLiX!!
    se lauda si ei aiurea.. ce sa faca ..
    We Love KissFM!!! :):X

  • popescul 6 February 2009, 22:50

    pur si simplu: cu placere!

  • alina_tiri 7 February 2009, 16:57

    Kiss fm-ul este cel mai tare post,pentru mine personal.Nu ma simt bine daca nu imi deschid in winamp kiss-ul la servici.Iar energia din vocile dj-ilor e molipsitoare.Se vede ca e forta tanara! :P