Top

Cabral si iubirea

Cabral a facut o chestie foarte tare zilele trecute! A povestit patania unui prieten de al lui, Catalin cu o domnisoara siliconata. Partea misto era ca.. era mult de povestit, asa ca domnul Cabral a impartit povestea in 5 parti si asa a reusit sa-si faca si super trafic pe blog ;)

In caz ca nu stiti povestea v-o recomand cu cea mai mare caldura. Faceti-va timp 10-15 minute si incepeti cu capitolul I – “Iubirea. Partea I. Viena.”, apoi cap II “Iubirea. Partea a II-a. Shaorma.”, cap III “Iubirea. Partea a III-a. The distress signal”, cap IV “Iubirea. Partea a IV-a. Fa, te omor!” si cap V “Iubirea. Epilog.”

Cititi cu atentie. O sa radeti, o sa traiti cu sufletul la gura, o sa aveti emotii. Cabrale apuca-te si fa un film!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Dany 4 February 2009, 10:45

    Prea tare povestea. Am recitit-o încă o dată. Merită toată stima, felicitări Cabral! Iar sfârşitul… finalul… e absolut incredibil.

  • delia 4 February 2009, 10:45

    Foarte tare ! Am citit-o in tramvai si la partea a patra aproape radeam in hohote ca nebuna :))

  • alex 4 February 2009, 11:18

    lol misto povestea

  • natalia 4 February 2009, 12:28

    Foarte tare intamplarea. Am ras intruna. :))

  • Dana 4 February 2009, 12:41

    Ce sa zic e tare si povestea dar si Cabral…:))

  • corina 4 February 2009, 12:42

    am citit povestea la serviciu si radeam de una singura pana m-a intrebat seful de ce rad:P
    mi-e greu sa cred ca ii reala pocstea dar si daca este asa..incurcate is caile Domnului:)), dragostea asta, bat-o vina:))…casa de piatra si luna de miere la Viena:))

  • Coral 4 February 2009, 15:23

    Haioasa povestea dar nu as fi luat-o de nevasta la partea asa mi se pare un fraier :D

  • Leasu Daniel 4 February 2009, 17:34

    Am auzit povestea la Badea in emisiune.Am citit-o si pe blog este tipic pt fetele astea si nu numai ai bani si masina.. existi,n-ai esti nimeni.

  • bagatare si punct ro 6 February 2009, 09:11

    nebunie. dar…, cine il pune frate sa se combine cu tipe din astea.

  • Chrystynyk 6 February 2009, 14:01

    Prea tare a fost povestea asta.Am ras cu lacrimi.Nu i`as dori nici celui mai mare dusman sa pateasca asa ceva :)))

  • Cabral 17 December 2009, 13:53

    Man, merci pentru recomandare!
    Acum am vazut postul asta, dar chiar si asa tarziu imi place sa fac ce trebuie, sa spun “Merci!”.

Post a comment