Top

Traficul la podul Grozavesti

In fiecare seara intre orele 5 si 8, pe Splaiul Independentei (din Bucuresti) este o coada incredibil de mare, se sta cu zecile de minute in trafic samd. Astazi se implineste o saptamana de cand semafoarele de la Grozavesti nu functioneaza si situatia sta la fel de rau. Politisti in intersectie?? In 2013 poate! Uitati-va si voi cum arata traficul seara la 7 aici pe Splai, langa radio.

trafic grozavesti splaiul independentei

Repet! Situatia asta o vad aproape in fiecare seara, de aproape 3 ani de cand sunt in Bucuresti! E incredibil ca nu face nimeni nimic :(

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Mihai Hassu 31 January 2009, 00:34

    pai, se face ceva..de ce crezi ca au inventat trenurile? Sa te poti muta din Bucuresti !!!!!!!!
    :))))))))))))

  • bek00letz 31 January 2009, 01:33

    Imi pare rau pentru situatia ta, dar eu astazi am laudat politia romana pentru ca si-a facut treaba (pe rutele pe care am avut eu drum :) )

  • KorinnaMS 31 January 2009, 03:27

    God… cred ca nici regula lui Ceasca nu ar mai face fata (in zilele impare circula masinile… X , in rest Y), pentru ca romanul, cum este el inventiv, si-ar cumpara 2 masini ;) N-ai cu cine domne’ :))

  • andr33a 31 January 2009, 08:47

    asta e vorba melodiei nu am cu cine redblonde :)) si nu sti traiesti in romania (bucuresti)si asta iti ocupa tot timpul :))

  • eRRmy 31 January 2009, 12:13

    Mi-ar placea sa locuiesc in Bucuresti dar partea cu aglommeratia si masinile nu imi place absolut deloc

  • natalia 31 January 2009, 13:12

    In fiecare zi aud la radio sau vad la tv, cat de rau se circula in Bucuresti si ma bucur ca nu locuiesc acolo.

  • Mihai 31 January 2009, 15:35

    tot bani aia ii primesc olix… asa ca de ce sa faca ceva?

  • WD 31 January 2009, 18:08

    Si dimineata e teroare, poti sa mai fentezi pe la Shorley, da depinde pe unde ai drum.Btw de unde e facuta poza ?

  • sorin 31 January 2009, 21:55

    Olix…se tot incearca sa se faca ceva, dar mereu apar alte probleme. In conditiile in care sunt 1.5 milioane masini pe Bucuresti….iti dai seama ca orice idee pusa in aplicare nu prea ar putea face traficul mai fluid. Eventual construirea unui alt Bucuresti langa cel vechi, asa cum s-au facut in alte state europene si in Statele Unite.

  • Vlad 1 February 2009, 06:54

    Asta va fi una din intersectiile “aerisite” de viitorul pasaj, cand naiba o fi gata si ala.

  • alex 1 February 2009, 18:45

    sati bagi …… cheia de la masina in contact. da mai bine o scoti ca astepti mult acolo. mha bine ca stau in Ploiesti.

Post a comment